Süper annelersiniz

uzulmeyeyim diyorum ama taktim ben kafaya simdi onu...dogru diyorsun vardir bir hayir, bakalim ne cikacak isin sonu...insallah persembeden giden spermler daha once doller
ya ne bileyim iste akintinin krem gibi olmasina da kandim herhalde. dedim nasil olsa spermlerin yasayabilecegi bir akinti degil bir sey olmaz.

GulNisa'cim yaa, ben vazgectim be oglan dogurmayayim. Sen baska yerden bul damadi. sırnaşık şey..Ben kizim olsun cok istiyorum ya...a.s

Samira'cim gorunce bir fikrini yazarmisin lutfen?

tatlim ben oglan dogurmaktan vazgectim senin kizdan degil.....:jeyyar:

oglum olursa kiz benimdir onu bunu bilmem ama oglum olmasin yaa...onu diyorum ben damadi baska yerden bul diye...benim de bi kizim olsun ne olur...bak hepinizde var...a.s

valla dogru diyosun GulNisa'cim daha dun yumurtladim bugun basladim vesveseye...daha hamile bile belli degil...ama iste essegi saglam kaziga baglamadik ya ondan bunlar hep...ha bir gun daha yapmayiver sanki ne olcak demi ama...oyle olsa hic takmazdim simdi...

nisacım daha haleyle görüşemedimmm eşim dün döndüü polonyaya yokluğuna alışmaya çalışıyorumm ama olmuyorr, bir yanım yarım kaldıı içim acıyorrr sankiiii
artık gezmelerimiz kalmadııı fırsat buldukça buradayım artıkkk
satenn fırsat bulur bilgisayara girebilirsem ilk işim burası oluyor okumak içinnn benimmm
ama hızınıza yetişemiyorummm okadar çabuk sayfalar ilerliiyorkiiii
halede bebeğinii kaybedince girmez oldu herhaldee birde izine gitmişti gelmemiş olabilirrr

aman Yeli'cim agzindan yel alsin
kazaya falan kurban gitmem insallah...
o kadar cok yerde okudum ki yumurtlamadan bir gun sonraki iliskiden bebek olmasi cok zor diye ona inanmak istiyorum acikcasi.
insallah oyle olur...

yumurtlamdan hemen sonraki akintiniz nasil oluyor kizlar??

yeli kiz vazgecme benim yöntemdennnnnnnnn:))))))))))))
gülnisam sizin orda okul gec basliyor galiba???
biz 3 hafta bitti 4 basladik kiz.

bende ısımın yukselmedigi zaman hamile kaldım.carsamba gunu ısım dusuktu cuma gunu ısım arttı.persembe gunu yumurtlama testi aldım ama sonuc negatif cıktı.yani yumurtlamaa zamanımıydı diilmiydi pek anlayamadım acıkcası.

canlarim artik yarin gorusuruz tum gun kosusturmaktan yoruldum cok bitkinim sabah kizlarin okulu var erkenciyim yine
gorusuruz :a015::a015:

niacım ben polonyadayken senin kızların okulu tatile girmemişti dahaaa
şimdiii daha tatil olmadımı yoksaa okullar tatil olduda geri mi açıldıııı
eğer öyleyse çok kısa tatil zamanı

Ya inan ki ben de bunu çok düşündüm Gülnisa Ablam,
Hatta 2 oğlu olup da 3. ye kız diyen doktor bir süre sonra erkek dedi ama bize dedimi diyor yani acımadan,Onu da bırak bana kaç seferdir doktor bişey demeyince (kız da demedi erkek de demedi) etrafımdaki yakın akraba hayırlısı olsun diyor bu laf biliyorsun hangi cinsiyet için kullanılır.

Yine oğlun olabilir canım, bence tam yum.günü olmuş

Yok be ablacım ben buna inanmıyorum arkadaşım 3 gün boyunca sabah akşam ilişki ile erkek bebek buldu ya buna ne dersin???:bbo:

Elifnazcım ya madem dayanamadın ee bari korunup yapsaydın zaten kız istiyordun işte tam anlamıyla sık ilşki olayını da uygulamış olcaktın bile bile lades yapmışsın canım hadi çoğumuz takvime güvendik bunları önemsenedik ama sen var ya tam klava: dayaklıksın

serdalcim ya dogru demissin valla bu kiz tam dayaklik:roflol:bize nisbet yapicak bak gor oglan dogurucak o
ay cok guldum serdal ya cok yasa emi:1hug:

Bana da öyle geliyor ablacım ya sağ gösterip sol vuracak bu kız ...Çok üzgünüm çoook
Elifnaz burada arkadaşlardan bazıları ertesi gün hapından bahsetmişlerdi şayet kafana çok takacaksan ondan al derim ama Allah'ın dediğinden de öte yol gitmediğini de düşününce bu söylediklerimden de vazgeçmiyor değilim ..
Sen bilirsin Elifcim karar senin...

Merhaba arkadaşlara.s.,,günaydınlar,,sanırım bu topiğe artık son kez yazışım herkezin yazdıklarını okuyorum güzel bir iletişim ve arkadaşlık görüyorum ama nedense benimle kimse bir arkadaşlık kurmak istemiyor yada bana öyle geliyor hamilelikten olsa gerek çok hassasım ilgi görmek istiyorum ama olmuyor,,,sorduğum sorular genelde havada kalıyor,,,neyse sizleri uzaktanda olsa tanıdığıma memnun oldum:çok üzgünüm:,,, Allah gönlünüze göre versin,,,dostluğunuzu daim etsin,,,Samira arkadaşa sadece küçük bir soru sordum sağolsun cevap bile vermedi hem özelinde yazdım hemde aleni en azından hayır bile diyebilirdi,,,benim şansızlığım burayada kavuştu maleseffsenağlama

BIR BUCUK AY YAZ TATILI BURDA .11 agustosta acildi canim.oglum kinder gartene gidiyor.gecen yil 14 kisiydiler bu yil 20 ögretmen cok stress yapiyor uyum saglaman cocuklara cok kati davraniyor o yüzden bu yil her sabah gitmiycem diyor zorla gönderiyorum

Evet haklısın ablacım ben büyük konuşmadım hep hyırlısını diledim diyecem şayet öyle olursa...Onlara sanki saklıyorum gibi geliyor sanki bu utanılacak bişey zaten adımız çıkmış bu konuda ne diyebilirim ki Rabbime sığınıyorum???:1no2:

Ebruli arkadaşım neden öyle hissediyorsun canım kandini iyi hisset burada herkez evsahibi canım hiç misafir yok.
Dün sana Orkidemin yaptığı gibi oğullarında neler yaptın diye soracaktım ama sonra vazgeçtim arkadaşım çoğu insan bilmeden hamile kalıyorlar diye ,alacağım cevabın aynısı olacağını düşünerek vazgeçtim.Keşke sorsaymışım en azından sen alınmazdın değil mi??

serdalcim ya gitti bu kiz :çok üzgünüm:baksana cevap yok
ebruli canim valla serdal dogru soyluyor burda herkes ev sahibi kendini yabanci hissetme lutfen biz seni cok sevdika.s.

Ebruli kız sen ve Elifnaz gibi kız isteyen arkadaşlar katılmazsa bu topiğe toptan adımız çıkar kız ''birara demiştik ya erkek isteyip de kızı olanlar topiği diye hatta bir arkadaş hep erkek bebek isteyenlerin takıldığı bir topik demişti bizde hayır kız isteyenler de var demiştik, gitme arkadaşım gel ya...

Orkidem nerdesin bebeğim uyuyon mu yoksa ??sengözlerimebaksanab

gulnisacigim bu konuya cok dikkat et.evde fransizcayi yasakla türkceyi unutmasinlar hic iyi degil.
onlar icinde zor evet fransada zorunlu 2 yas bizim burda 3 yasinda basliyorlar o kres isteyen gönderiyor parali ben gönderdim.iki yil da ana okulu oluyor.digerleri büyüktü benimki onlar dan bir yas ufakti o yüzden ezildi garibim.nisan dogulular hep bir yil erken baslamis oluyor.kizim sükür sene kaybetti.agustos oldugu icin o 5 yasinda baslayacak.3 de nisana denk gelmein dogum diye calisacagim:)))))) zor oluyor cünkü cocuk icin.

Selam kıslar, herkese cümleten hayırlı ramazanlar.
kız bebek isteyen anneler , ben yeni evlendiğimde 2 yıl bebek düşünmüyordum
eşim korunuyordu, ama benim akıllı bir arkadaşım dediki adetin ilk 10 günü bebek olma imkanı yokmuş dedi serbest cinsel ilişki yapabilirsiniz dedi.Bende çok safım tabi hiç bişey bilmiyorum bugün adet oldum mesalaya 5 gün kanama sürüyor 6-7-8-9-10. güne kadar hangi günde yaparsan yap veya hepsinde yap hamile kalmassın dedi ben bunu uyguladım evliliğimin ilk 8 ayı hamile kalmadım ama 9. ay kızıma hamile kaldım.
kısaca kız çocuk için kanamanız bitinca günaşırı veya hergün 10. güne kadar ilişki yapın
sizin işiniz çok kolay kıslar.:CüvCüv:

kıslar geçen hafta bir arkadaşa gittik akşam , laf lafı açtı , bu arada arkadaşımın bir i 16 biri 9 yaşında 2 oğlu var. bana dediki ay dedi benim aysun diye bir arkadaşım var 2 oğlu vardı doktora gitmiş gününü hesaplatmış kıza hamile kalmış bende çok özendim 3.kız çocuk için bende dr gidicem gün hesaplatım kıza hamile kalmak istiyorum sen böyle bişey duydunmu dedi ben kahkaha atmamak için zor tuttum kendimi . istersen sende erkek için gün hesaplat dedi bana canım arkadaşım
ben tabi olur sen bir gitte öğren dedim başka bişey deme cesareti bulamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…