Süper annelersiniz

yok her ay degil bi ense kalinligi testinde birdee ayrintili ultrason yapiyorlar okadar sanirimm
son aylardada yapacaklar sanirim bi defaa
dahasini inan bilmiyorum canimm
insallah oyleddiir ayy saka maka yol yarilandii allahim sag salim kavustursun bebegimee
cumlemizin insallahh

parasiz olmasi bir yandan güzel bir yandanda artik insanin elinden tlf düsmüyor sendede öylemi senin ailende türkiyede dimiiii

yok her ay degil bi ense kalinligi testinde birdee ayrintili ultrason yapiyorlar okadar sanirimm
son aylardada yapacaklar sanirim bi defaa
dahasini inan bilmiyorum canimm
insallah oyleddiir ayy saka maka yol yarilandii allahim sag salim kavustursun bebegimee
cumlemizin insallahh

yok canim ben ondan sasirdim burda her ay yapiyorlar doguma yaklastikca da iki haftaya düsüyor

dusermi hicc hegun sinirsiz konus ama boyle bedava oluncada insan konusacak bisey bulamiyo uc gune bir falann amaan iyi olsunlardaa
oda yetter bana

dusermi hicc hegun sinirsiz konus ama boyle bedava oluncada insan konusacak bisey bulamiyo uc gune bir falann amaan iyi olsunlardaa
oda yetter bana

dogru canim bide artik gizlin saklinda kalmiyor herseyi konusuyor insan sinirsiz olunca insa herseyi konusuyor türkiyeden nerdensin

dogru canim bide artik gizlin saklinda kalmiyor herseyi konusuyor insan sinirsiz olunca insa herseyi konusuyor türkiyeden nerdensin

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
oyle valla cok dogru demissinn
canimm tr yeden ben afyondanimm sen neredenn off bak simdii nasildaa burnumda tuttuuu:çok üzgünüm:

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
oyle valla cok dogru demissinn
canimm tr yeden ben afyondanimm sen neredenn off bak simdii nasildaa burnumda tuttuuu:çok üzgünüm:
gitmistim afyona da ama cok oluyor daha nisanliydim insanin burnunda tütmezmi cok temiz havasi var afyonun bende adana kac senedir buralardasin :çok üzgünüm:

ooo adanali doldu burasii eda vardii babynurse senn baska varsa ciksin uleynnnnn
valla busene bana izin yok seneye bebisimle gideriz insallahh
zaten gecen yaz gitmistim ama insan doyamiyorkiii

evet canim öyle insan her sene gitsede özlüyor gitmek istiyor yaz gelince sen simdi bu ssene bebegini beklemekle zaten gecer artik sene ye anneannesine götürürsün

insallah ya dusunmesi bile guzell
canim ben yatiyorumm gozlerimi mandalliycam simdii
hadi sana iyi geceler optum senii sohbetin icin cook sagoll super annneeee

insallah ya dusunmesi bile guzell
canim ben yatiyorumm gozlerimi mandalliycam simdii
hadi sana iyi geceler optum senii sohbetin icin cook sagoll super annneeee

tamam canimm allah rahatlik versin bende kapatiyorum asil ben tesekkür ederim canim sicak sohbetin icin öpüldünnn

kizlar gece gec yatiyonuz sabah kalkamiyonuzhihoyyyt
burda cok berbat bir hava var insanin ruhu SIKILIYOR YA.kafamçokkarıştı
karanlik ve yagmurlu

kizlar gece gec yatiyonuz sabah kalkamiyonuzhihoyyyt
burda cok berbat bir hava var insanin ruhu SIKILIYOR YA.kafamçokkarıştı
karanlik ve yagmurlu

Aynen sana katılıyorum Fayzacım bu kızların yatma saatleri konusunda..
Ah Ah keşke o karanlık hava burada olsaydı çok severim ben.

Kızlarbenim ilk ultrason resmimde bebek soldaydı bakalım cinsiyet ne olacak...:CüvCüv:

kizlar benim 6haftalik ultrason resminde bebek sagdaydi yani tahmin yontemine gore kız olmus oluyor
kalp atısı olayı da tutmustu bende bilginize:1rolleyes:
Baslarda 176idi sonra 154e duştu
her ikisi de tutuyora.s

benim 8 haftalik kalp atisi 167 idi senin 176 kac haftalikti cnm....ama normalde 170 in uzerinde olmuyormus sen eminmisin 176 olduguna.

X