Süper annelersiniz

ya kizlar benim dun aksam yaptigim testte ikinci cizgi cikmadi hic.
bir gun once yaptigimda silik cikmisti ama sasirdim yani
bu sabah atesim 36.2'ydi
ne oluyor yaa.... yumurtlama mi gecikecek acaba
yoksa benim testlermi yanlis alarm verdi
ne dersininz??/

atesin dusmuss ee yumurtlamissinda
bosda durmadinizz degilmii
iliski oldu yanii
ee nere kayboldu senin bu kizz-tatlicadiarzu-

yok be yaaa...yumurtlamamisimdir daha
yani insallah yumurtlamadim
cizgi bir gun cok silik cikti, ikinci gun hic cikmadi
hic akintimda olmadi
ne is anlamadim orkidem yaa...

cicimini sen mi deneyeceksin erkek bebis mi istiyorsun????
beni bekle bakalim.ben yapen sonra sen yaparsin bekleye bilirsen bir alti ay :))))

kizlar bir sey sorcam. hemsireler var aramizda ya, onlar iyi bilirler herhalde...
dollenme ne zaman oluyor??/
yumurtlamadan hemen sonra mi yoksa ne zaman??
yumurtlamadan kac gun sonra oluyordur mesela??

aramıza hoş geldin canıma.s.:enbuyukkk:

orkidm bana mi yazdin uc gun once iki gun sonra cevabini??/
yaa yumurtlamadan sonra hani yumurta follop tupundenmi ne geciyor
sonra spermle karsilasiyor
yani yumurtlamdan once olmasi mumkun degilde
tam bilimsel tanim ve zamani ne acaba dollenmenin??
bizim hemsireler beni okuyana kadar ben gidip bi google edeyim bari sunu

evt senin yontemm
bilimsel olarak sacma geliyor ama
deneyipte tutanlar var demistin ya
diger sayfalarda yazili oku isytersenn

evet canim sacma gleir bilimyorum tutanninda ne istiyorlarsa o oldu kiz isteyen kiz erkek isteyen erkek.valla bir sasirsa diycem tamam bu yöntemde cöpe.
en yakinlarimda bile tuttu.ben bu topigi göresiye kimseye söylememistim.aciklamamistim.
ben deneyecegim 3 cocugu sirf bakalim ne olcak tutcakmi tutmayacakmi.
o yüzden deneyecekler.benimki sonuc alinasiya denemesin.
ama bak para da alinmiyor bedeva yöntem.paralilarin ki bile tutmadi.bos ne karad cba göstersekte nasipte ne varsa o oluyor yinede.rabbim diledigine kiz diledigine oglan veriyor iste.

orkidem kiz armaizda kalsin kiz ben kaza gecirdim kimseye söyleme ok:))))
dua et birsey cikmasin bende.simidye kadar sustum ama patliycam kiz.10 var regl gününe.senin belirti nelerdi??? benim basim cok kötü argiyor cok yorgun ve bitkinim.gögüslerim cok hassas oldu kocaman ve dokunamiyorum aciyor.bulanti var ve sik idrara cikiyorum. bir sey yok abla de bana cünkü yöntem bosa gitcek benim.reglden sonra oldu yine ama bir ayrinti olmadi en önemli bir ayrinti:)))

ya birde cok hassas oldun sürekli agliyorum .bildigin sidikli gözlerden yani gözümün yasi kurumuyor.

ee zaten buranin amacida ayrintilari konusmak
alalaim bakalim su cok onemli ayrintiyi...:jeyyar:

feyzacım çok çok geçmiş olsun da anlamadım ben anam şimdi.reglinden kaç gün sonra oldu,olmayan en önemli ayrıntı neydi merak ettim bak şimdi.eğer hiçistemiyosan hemen bi ertesi gün hapı iç bari

elifnazcım keşke yardımcı olabilsem ama dedimya hiçbir bilgim kalmadı aklımda.öğrenirsen bize de haber et.

okudum canim, yerlesme %80 oranda 10. gunden sonra oluyormus
ama yumurtladiktan sonra sperm 24 saat icinde dolluyor degilmi yumurtayi
yani o anda cinsiyet belli aslinda

aaaaaaaaa orkidemmm ne is kiz
hani b ir sana dedim di:roflol:
bakiyomda herkes duymusnaniknanik
valla ertesi günü hapi almadim sag olsun gulnisam hemen olmaz tutmaz demisti kiiiiz hatirliyon demiklava:
insallahta öyle olur korunma sekili disari bosalma teknigi pek saglam yani 100% 100 koruyor bu yöntemkaydirigubbakcemile3
en önemli ayrinti bey cinsel perhiz etcekti ya ben regl ken o olmadi iste daha acigini sormayin:1rolleyes:
regl birimi oldu iliski bu raya kadar yöntem dogrru ama su deli herüfler dimi bizi yakan

orkidem kiz dua et ablan olmasin birsey yoksam 10 sonra bana da takvim edersin bir sürü masrafa sokarim senüüü:))))

insallah gülnisam ama hep adet oluyorum bu seferki belirtiler niye degisti anlamadim.
insallah psikolojiktir.valla hemen hamile kalmiyorsan diyorsun evlendim tip hamile kaldim.kizdada 7 ay regl bile olmadim dogumdan sonra öylelikle hamile kaldim,regller düzgün o yüzden korkuyorummmm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…