Süper annelersiniz

Mehaba arkadaşlar doktorum izinden dönmedi ama ben bugün kontrole gittim, veeeeeeee kızzzzzz %80 dedi, %20 lik payda her zaman bırakırım zaten dedi, Yani bir prenses daha geliyor, o an hissettiklerime gelince ilginç bir duyguydu, rahatlama gibi bişeydi sanırım, kontroe gitmeden Şura 49, 50. ayetleri sık sık okuyup hayırlısını istedim, doktor baktı baktı göremedi, sonra yan yatırdı beni, bayağı bir inceledi, organlarını teker teker bana gösterdi, bir hafta ilerdeyiz maşaallah, sonunda da kız bu kız dedi, eşimde yanımdaydı, ben zaten kız olduğunu hissediyordum da gel de bizim hanıma inandır dedi, beraberce güldük, Samiranın da prensesi geliyormuş tebrik ederim, şimdi de ne isim koyacağız diye düşünüyorum, fikirleri olan varsa yazsın, gülnisa canım sen ne koyacaksın prensesin ismini. kaydirigubbakcemile5

sevgicim canim arkadasimm
dualarim senin allah size bagislasin bebeginizii
40 yasinda bi tanidigimiz dogum yaptii onada dedilerkii down riski yuksekk
ankaraya gitti cesitli hastahaneleree
ve bebegini dogurduu dunyalar guzeli bi kizi olduu
dusun o bile kirk yasindaa
yaa bu ense kalinliginin normal olcusu ne kii benim dr umm kac mm oldugunu bile soylemedii
ukala kadinn

Öyle oluyordur dimi Nuray , sen okumuşsundur mutlaka , yani riskli densede sağlıklı olabiliyodur dimi, inşallah Allahım, şimdi hep internette okuduklarım moralimi bozan yerler oldu benim. Yani sonradan düzelebilecek bişeymidir bu durum , canım arkadaşım dua edin bebeğime neolur

Caanııım hiiiç üzülme Allah'ın izniyle bebbişin sağlıklı doğacak, etrafımda bu testler nedeniyle gözyaşı döken o kadar çok arkadaşım olduki, çok şükür hepsi sağlıklı, biliyorsun bu testler sadece risk faktörünü gösteriyor , güzel haberlerini bekliyoruz...

:teytey::teytey::teytey::teytey:
oyyy bi prensess dahaaaaaaa
canim benim allah hayirli ugurlu etsin insallahhhhh:sm_cool::sm_cool:
ben size isimler yazam durun
ama benim kizin ismini calmayin o benimmkaydirigubbakcemile
ecrin
ceylin
sena
aylin irem
elifnaz(bu benimm)kaydirigubbakcemile3
azra
kubra
nisanur
simdilik bunlar var aklimdaaaaaaa

Sakin olmak bebeğimi üzmemek istiyorum da ondan sesimi hiç çıkaramadım.
inan avazım çıktığı kadar bağıra bağıra ağlamak istiyorum, içime inanılmaz acı veren kor düştü.İnşallah Gülnisa iyidir ,üçlü test falan demediki dr bana hiç, hemen amniyosentez baktıracaz dedi, ondan sonra karar verceksinşz dedi , öyle emindiki anlatamam, Allahım lütfen sağlıklı olsun bebeğim, sizlerin duası çok önemli arkadaşım, lütfen dua edin iyi olsun bebeğim, Allah hepinizden razı olsun

Zeynep Sena olsun diyor eşim ama ben tek isim istiyorum, Aysima nasıl kızlar fisfisfis

kis orkide
hangi prensesten bahsediyon anlamadim biri samiranin baska kim bugun ogrendiki yoksa benmi sayfalari karistirdim yaaa:uhm:

Ben öğrendim canım bugün kesinleşti, seni yalnız bırakır mıyım, prenseslerimizi beraberce doğuracağız, ama sen ne isim koyacaksın söylemedin

sevgicim bu konuyu simdiye kadar hic detayli okumamistim. internetten arastirma yapiyorsun ve iyisi de var kotusude.
hem hamilelik hem annelik icgudusu dogal olarak kotuye odaklaniyorsundur.
hemen telaslanma. once bir amniyosentez de yapilsin. benim burada cok yakin bir arkadasim 40 yasinda dogum yapti ve riskli dendiginde amniyosenteze bile razi olmadi. ama sonucta cok saglikli bir bebek dogurdu. cocuk 4 yasinda simdi. masallah turp gibi
olabildigin kadar sakin olmaya calis arkadasim. zor biliyorum... ama soyle dusun bu bir teshis degil tahmin. teshisi koymalari icin daha fazla test yapmalari gerekiyor. Insallah hersey senin diledigin gibi olsun. sapasaglam ciksin testlerden bebecigin insallah.

iste buradaaaaagamyoncuiremsu:teytey:

Ayy gerçekten inşallah inşallah
bende aldıramamki, yeterki o acı çekmesin gözümün önünde,
ondan başka değil , Allah senden razı olsun Aregon içim rahatladı ,
hayırlı haberler vericem inşallah dua edin nolur bebeğime

ayy cok guzelmis ismiiya nuryuzlu dimekk
aysima guzel isim
ama varya ben zeynep isminide cok severim zeynepsena cok guzel bencedee

Tebrik ederim canım, maşallah
çok özendim inanın keşke banada kız deseydi
Allah kızına ve sana sağlık versin canım.

kizlarr ucuncu prensestee benden gelecekk artik hazirlayin kendinizii
bilmem icim costuu
icimi inanilmaz bir huzur aldii
rabbim ne verirse hayirlisini sagliklisini ve omurlusunu versinn
bizim bu durumumuza sevinenler var bunu sakin unutmayinn eminimmm ki varr
bundan adim gibi eminimm
hepinizi coook seviyorumm iyiki sizin gibi arkadaslarim ablalarim varr
rabbim ne eyler
ne eylerse guzel eylerrr

Evet maalesef aksi gibi hep en kötülerini buldum,
çok üzücü bir hastalık olduğunu hiç bu güne kadar bilmiyordum ,
öyle artık sakin olmaya çalışıyorum, Allah kaderde ne yazdıysa onu görcez,
inşallah arkadaşının gibi benimde sağlıklı doğacaktır bebeğim,
Allah korusun, gece gündüz dua edeceğim Allaha ,
Derdi veren dermanınıda verecektir.şu testler bi iyi çıksa , yalvarırım Allahım bi iyi olduğunu duysam.
dua edin neolur bebeğime arkadaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…