Süper annelersiniz

orkidem canım benimmm annen benim eşimdende küçükmüşşş
benim eşim 72lii

Hoşgeldin Edacığım;
sıcak ile birlikte tatil keyfi nasıl çıkar bilmem ama ,keyfini çıkar.

Mimozam CANIM;
Allah analı babalı büyütsün çok sevindim.
Bizi yalnız bırakma bu gebe arkadaşlara bilgi ver doğum hakkında ben de çok korkuyorum
doğumdan...Hele de normal doğum ....

-tatlicadiarzu-

orkidem nasilsin kiz bebis nasil byüyormu valla insani heveslendiriyorsunuz ha cocuklari cok seviyorum fakat
biraz problemli benim dogumlar korkuyorum
zaten 3 tane masaalah bide gelecekten korkuyorum rabbim dileginizi versin

oylee ablamm napalimm
ama birimizden birininde tutmadi yaa pesss
takvim falan neysede ben zatenn emin degildim tam gunumden ama rabbime cook dua ettimm
vardir bundada bi hayirr
neyse canimm
bugunluk benden bukadar cok yorucu bir gun gecirdimm seni opuyorum yarin gorusuruz artikk iyi gecelerrr

ben dahil cok ümitlenmistik kiz olsun kiz olsun kiz annenin bereketindendir bereketli kadinsin daha ne rbbim nasip eder ins baska sefere üzüleme sakin dahada belli olamz benim kizima bi oglan dedi bikiz dedi sonra belli degil ddi kiz dogdu dr.degistirdigim de her iki ogluma baktigi zaman dr.iki ayliklardi erkek dedi dogana kadar erkek dogdu en güzeli hayirli olsunla rbos ver onu en güzel sekildde yetistirmek büyütmek nasip etsin mevlam unutma sende bir kizsin ve bir bebek bekliyorsun bunu mevlam sana nasip etmis
bizler olmasak nasil üreyecegiz bunlari unutma alacagin sevaplari düsün tamam mi canima.s.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5hihoyyytkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2 sunlarin svimliligine bak ne sirinler

hg yetim kiz,adanali eda sen de hos geldin.nasil evine yerlestin mi??
orkidem kücük annem benim.annende kücükmüs kiz odami kücük evlendi??
nasilsin bugün canim???

hg yetim kiz,adanali eda sen de hos geldin.nasil evine yerlestin mi??
orkidem kücük annem benim.annende kücükmüs kiz odami kücük evlendi??
nasilsin bugün canim???

Merhaba Feyza senle benden başka kimse yok sanırım;
Orkidem bugün yok sanırım.
Gülnisa'nın da misafiri var.
Haftaya da ben gidecem doktora kendimi alıştırmaya çalışıyorum ama henüz başaramadım.Kim uğraştıysa bu sitede hep etrsi oldu baksana...-tatlicadiarzu-

orkideeeeee
moralin mi bozuk kuşummmmm
yoksa şimdiye kadar 50kere gelirdin sen yaaaa

Merhaba Nuraycımm;
haklısın Bence de morali bozuk Orkidemin .
Ya beni bir telaş aldı şimdi ben de çatlayacam haftaya bugünlerde öğrenmiş olacam.
13.Haftamda Doktor görünmüyor dedi .Bunu söylediğim kişiler görünmüyor dediyse kızdır diyorlar öylemi acaba gerçektenhihoyyyt

Ay Nuraycım valla bu fırtına kötü vurdu hepimizi,
Haklısın bazılarında da erkek diyorlar hatta bu topikte bir arkadaşa demişler sonra da kız demişler
erken dönemde yanılma payı çok oluyor.
Senin canın halen tatlı istiyor mu ???

Merhaba Feyza senle benden başka kimse yok sanırım;
Orkidem bugün yok sanırım.
Gülnisa'nın da misafiri var.
Haftaya da ben gidecem doktora kendimi alıştırmaya çalışıyorum ama henüz başaramadım.Kim uğraştıysa bu sitede hep etrsi oldu baksana...-tatlicadiarzu-
bir sen kaldin dimi ya erkek tutruyon yokmu hic ya bu yil kiz yili galiba diger topiklarde de hep kiz imzasi var.erkekleri bastiriyoruz nesilleri tükeniyor yasasin kadinlar:))))))

orkidem canim bugün kizimla kahvalti hazirladik.fasülye temizleme yardim etti.odasini topladi öyle güzel yapmiski daha 4 yassinda ablasi yavrum büyüdümü ne.simdi annem ikisinide degisiklik olsun diye evine götürdü.ortalik sessiz ki sorma.valla suan agliyorum inan.rabbim kimseyi evladindan ayirmasin.halbukiyarin gelcekler ama ben yarim saate bir ararim telle.
gülnisam ben mi apartiyorum ya her annemi öyle yüregim yaniyor bu kadar bile ayriliga dayanamiyorum:KK43:((

Selam guzel bayanlar...Keyifler nasil bakalim? umarim hersey yolundadir, yogun calismalar yuzunden sizi surekli takip edemiyorum,wakit buldukca okuyorum,,,Baby choice takvimi deneyecegim bu ayin sonu...28 Temmuz ile 5 Agustos arasi bakalim sonuc ne cikacak? Agustos 16 tahmini regl gunum...Fakat tatile denk getirmeye calisiyorum, cunku kafamda takwim deneyecegim dusuncesiyle yataga gittim mi stress olucam...Eylu 13 de Regl olmazssam ...sayet benim tam 28 gunde bir olur,,,ilk sizinle paylasirim...hepinize we bebislerinize kocaman opucukler,,,xxxx
hayirlisi olsun canim senin kac cocugun var kiz mi erkek mi istiyorsun.bayb choice herkesi yanilgiya ugratti insallah sende olmaz canim.

selamm kizlarr
feyza ablacimmm
guldurdun benii
kiz isine yariyor dimiiiiiiii
neyse kizlar yaa gulnisacim sen reglin kacinci gunu isliskiye girmistinn dr dediki 14.gun erkek
16. gunu kiz olur dedii
yada sacmlaadimi nee

yok kiz büyüyor diye seviniyorum kiyamam ben kizima ya.herseyi kendisi yapmak istiyor
elide bir yakisiyor ki sorma ablasi cok tatli benim kizim ya.gitiler bugün hasretim bir saatir minik minik halleri gelince gözüm den yas akiyor ya

orkidem kimsenin lafina bakip ta bos yere üzülme sen rabbim herkesin duasini er yada gec kabul eder
ama mutlaka eder.rabbim kapisina geleni bos cevirmez.insallah canim hele bir kizin olsun benim yöntemi denersin.biz beyle niyeti bozuyoruz belki seneye kalmayacak.sagligimiz yerindeyken nasil olsa 3´`CÜ DÜYSÜNÜYORUM:eek: yüzden beklemenn anlami yok diyoruz.bakarsiniz 3 ay sonra calima baslar:))))
kendi yöntemimi deneyecegim ispatlayacagim.sonra sen denersin orkidem.

X