Süper annelersiniz

gulucuk

sana muhalif olarak yazmadım yanlış anlama
benim düşüncelerim bu seninkilerede saygı duyarım tabiki

rabbim herkese sağlıklı doğumlar nasip etsin

amin canım cümlemize.ama bende bildiğim için yazdım.hemşirelik mezunuyum en az 8 normal doğum yaptırdım,sezeryana da çok girdim.yaşadığım tecrübelere dayanarak yazdım.burada kimseyi korkutmak için yazmadım.ama arkadaşlar hepimizin tecrübelerini bilerek seçim yapsınlar diye yazdım.ama sezeryandan sonra normal doğum riskli biliyosun.iç dikişlerde dış dikişlerde patlayabilir ıkınma esnasında.

kiz gulucuk bende biraz once okuyunca sasirmistim
8 normal dogum yapmis biri olarak yazmissin ya
dedim yaa, bu kiz nasil 8 dogum yapti :bbo: :1shok:
simdi anlasildi...kendin yapmadin yaptirdin ve o bile zor degilmi??
bence de canim.

orkidecim yaa, sen degilmiydin dun gece uyuyamayan
ne isin var senin hala burda
uykun yokmu kiz senin
baka senin zilli dogunca cok uykusuz kalacaksin zaten

ay ama burdaysan da iki laf at anam be... canim sikildi, uykum yok

GulNisaaaaaa sende burdamisin?????
yesil isik yaniyor ama bilgisayarin basinda degilsin herhalde?
bu saatte de misafirin yoktur herhalde degil mi??
nerdesiiiiiinnnnN?

kiz gulucuk bende biraz once okuyunca sasirmistim
8 normal dogum yapmis biri olarak yazmissin ya
dedim yaa, bu kiz nasil 8 dogum yapti :bbo: :1shok:
simdi anlasildi...kendin yapmadin yaptirdin ve o bile zor degilmi??
bence de canim.

yok hayatım ya öylemi yazmışım pardon.yapana daha zor tabi ama yaptıranındaişi zor valla.bi de öğrenciydim o zaman ve mezun olana kadar mecbur yaptırıyodun en az 8.bi de yanında hocalar var onlar da izler not verir.düşün o doğuranın halini yazık yatmış bi öğrencinin önüne doğuracak.

bu arada elifnaz sen bu ay epey çalıştın galiba dersine.hadi bekliyoruz iyi haberlerini.valla benim yum günü denk gelse eşim olmuyo yanımda eşim varken ya regl ya da yum günü harici bi gün oluyo.bi geçen ay denk gelmişti o da tutmadı offff

aman yarabbim...hakikatten cok zor
normal dogum yapiyorsun, ogrenci yaptiriyor dogumunu ve hoca da seyrediyor
Allah'im kendimi dusunemiyorum o pozisyonda

calistim calistim
bakalim ya hayirlisi artik
bende burada yazarken kaptiriyorum kendim iama sonra gece yatinca dua ediyorum hep Allah'im affet diye ya.
Bir taraftan istiyorum kizim olsun diye bir taraftan da istedigim icin sucluluk duyuyorum. sana da oluyormu boyle.

ay elif ablaammm
yaa vallahi msndeydim duymadimm
sendee cook gec geliyon yaaa

ne yapayim tatlim, cocuklu olunca boyle oluyor
dogunca senide gorcez bakalim
ben biliyorum zaten ben hamile kalana kadar hepiniz dogurursunuz sonra da kimse ugramaz buralar mesguliyetten
yapayanliz kalirim diye korkuyorum...:a015:

aman yarabbim...hakikatten cok zor
normal dogum yapiyorsun, ogrenci yaptiriyor dogumunu ve hoca da seyrediyor
Allah'im kendimi dusunemiyorum o pozisyonda

bir öğrenci de deği haa.o gün o serviste kaç öğrenci varsa hepsi izler.doğum yapan kadın önce utanır sonrada salıverir kendini yazık ya.şimdi düşünüyorumda asla istememdoğumumda 7-8 tane izleyen öğrenci.

slm kızlar...
kızım hastalandı .iyi şimdi tv seyrediyo.
bende ısrar etmedim uyu diye.

selcancim, gecmis olsun canim
cocuklar hastalaninca evde hayat duruyor degil mi
masallah benim oglan cok dayanikli, kolay kolay hastalanmiyor ama
kucukluk zamanalrindan hatirliyorum, yataginin basinda otururdum
sanki basinda bekleyince daha cabuk iyilesecekmis gibi..

ay olamzmı.bi taraftan kızıyorum kendime sonuçta verecek olan allah o karar vereceek diye,bi taraftanda yum günü hesaplıyorum eşim yanımdamı olacak o tarihte yoksa benmi gitsem yanına diye.ama her gece duamıda ediyorum.kenzülarş diye bi dua duydum.ne için okuduysam gerçek oldu diye yazmışlar burada.okuyorum onu da sık sık.sende oku bak.

tamam dur hemen arastirayim google'dan hangi duaymis
bak ama erkek olsun adini Muhanned koycam mi ne bi dua varmis.
gecen okumustum burda kim yazdi bilmiyorum
bu o degil dimi??/yoksa halim harap ha...

senin esin nerde be gulucuk. sen nerdesin?

aaaa yazık korkmuştur ne yapacak bana bu kadar insan diye.ama benim girdiklerim genelde ilk başlaarda utanır bacaklarını falan açamaz ama sonra sancılar sıklaşınca ne olursa olsun kurtulayım gerisi sorun değil dercesine salıverirlerdi kendilerini.neyse korkutmayalım hamile arkadaşları.yani kabız olmuşsun ama bitaraftan regl sancısı da çekiyosun gibi bişey işte

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ay hic gulesim yoktu ya gece gece... kabuz olmus bi taraftan da adet sancisi cekiyormus gibi haa..vallahi dogru :roflol:

aa ciddimisin..ilginc geldi bak. futbolcu hanimisin ha? maclara da gidiyormusun?
vallahi benim esim zaten seviyor sporu ama ben genelde kiziyordum. spor yaparken eve vakit ayirmiyorsun diye
ama gecen gun gitti spotda giymesi icin kiyafetler falan aldim ona. tam gaz tesvik ediyorum artik
boyle seylere inanmadigi icin soylemiyorum da neden yaptigimi.pek bi sevindirik oldu garibim, futbol oynuyor o da birde yuzmeye gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…