Süper annelersiniz

Son düzenleme:

Nuraycım kız valla beni çok güldürdün işyerinde kahkaha attım kendimi kaybedip;
bu kadar olur yani sağ gösterip sol vurduk yani..
Allahın bir bildiği vardır elbet.Bu sene erkek bebek yok denece kadar az.Bilim adamlarının dediği gibi erkek nesli azalıyor bak bizim topikten belli...

Ay inşallah be Nuraycım ;
bazen bunu istediğim için utanıyorum kendimden evlat evlattır ama sen benim neden istediğimi biliyorsun :1no2:

ya ne oldu ya anlamadim gercekten de ya kim kaldi geriye hep kizlarimiz geliyor bu prenseslerin yanina bir prens sart oldu ya.valla bütün cabalar bosami cikti.belki de hic ugrasilmasaydi ya bismillah denseydi kesek plansiz programsiz.neyse saglikli ya ona sükür orkidem rabbim tamamina erdirsin.
yas23 insallah canim rabbim sanada en kisa zamanda bir yavru verir. cok güzel bir duygu rabbim herkese tattirsin insallah.
serdal sendemi baybcorsiden takvim bakalim sen prens mi bekliyorsun canim.tek umudumuz sen kaldin

orkidem hayırlısıyla alırsın inşallah prensesini kucağına sonunda öğrenebildin brde gülnisa öğrensede bizde ona göre başlasaka.s

Aman behhhh o teyze kimle dans ettiğini bilmemiş Nurayımmm?
Sen püskürtmedin ama ben senin yerine püskürttüm ekrana ...
Allah biliyor teyzemmmm...
Allah veriyor bazıları da Allah'ın verdiğiyle ,övüne övüne kendilerine mal ederek,bil hal oluyor
Allah'ın vermediklerini de maalesef yeriyorlar.

cook sagolun kizlarr

yanliz cicimini gulnisaa da ogrendi onunkide kizz
hakkimizda hayirlisini versin rabbimm

orkidecim hayirli olsun bitanem
Allah saglikli uzun omurler vaersin sanada kizina da
erkegi cok istedigini biliyorum ama soyle dusun canim ya. yani testlerini yaptirmamistin ya, korkuyordun, ya doktor oglun olacak ama su problemleri var deseydi?
o zaman simdi ne halde olurdun onu dusun
yikilirdin tatlim, ALLAH KORUSUN
NE GUZEL SAGLIKLI BIR EVLAT GELIYOR
yat kalk dua et.

dedigin gibi de herseyin bir hayirlisi vardir. Iyiki Allah'a once hayirli saglikli olsun diye dua ettik
yoksa sadece su cinsiyet olsun diye dua etseydik vay halimize simdi. ALLAH'IM dualarimiz kabul etti kizlar.

vcanim renkli ultrasona da girecekmisin? yani %70 dedigine gore hala bir ihtimal varmi??

prenside ben dogrucam herlade Feyza'cim. :roflol: Baksana ereke isteyen herkesin kizi oluyor bende kiz istiyorum ya kesin erkek olur
amaaan olsun, istemek dilemek bizden
Allah en hayirlisini nasip etsin hepimize insallah.

elif ablacimmm
zatenn dr olcumleri yaparken ben bacak arasina dikkatle baktim
gordumki bi cikinti yokk
dedim esimee bu kiz herhalde diyee
neyse dr olcumlerini yapti hersey normall seyrinde dedii
bu arada dogumum 28 araliga atmiss ne diyimm nutkum tutulduu tabiiki herseyde bi hayir vardirr
ama agladimm en azindan icimi bosalttim
ve kendimee coook kizdimmm
ne kadar aptalsin diyee neden boyleyim diyeeesenağlama
buna en cok babasi sevindi
sana belli etmiyordum ama gonlum kizdan yanaydi dedi
elifim geliyor diye sevindii belki bana moral icindii
dr bile anladii esinizz erkek mi istiyorduu diyee
olsun dedi ikinciye erkek olur dedi sanirim oyle anladimm
ama suann cook iyiyimm duyanlar cook ssevindii
eltim falan ucuyor sevintenn
diyorkii
ki yine kayinbabamizin adini bana koyduunn yaa keske oglan olsa diye dua etmistim dedii deluu karuuukaydirigubbakcemile3
cinsiyetii %70 dedii kesin bisey soyleyemem dedii ama sanirim kiz dedii
yaa bende gordum kizimii kukusuu vardii pipisi degilll:lepi:

öylemiiiiii ben kaçırmışım ozaman ne zaman öğrendi gülnisa nezamandır giremiyodum gelen giden çoktu hay allaaah

yalnız kusum bu yuzde 70 ne demek oluyor yaa bana da yuzde 60demıslerdı gecen sefer
ama gostermıordu
yani şimdi bu, pipi testis filan göremedik ama tam olarak kukuyu da goremedik mi demek oluyor:uhm:kaydirigubbakcemile3

samiram kuku tam olarak nasil ayirt edilir ben bilmiyorum ki
yanlis bacaginin arasii dumduzdu istee bi o gizuktii zaten bacaginin arasina bakilincaa kafasii gozukuyorr yanii ayaklariini dikmisssss
taa yukarii kafasi bacagini rasinda gibiydi ama eminim bi cikinti yoktuu

orkidecim babalar cok sever zateb kizlar. ben bunu bilir bunu soylerim
bakmayin siz onlarin oyle aman erkek adamin erkek evladi olur dediklerine
o dogana kadar
dogdukatan sonra kiz evlat el ustunde tutukur hep
yaa kendinizden bilin
erkek kardesleri olanlar konussun bakalim
evin sahibi kim
sizmisiniz yoksa oglan kardesiniz mi?

valla bizim evde ben hala evin kiziyim. babam bitanem benim hala sikica sarilir oper beni her gordugunde ama abime yapmaz oyle...
sanslisiniz kizlar yaa...ne guzel bir annenin kiz evladinin olamsi...

ya ben boyle yazdim ama bir anda uzuldum sonra
bende sasliyim oglumj var diye yaa
o benim bitanem
sanki oglumu begenmezmis gibi yazdim gibi geldi
yuregim cizz etti birden

dunyalara degismem ben onu...a.s

a.sevet kizlar sahsen benimkide kizi agirlikli seviyor.kiz ne kardar yaramazlik bile etse kizamiyorum ben buna diyorkaydirigubbakcemile3.oglumda babadan cok bana düskündür.bugün annemmmmmmmm diye sesleniyor bana beyim bir kiskandi:roflol:
suna bak birde annem diyorrrr ya diye.valla evlat evlatir öncelikle saglikli ve hayirli olmasi lazim

benimki de oyle Feyza'cim yaa.. kucukken hep "annem" diye cagirirdi beni. benim annemde hasta olurdu ona. esim biraz kiskaniyor ama ne yapalim yerimseniben
anasinin oglu o...tam anneci..

hos geldin selcansin.
elif naz seninki kac yasinda.benim oglan ne diyor birde anne ben senle evlencen dedi bende oglum ben babanla evlendim dedim annelerle evlenilmez.oturdu agliyor ya niye benle evlencektin diyekaydirigubbakcemile3:roflol:

hos geldin selcansin.
elif naz seninki kac yasinda.benim oglan ne diyor birde anne ben senle evlencen dedi bende oglum ben babanla evlendim dedim annelerle evlenilmez.oturdu agliyor ya niye benle evlencektin diyekaydirigubbakcemile3:roflol:

benimki 6 yasinda canim
yok o benimle evlenmek istemiyor (babasindan daha akilli cikti yani) sengözlerimebaksanab
ama evlenince hala bizim evimizde yasamak istiyor

orkidecim senin bebek 23Aralik oalcaksa Oglak burcu olacak demekki
caliskan olurlar bak, hemde becerikli
ama biraz dik basli olurlarmis genelde
olsun kizin dik basli olamsi cok iyi
kolay kolay hakkini yedirmez kimseye...

selcancim tatil yorucu olurmu yaa...
dinlenmek icin gitmediniz mi?

hosgeldin canim...

selcansin ya valla masallah cok kalabalikmis insan dinlenmek icin gittigi yerden yorulup döner vallahi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…