Süper annelersiniz

gunaydin kizlarr
bu sabah inanilmaz bi sanciyla uyandimmm
kasiklarimdan biseyi cekiyorlarr
samiramm sagol canim benimmm valla bi kiz bi erkek gore goree ikiz doguracam heraldee:)))
kizlar ben cok huzursuzumm bebegim insallah sagliklidir ne olur dua edin benim icinn
rabbim tum olmayanlara versin insallahh

gunaydin bitanem gecmis olsun ne oldu ki sana
yoksa sen de benim gibi usuttun mu:teselli:
Allah korusun yaaaa
kotu birsey yoktur eminim ben

gunaydin teyzemizz
vallahi bi ara kasilmalarim oldu gecti cook sukurr yaa saat 12 lere kadar uyuyan ben bugun saat 6 da kalktimm
bebegimi gorecem ya ondandirr
ama vakit gecmez dahaa neyse bende burada oylanirimm :roflol::Saruboceq::lepi:

kızlar günaydın herkese, cevaplayan herkese teşekkür ederim. Yumurtlama testi kullanmaya devam ediyorum. dün yine yaptım ama ikinci çizgi ilki kadar koyu değildi. Heralde bugün tam koyu çıkar diye umuyorum. O zaman doktorun iğne verdiği tarih doğru olmuş olur.

Orkidem bence senin erkek. İnş. sağlıklı sıhhatli hayırlı bir oğlun olur..

Canım Her halükarda doktora güvenmen gerekiyor ama sakın unutma çatlama iğnesi vurulursan ovülasyon testinin güvenirliği kalmıyor ,vurulduğun iğne zaten ov. testinin ölçtüğü hormonu içeriyor.

Orkidem minik annem benim ;
senin heyecanını anlıyorum ben canım ben de pazartesi gideceğim doktora Size haberi ancak Salı verebileceğim çünki randevüm öğleden sonra çok geç bir saatte..
Aslına bakarsan ben kendimi her ikisine de ayarlayamadım henüz ne bileyim neden beceremedim bunu...

Canım Her halükarda doktora güvenmen gerekiyor ama sakın unutma çatlama iğnesi vurulursan ovülasyon testinin güvenirliği kalmıyor ,vurulduğun iğne zaten ov. testinin ölçtüğü hormonu içeriyor.

doktora güvenmekten başka bi çarem yok. Sonuçta kaç yıllık doktor vardır bi bildiği. Ama benim 2 gün önce yumurtam 22 mm idi. yarına kadar aşırı büyümez di mi?

Hayır Yaş 23 onların bildiği vardır elbet hem insan doktoruna güvenmezse ne yapabilir ki??
Bu ilk çatlama iğnesi mi???
ben 3 ay denedim hamiş kalamadım sonra ov. testi ile hamiş kaldım hem de 2. çizgi çok silikken nasıl oldu bilmiyorum..
Ama doktor çatlama iğnesi için;
evet Lh ı ölçüyor ama sonuc konusunda pek net bilgi vermiyor dedi ve açıkladı: lh artar ama belki yumurta 1 gün ,belki 2 gün belki de 3 gün sonra çatlar işte bu konuda kesinliği yok.demişti

evet serdal ilk çatlatma iğnem. O yüzden sorularımla herkesi bunaltıyorum kusura bakma . senağlama çok sabırsızlanıyorum. 5 yıl oldu evleneli.. ben yumurtlama testini çatlama olursa kaçırmim diye kullanıyorum. Bugün de kullanıp yarın çatlatma iğnesi olacağı için kullanmıyacağım.

yas 23 kac yasindasin 23 mü???
insallah tuturursun canim
valla her gün ilskide bulun tutmasi icin.

yas 23 kac yasindasin 23 mü???
insallah tuturursun canim
valla her gün ilskide bulun tutmasi icin.

canım evet 23 yaşındayım. Erken evlendim biraz. Artık insanlar bunaltıyor çocuk olmuyacak mı diye. 1 yıl olduki uğraşıyoruz. Bu ay ilk kez çatlatma iğnesi olacağım yarın saat 10 da. Çok sabırsızlanıyorum. Bir sorun çıkmaz umarım.. Senin iki çocuğun var di mi ? Yazmışsın bir önceki sayfada okudum. Allah bağışlasın ne güzel bi oğlan bi kızmış. Darısı bizim başımıza inş.

orkideemm, nerdesin??gelmedinmi daha
kiz catladim vallahi meraktan
insallah testlerin iyi cikmistir canim yaa
hadi guzel haberlerini bekliyoruz...

kiz Serdal sen testin silik ciktigi gunmu hamile kalmistin??/
hay Allah ya, ben bunu nasil kacirdim
Benimde hep test bir gun silik cikiyor ikicni gun koyu ve ben koyu ciktiktan sonraki gun yumurtluyorum.
Cok kiziyorum kendime gecen ay test silik ciktigi gun denemedim diye...simdiye hamileydim belki de???

merhabaa kizlarr
oncelikle bebegimm coook saglikliymissss:sm_cool:
BENIMDE PRENSESIIMM OLACAKMISS NE HABERRRRRRR:roflol::roflol:
gercektenn cook tuhaf oldum sasirdim kaldimm
dondum
tutuldumm esimin yaninda bisey diyemedimm
icim doldu dolduu tekrar icime aktii
kizmayin kinamayinda
cok isteistimm herseyde bi hayir var diye buna derlerr
ama ayrintili degildi siyah beyazdii be %70 kiz dediii

Elifcim tam emin değilim test ilk gün silik çıktı ikinci gün hiç çıkmadı yani 14 günümde (silik çıktığı gün )ve bir de16. günümde ilişki oldu.Yani 16.Günümde artık umudu yitirip test filan yapmadım nasıl olsa babychoice'a uyuyor diye.Artık ne bilelim Allah bilir ben de size salı günü söyleyeceğim inş. cinsiyeti .inşallah hepimizin umduğu gibi olur.

Ya Orkidem mmmmm inanmıyorum ya???
Kız valla senden çok umutluyduk hepimiz hele de o göbüş günlüğüne baktıkça kesin erkek
diyorduk Allah'ın işi işte .
Bu dakikadan itibaren bence bu topik'in adını değiştirelim..
Şimdi en son ben mi kaldım ,öğrenmedik.:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Ya heyecandan unuttum küçük anneciğim sağlıklı olmasına çok sevindim
Bir dahaki bebede hiçbirimiz uğraşmayacağız anlaşılan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…