Süper annelersiniz

Günaydın Canlarım,
Ben geldim ama maalesef çok net haberlerle gelmedim.
Doktor maalesef anlayamadı.Yine göremedim dedi biz de böyle durumlarda kız mı oluyor dedik o da : öyle de denilir ama erkek de olabilir dedi ne söylesem yanıltıcı olur dedi.
Ya kızlar ben de emin değilseniz söylemeyin dedim öyle kaldı...
EEE kızlar ne diyorsunuz bu duruma????

Gülnisa Abla;
ben de önce öyle düşünüyordum ama doktora sordum tabiki çatlama iğnesiyle karşılaştırmasını istemedim ama doktor ; ov. testinin lh artışını ölçmede çok etkili olduğunu fakat sonuçta etkili olmadığını söyledi yani lh artar ama yumurta ne zaman çatlar onu bilemez dedi eğer öyle olsaydı doktorlara gerek kalmazdı dedi.

serdalcimm aslinda bebegin iyice buyuduu
sen yurtdisindasin herhal nerdensin
ama yinede kendini hert ikisinede hazirla ama erkek bebeklerin normal gobek altindan bile cikip gozukuyor pipileri
yani yan yatarken bilee
bidahaki kontrol ne zamana

Hayır Canım TR deyim.
3 hafta sonra gidecem bakalım ne diyecek.
Yani kızdır diyorsun demi???
Ben de bu ihtimal üstünde çok durduğum için sordum doktora ama kız da diyemem erkek de diyemem dedi çok yanılma olur dedi.

Canım bebişin sağlıklı olsun da geç öğren , belirsizlik biraz can sıkıcı ama ne yapalım, ben son kontrole gidişimde doktorun ağzından kesin bir cevap almak için çok uğraştım çünkü 24 haftalık olmama rağmen göstermiyor falan dedi, ilk baktığında erkekti di mi dedi, ben de hayır kız dedim , belki yanılıp durduğunu anlarsa iyice bakar diye yalan söyledim halbuki ondan önceki kontrolde de emin değildi, sonra bayağı bir inceledi ve kız bu kız dedi , erkek olsaydı daha çok sevinecektim ama kararsızlık en kötü karardan iyidir derler ya bende de bir rahatlama oldu , neyse üç hafta daha bekleyelim...

Canım Orkidem ;
Haklısın ,belki de ben hazır olmadığım için ,Rabbim öğrenmemi istemedi.Allah bilir.
Ama ilginç 12.Haftada kız ya da erkek diyen doktor da doktor bizimkiler ancak doğunca söyleyecekler nerdeyseÇok üzgünüm çoook

Aregon &Semiram canlarım demek ki size de öyle dediler .
Hakkatten bizim kaderimiz midir nedir bilmem.

Orkidem bizimkinin cinsiyetini bilmiyorum ki şu kan olayının tutup tutmadığını söyleyeyim.

Nuraycım ya sana % 95 demeden önce seninki de belli değildi demi yani 19. haftanda mı anladı doktor? ne demişti sana??

serdal saglik li ya sükür cinsiyetinide var 3 hafta sonra ögren canim.benim kizimda dr.beni 8 aya kadar oyaladi keisn bir sey demem dedi.ama kizlarin kutusunu görmeye gerek yok kiz oldugu ogganlardan bile anlasiliyor.benim ddr.kutusunu görmeden kiz olabilir organlari öyle gösteriyor dedi.
ama siz yinede elbiselerini hep pembe renk almayin dedi:)))
ama benim kizim olmustu.oglumunkini 3 aylikken bildi.

kızlar ben regl oldum bu sabahsenağlama.
ayy canim ya bu kismet degilmis:çok üzgünüm:.biz senle beraber kalcaz kiz beni yanliz birakmayacaksin anlasilankaydirigubbakcemile5.bugün beye calismak istiyorum diyorum.oda seni hemen hamile birakmam lazim diyorkaydirigubbakcemile
calismayayim diye.ya aile 3 istiyorum dedim kiyamaet koptu kimse istemiyor sakin yapma diyorlar ya:1no2:ama biz istiyoruz karismalari gekerir mi bize:1rolleyes:

Ay ne gıcık şeyler buluyor bizi valla işten izin almam sorun oluyor geçen haftadan beri sıkça doktora gidince bu hafta gözler benim üstümdeydi.
bacak arası aşağıdan görünüyordu ama kız mı erkek mi olduğunu anlamak için üstten bakmak lazımmış netten okuduklarıma göre.
Fırsat bulursam ilk fırsatta gidecem ama 10 günden önce olmaz.

Haydı la neden söylemedi o zaman Orkidem ,
Yoksa benim kızın kukusu çok mu büyük

bu gidişle öyle olacak sanırım feyzacım.ama bence sen benden önce verirsin hamileyiiiim haberini.ben reglimin bittiği gün bi denicem valla.kimseyi karıştırma bakacak büyütecek olan sensin.yorum bile yapmalarına izin verme bence.bende doğurucam 3.yü.ha 2.yi buldumya sıra geldi 3 yekaydirigubbakcemile3

super anneleeeerrrrrrr ekran basinaa suan canli yayinda bu konu tartisiliyorrr
elif ablamm kiz bebek isteyenlerin isi daha kolay diyorlarr bak izleeeee
atv de

Orkidem kiz kacirdim ben programi
neler konusuldu anlat bakalim yaa.
nasil kolay oluyormus kiz bebek isteyenlerin isi :bbo:

kızlar selam..
serdalcım öncelikle bebeğinin sağlıklı olmasından dolayı gözün aydın diyorum.cinsiyetine gelince bence kıza.s.çünkü 16.haftada kesinlikle belli oluyor.erkek bebekleri 12-13. haftalarda sölüyorlar.işimn gerçeği bu.ama drun belki tecrubesine güvenemediği için kesin diyemedi.benim kızımı 16.hafta kesin söyledi.14.hafta sormuştum belli değil demişti.ozaman anlamıştım kız olduğunu.12.hafta erkek olabilir demişti.yani anlıycan 16da net konuştu.daha evvelinde hep olabilir demiştifisfisfis..
sadece özlemin erkek galiba.:1shok:

kızlar benim bildiğim dr.lar ultrasonda pipi kuki falan görmüyolar.eğer bebek kızsa tek sıvı dolu kese oluyo(yumurtalık),eğer bebek erkekse iki tane sıvı dolu kese görüyo(testis).benim dr.um tam 12 haftalıkken söylemişti kız diye.

Haydı la neden söylemedi o zaman Orkidem ,
Yoksa benim kızın kukusu çok mu büyük

Serdal'cim gec olsun bosver
Cok merak ettigini tahmin ediyorum, olmazsa baska bir yerde de baktirirsin
Sirf o nedenle baktirdigini bilince daha temkinli tahmin yaparlar
Saglik olsun canim ya, bebisin iyi ya onemli olan oydu zaten

Hayırlısı be Orkidem, bunu çok fazla diliyorum Rabbimden ,Kalbimi ondan iyi kim bilir.
Kuyruğuma basınca insanlar buisteğim daha da artıyor.

takma kafana.kız olursa nolcak.allah hayırlısını versin.sonuçta elimizden hiçç bişi gelmiyor..kızıda oğlanıda allah verecek.takma söylentileri kafana.benim bebeğimi görmeye gelenler ay bu senede herkesin kız demiyolarmı boğasım geliyo.sanki herkesten banane

Doğrudur canım kimsenin tutmadı benim mi tutacak.
12. haftada bile kız olduğunu biliyorlar ama böyle uzatınca da insanın aklına kız diye geliyor gelmesine ama doktor net bişey söyleyemem dedi.Şaşırdım valla.
Rabbimin vardır bir bildiği.
Özlembay nerde kaldı şimdi daha da netleşmiştir fotosunu koyso da baksak.

Geçenlerde bu sitede bir arkadaşa erkek demişlerdi sonra kız olduğu çıktı .Anlayacağın doktorların emin olmadan söylememesi bence güzel bişey değil mi??Yok kız yok Oğlan vs....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…