Süper annelersiniz

hele bebek bi doğsun gör sen isttemesende gidecek kilolar.gece uykun düzenli olamayacak tabi.e gün içinde evde koşturacaksın.keşke seneye bu vakitler yazsan bana boşuna kuruntu yapmışım diye

ayy insallahh yaa bu site gitmedikce beni burada bulursunuz bide ben olmedikcee
kizalr bebegimi insallah fotolarla gosteririm sizee aslinda dusunununce insanin ici pir pir ediyorr
ama bide diger tarafii istee
off neysee birazcik rahatladimm
bu yaramaz gece gece tepmeleri sayiyor annesinee
hic uyumuyoo bu geceleri yaa

6 ayda 4 kilo almışsın ve hala dert ediyosun.yuh sana orkidem.demek sen benim gibi olsan intihar edecekmişsin.ben kızım 1 yaşındayken tam 54 kiloydum.düşün 36 kilo vermişim.bakma aldım şimdi 60 kiloyum ama demekki isteyince veriliyo.ve ben yemeyi çok severim.o zamanar hiç diyet falan da yapmamıştım.bebek yoruyo insanı.bide benim kızım uyumayan bi bebekdi.onundaetkisi var.çok hareketliydi.peşinde koşturmaktan verirsiiiiiin.laf dinle.takma sakın.tadını çıkar.

bak gördünmü.hareketli çocuk hamileyken belli oluyo valla.benim kızda öyle hiç durmaz döner dururdu karnimda.bol bol dinlen ye iç.kocana naz yapmayıda unutma.ben yapmadım ama 2de yapcam.bişeyim yoksada ay ölüyorum,canım şunu çekti bul.görecek oooo

ayyy cok takintiliyim dimi yaa:dance::dance:
icim rahatladii
zaten dikkat edersemm bi bes kilo daha alirimm enn fazla 12 kiloyla gitmek istiyorum
oda normaliymis heraldee
off dert ettigim seye bakk
bi arkadass bu sitede bebegi sezeryanla doglus iki hafta kadar yasamiss ve vefat etmiss kalbi dayanmamiss nasil uzuldum anlatamamm:çok üzgünüm:

ayyy naz yapmazmiyimm hicc
uc ayliktim hic unutmam
yattik saat birr dedimki canim inanilmaz ayran istiyorr yazik oda dur hemen yapip geliyim dediii vallaa bi citim ki anlatamm
bidee dondurma almaya gonderdimm onu isten gelir gelmezz napiyimm canim istedii yaa
ama bisey demedi sagolsunn
bende diyomm ben istemiyomm
o istiyo dedimmii
hic dayanamiyookaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yaaa.yenimi.bak gördünmü.ağıt ağıtı getirir derler.böyle şeylere kafanı takarsan allah korusun allah başka acı verir.sakın.bak ne kadar çok isteyipde hamile kalamayan arkadaşımız varsana ne güzel nasip etmiş allah isteyen herkese versin..sen şimdi yat bol bol dua et şükret.bebeğini hayal et.

afferin kız.yaşın küçük ama çözmüşsün raconu.bende akıllandım artık.ben hamileyken benim adam aşerdi.bi arkadaşımız dediki hamilelikde eşlerde aşeremiş.benimki ertesi gün başladı sanki canım incir ceviz çekiyo demeye.inanırmısın kış günü karpuz buldu kendine.ama yooook.görecek o 2.de.kararım kesin.

erkek olursa efe koyucaz teyzesii
kizimiz olursa elif naz
artikk allah omur versinn ismiyle yasasin hele bi gelsinde dunyaya:dance:

ayy ilahi canım dert ettiğin şeye bak ben 28 kilo almıştım kızımda...sadece 3kilosu geriye kaldı oda ben yemek yemeyi biraz çok severim ondan yoksa oda giderdi...

bu arada benim kızımın adıda elifnaz oğlum olursada efe koyucam derim hep..elifnaz güzel isim..

kiz ben yeme icmeyi ozledim daha bir aydir yeni yeni yiyorumm cook sukurrr
ama istee vucuk sarkacak catlaklar goguslerr oooofff
offff kocis beni begenmez diye korkuyommm

veririsin sen kilolarını hiiiç merak etme hem kilo almazsan kuzucuğuna nerden süt yapacaksın vücut ilerleyen aylarda süt yapmak için senin yağlarını kullanacak....

çatlak kremi kullan mutlaka ben phitolastyl (LIERAC)kulllandım o kadar kiloya karnımda aşırı büyüktü ikiz zannederlerdi hiç yırtılmadım ama düzenli kullandım ama maalesef 22 ay emzirdiğim için göğüsler sarktı valla ilerde kaldırtma operasyonu yaptırcammm

ya kizlar nerdeyse ogle oldu hala kimseler yok
ben giderim siz gelirsiniz
serdal bile yok onun gelmesi lazim en azindan calisiyor erkencidir
civcivi sormayin iki hafta oldu tik yok elifnazda haftasonu ugramadi
kizlaaaaaaaar gelin artik

Geldim Gülnisa Ablammmm;
sizleri çok özledim ya..
Anacım okuya okuya bitiremedim evet işteyim ama işten kafayı kaldıramıyorum ki...

SevgiUZUN Arkadaşım çok geçmiş olsun inşallah herşey hiç hayal etmediğin kadar güzel olacak.

Mimozam sen ne zaman doğuracan kız ???

hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…