Süper annelersiniz

Gülnisacım senin göbecik resminide çok merak ettim herkes gördü ben göremedim cahilliğimden galiba.Orkidem ve Samiranın göbecikleri konuşma penceresinde gözüküyor seninki nerede peki

lizacim ya
o drda kesin baby choice cetesinin bir uyesidir:roflol:
ama yinede olurmu olur drun adini bize yaz lizam ya bir kenarda yazili dursun bir daha bebek yaparsam herseyi deniycem demistim ya:çok üzgünüm:

Gülnisacım bende takip edicem canım bakalım dr verdiği güne göre tutturabileceklermi dr adını öğrenip vereyim .bakarsın onlar bitek dr verdiği güne göre tuttururlar bize gelince bütün pınarlar kuruyor yaaakafamçokkarıştıkafamçokkarıştısenağlama

lizacim daha once koyup hemen silmistim dur iki dkligina avatara koyup gostereyim ama ben diger resimi bilgisayarimdan bile sildim yeni cekince onu koyayim

Gülnisam geçen senin yazını okudum erkek çocuk doğuramadan göçüp gidecekmiyiz bu dünyadan diye:roflol::roflol: hayır ya ne olur göçüp gitmeyelim nasıl kızı doğurduysak bence erkeğide doğururuz doğurmadan göçmek yok bu dünyadan:roflol::roflol:klava:tamammı

Kocakarılar şöyle der (sanırım bu kocakarılar kızı olan kocakarılar :roflol:)
Kız ÇIKAN YERDEN ERKEK DE ÇIKARRRRRRRRRRRRhihoyyythihoyyyt

kizlar dalga gecmeyin yaa...vallahi cok uzuldum ama oldu bir kere..:1no2:
yani ben nasil olsa akinti koyu kremsi kivama donustu yumurta yasamiyordur artik diye dusunmustum...

eh ulen biriniz bile demediniz ki belki Persembeden olan iliskiden tutar diye ...insan accik moral verir yaw...ya benim kizlar persembeden gidip bekliyorlardiysa orda????

ooooooofffff of.....hamile kaldiysam eger benim oglum oklcak yine ha....amaaaann alistirayim bari ben bu fikre kendimi....Esime soyledim aksam dun yaptigimiz iliski tam yumurtlamaya denk geldi oglana hazirla kendini diye kizdi tabii bana... o hic inanmiyor boyle seylere. nasibimiz neyse o olur hic kafani bosuna yorma diyor hep bana...
bilimden haberi yok tabii koftenin...:mymeka:

aman insallah olmaz Yeli'cim ya...ettim bi salaklik iste sorma gitsin...belki yumurtlamadan once ki ilskiden olan spermlerle tutar. Insallh oyle olur Allah'im.

Birsey degil simdi ben geri de veremem aldigim kiz kiyafetlerini. Salak gibi gittim kiz kiyafetleri almistim. Astim bir guzel dolabima sanki onlara bakinca kizim olcak. Sen git yumrutlama gunu iliskiye gir ondan sonra kiyafetlerden medet bekle..

Off vallahi cok uzuldum...Ama diyorum ya akintim koyu ve krem kivamindaydi. Yani yumurta yasamaiyordur artik diye dusunduydum..Kocam girdi kanima iste...Dun ona kizinca zaten kesin birini suclaman lazim degil mi diyor bana. Tabii dedim en yakin tanik da sensin. Senden baska kimi sucluycam...yerimseniben

selam kızlar
elifcim inşallah kızdır eğer oğlan olursa asalım kendimizi:roflol:
o kadar uğraşıp kızımız olsun sen hemen bul oğlanı yok itiraz ediyoruz sayın hakimkaydirigubbakcemile3:roflol: şaka bi yana hayırlısı olsun
gülnisa ne güzel çıkmış göbüşün.bende anlamıyom bu foto işlerinden.gidip dijital mak almıştım hastanede falan çekmek için meğer tarihini ayarlamamışım bütün resimlerim 2007 basılmış fotoları çıkınca anladım. kaydirigubbakcemile3

yok be Liza'cim..Aralarinda benim gibi kiz bebek icin deneyen anne adaylari oldukca bu erkeklerin nesli tukenmez siz hic merak etmeyin...:1no2:

bu arada asyacım o göbüşün ne güzel büyüyo anam ne kalça var ne memiş
şanşlısın.benim kalçalardaki o fazla 4 kilo kaldı.inşallah veririm.ama dikkat et asıl şimdiden sonra daha çok büyücek karnın.benim 6.ay fena hızlı büyüdü.7.ayda büyüdü.8ile 9.ay daha yavaş büyüyo.hele son ay artık karnın değil bebek büyüyormuş.

yine cok guzel cikmis resmin...
kiz sende kilo milo yok valla...tartida gosterenin yarisi bebek obur yarisi da su herhalde
bak gor sen dogum yapinca sak diye eski haline geri donersin

insallah Mimozam ya, insallah kizdir...herkeslerde var bende yok...benim de kizim olur insallah bir tane.
bu arada bakiyorum ruh halin uykuluya donmus. cimcime uyutmuyor herhalde geceleri...yerimseniben

insallah Mimozam ya, insallah kizdir...herkeslerde var bende yok...benim de kizim olur insallah bir tane.
bu arada bakiyorum ruh halin uykuluya donmus. cimcime uyutmuyor herhalde geceleri...yerimseniben

aynen öyle elifcim.sahura kadar uyuyo ondan sonra nöbetçi eczane mübarek cin gibi bakıyo ben kapatıyorum şapkasıyla kıyameti koparıyo uymıcakmış küçük hanım.sonra saat 10 kadar mızmız.ondan sonrada zaten ben yatamıyorum şu an gözlerim mosmor.allahtan oruçlu değilim kahveyle ayakta duruyorum

kizlar yumurtlama falan bilmedik biz nasil oluyo üc cocuk oldu nasil oldu bilmiyom.iyi bildigim sey var adetim bitip billah iliskiye girmek ikiside oglan oldu kizda yeni evliydik ne bileyim ne zaman kaldim:1shok::dance:

o uyudumu uyuycan hemen Mimoza'cim ama biliyorum insan yapamiyor. Iki donuyorsun evin icinde bakiyorsun saatler gecmis...ama olsun ya...deger...birak uyanik dursun...akilli olur...kucuk yasta cin gibi bak sagini solunu gormek istiyor, sapkayla kapatmaya falan kiziyor...cimcime yaa...

mimozaa ulen sen oyle sannn
ee nede olsa oglan anasi olacamm guzellestirdi anasinii nolcakkk:roflol::roflol:
zaten gun gectikce dahada sisiyomm bide su gunlerde inanialmaz arada gelip giden sancilarim var doguracakmisim gibii
kiz nazarlik takalim nazar degmesin masalah tühtüh tüh gaz sancisidir canim bazen olur öye bolbol dinlen

elif abla sen oglani dogurda bana ver ben kizimi virmem amaaa kaydirigubbakcemile3

oglan' dogurayim da kizi da almasini bilirim ben...:jeyyar:
sen vermesende kiz kendisi gelir...hele bir buyusunler bakalim...yerimseniben

Orkidem ya benimde kizim olsun ....ben kiz bebek coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook istiyorum...a.s

kizlar yumurtlama falan bilmedik biz nasil oluyo üc cocuk oldu nasil oldu bilmiyom.iyi bildigim sey var adetim bitip billah iliskiye girmek ikiside oglan oldu kizda yeni evliydik ne bileyim ne zaman kaldim:1shok::dance:

zaten dünyada herkes bu yöntemle hamile kalıyor yani hiç bişi ayarlamayarak.öyle olsaydı dünyadaki kadın erkek oranı aynı olurmuydu.rabbim öle bi düzen koymuşki bunu çözmekte uygulamakta imkansız.bizimkisi yüzdelerle uğraşmak.şunu yaparsan bunu yaparsan şansın yüksek gibişakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…