Süper annelersiniz

orkidem slm canim kiz herkesin farkli oluyor.kiminin kemileri genis oluyor o bölge fazla karin büyümüyor belki senin de öyledir sivri gibi duruyor kiz insallah gönlündekini versin rabbim.az da kaldi ögrenmene artik bir rahatlasak kiz bizde hececan basiyor valla

http://www.mybabyshowerfavors.com/articles/baby-calc.htm

Bu linke girin arkadaşlar bebeğiniz doğduğunda siz kaç yaşında olacaksınız onu yazın vede bebeğin doğacağı ayı bir cinsiyet tahmini yapıyor. Doğrumu tabiki bilmiyorum ama bugün sizler için çok çalıştım baya bilgi buldum arkadaşlar.

canim iki cocugumuda denedim ikiside tuttu yaslarimi ve hamis kaldigim ayi.birinde erkek birinde de kiz cikti.orkidem bir dene kiz hamis kaldigin ayi canim

30 yasimda agustos ayinda kizim tam 5 olunca hamis kalmak istiyorum bu ay kalirsam erkek diye gösteriyor tabi diger cocuklarda hic zorlanmadim hep bir denemede oldu ama yas ilerleyince sans ta düser belki hemen belki aylarca sürebilir calisma:))))

canim iki cocugumuda denedim ikiside tuttu yaslarimi ve hamis kaldigim ayi.birinde erkek birinde de kiz cikti.orkidem bir dene kiz hamis kaldigin ayi canim

yok feyza ablacimm sanirim bebeginin dogdugu ayi yapacaksinn
birde hamile kaldigin yasiii
valla hangisiydii yaa
yelicimm bi kesin aciklarmisinnn

yok feyza ablacimm sanirim bebeginin dogdugu ayi yapacaksinn
birde hamile kaldigin yasiii
valla hangisiydii yaa
yelicimm bi kesin aciklarmisinnn
canim hamis kaldigin aydir dogum yaptigin degil.ne geregi varki dogum yapinca zaten cinsiyeti belli oluyor:))))))) bu ölcüme dimi yani:))))

yok dogum yaptigim aya baktim oglumda kiz gösterdi bu hamile kalinan ay canim öyle yapinca dogru cikiyor

yok feyzacimm
orada birt yaziyor dogumu olsa gerek hani bu cinliler
uzerine dokuz ay falan ekliyo yaa yani sende tahmin yapacan
bi dene oyle cocuklarinii
soyleki
bu ay kalirsan dogumu ne zaman denk geliyo ona gore yap

yaaa benim is o zaman tehlikelii
ben 31 martta kalmisim hesaplamalara gore
ama 4 nisanda korunmasiz iliski olmustuu
ultrasonda uc gun geride gosteriyor bebegii
yaniii oyleyse benimki kizz ama nisan erkekkk

himm o zaman erkek cikiyoo hadi hayirlisiii