Süper annelersiniz

imgp2633ue6.jpg

kizlar benim bebis burada 7+5 sizce ne tarafta
ben anlamadim bu isii

ayyy ben ilk bebekte boyleyseemm dogura dogura bu konuda uzman olurum heraldee
aslinda buyuklerimiz daha iyi bilir
babaannelerimizz falann cunku onlarin zamaninda ultrason falan yokmuss ee mutlaka bi tahmin yontemleri vardir degilmii

selam kızlar bende ara ara sizi takip ediyorum. Ben de doktor kontrolünde yumurtlama takibi yaptırıyorum ve dün doktora gittim adetimin 12. günüydü yumurta 22 cm olmuş sağda bir adet. Ve bana adetimin 15. günü çatlatma iğnesi yazdı. Sizce biraz geç değil mi? ben 28 günde bir adet oluyorum. Bende güvenmeyip yumurtlama testiyle takip yapıyorum. dün yaptım ikinci çizgi silikti. Lütfen bana bir fikir verir misiniz..

kizlaarr nerdesinizz yaaaaa
dun bana erkek erkekk dedinizz
ruyamdaa kiz gordum ne habeeeerrrrrrr

Hadi hayırlısı canım öğrenmene çok az bir zaman kaldı , bebişinin sağlık haberleriyle dönersin inşaallah, e bir de prenseslerimizin arasına bir oğluş katılsa güzel olur kaydirigubbakcemile3

kızlar ben tatile gidiyorum 25 inde burada olacağım hepinizi öpüyorum kendinize iii bakın döndüğümde güzel haberler alırım inşallah

Hadi hayırlısı canım öğrenmene çok az bir zaman kaldı , bebişinin sağlık haberleriyle dönersin inşaallah, e bir de prenseslerimizin arasına bir oğluş katılsa güzel olur kaydirigubbakcemile3

cok gerginimm aregonummm
dun ruyamdaa ultrasona girmisizz bebek gostermemiss cok nazlanmiss
sonradaa kucuk kardesimin bebekligini gordumm mavi bi yelek vardii cok tatliydiiii
senin ruyalarin nasildii bu gce kesin uyuyamiycamm:çok üzgünüm:

selam kızlar bende ara ara sizi takip ediyorum. Ben de doktor kontrolünde yumurtlama takibi yaptırıyorum ve dün doktora gittim adetimin 12. günüydü yumurta 22 cm olmuş sağda bir adet. Ve bana adetimin 15. günü çatlatma iğnesi yazdı. Sizce biraz geç değil mi? ben 28 günde bir adet oluyorum. Bende güvenmeyip yumurtlama testiyle takip yapıyorum. dün yaptım ikinci çizgi silikti. Lütfen bana bir fikir verir misiniz..

inan canimm oldum olasi aklim ermezz bu yumurtanin yaptigi islereeekaydirigubbakcemile3
diger kizlar belki biliyodurr

cok gerginimm aregonummm
dun ruyamdaa ultrasona girmisizz bebek gostermemiss cok nazlanmiss
sonradaa kucuk kardesimin bebekligini gordumm mavi bi yelek vardii cok tatliydiiii
senin ruyalarin nasildii bu gce kesin uyuyamiycamm:çok üzgünüm:

Canım ben bebişimin cinsiyetine dair pek bir şey göremedim, iki defa bebişimi kaybettiğime dair rüyalar görmüştüm, o arada da rahatsızdım zaten, bu arada öğretmen arkadaşlardan biri hamileydi, erkek sanıyorduk ama 7. ayındaki son kon kontrolünde ız dediler, erkek denilince şaşıyorda kız denilince şaşmıyor sanırım

orkidem hadi hayirlisi canim genelde kiz bebgimiz var galibasenin erkek cikarsa ilk olcak insallah birde önce saglikli olsun insallah annesi.benim kizda kese oval seklindeydi.bunla cinsiyet tahmini olmasa gerek cünkü öyle olsa dr.keseyi görünce kiz yada oglan diye tahmin yapabilirlardi.

adetin kac gün sürüyor senin canim???

feyza ablacimm ben buraya ilk uye oldugumda sohbette duymustumm
kese yuvarlaksaa kiz
yassiysaa erkek diyee
ama ne kadar dogru bilmiyorumm zaten bi kesinligi yokk
dr larr organi gorunce bile yorum yapamiyorlarki
keseye dair kesin bisey soylesinlerr

kizlaarrr suu yuz guzelliginee ne dersinizz
cook topikte okudumm kiz anneleride guzellesmiss erkek anneleridee hatta kimi erkek annlerinde sivilceler falan coogalmiss
ama inanin benim yuzumde hafif lekeler vardii cooooookk
sukur ne sivilce ne leke bu bebe beni guzellestirdii yaww
ayy keske hep boyle kalsaa cildimm

yas23 canim bugunde bii yapsaydiinn test bazen testler iki uc gun cift cizgi gosteriyorr oyle duydumm
bidaha yapsaydin bii
eger cikarsaa normalde cok duzenliki cikmasi lazimm bence bu aralar yumurtluyo olabilirsinn

28 gün sürüyor... Yanıt bekliyorum sizden. Lütfen çok önemli benim için..

cani demin senin konuyu okunca bende goole baktim bir dr.sitesinde 28 günde bir oluyorsa 13 ,15 yumurta gelisir diyor.dr.dogru diyor o gün icin catlatma ignesini yaptir canim.dr.güvenmelisin.

28 gunde 1 regl oluyorsan....28 den 14 gun cıkartıcaksın yumurtlama gununu bulucaksın eger 30 gunde 1 regl oluyorsan 30 dan 14 cıkartıcaksın 16. gun yumurtlamıs olacaksın...

X