Süper annelersiniz

yeliciim zaten benim dilegimi bi yuce rabbim bi ben biliriimm
elbette verecekk ama bunda olur ama olmazz olmazssa ikincide yurekten inaniyorumm
rabbim kullanirinin dualarini geri cevirmezz
cuu yumurtlamayidaa aklim biturlu ermiyooo

selcansincimm yaa herkes bana gostermedi seninki kizdir diyorr
yaa ben gitmedimki bebegim gostermemezlik yapsinn
enson ikili taramada gittim 11 haftaliktii
dusunun yanii uc ay olacak neredeysee
hayirlisi olsun peki tatli eksi olayina ne diyosunn

orkidecim evet canım sen doğru düzgün ultrasyona bile girmedinkiiii
bebek göstermemiş diyorlar
öyle birşey yok çünkü ben biliyorum yurt dışında kesinlikle türkiyedeki gibi her ay ultrasyona girilmiyor canımmm
onun için öyle diyenlere kulak asma

Son düzenleme:
Merhaba ,
Arkadaşlar aylardır bütün yazılarınızı takip ediyordum, ben bugün oğlum olacağını öğrendim, doktor çok emindi, Allaha çok şükür, kızımda olsa sevinirdim ama ben çok acı çektim kadın olarak gerek her ay adetimde gerek hamile kalana kadar, gerek üniversitede gerek iş hayatımda bi şekilde kadınlık hep yük oldu bana, o yüzden kendi bebek egom için kızımında böyle şeyler yaşayabileceğini düşünmek bile çok üzüyordu beni, o yüzden hep erkek diledim çok şükür kabul oldu, size yaşadıklarımdan bahsetmek istiyorum, 5.haftadan beri mide bulantım çoktu, çok nadir istifra ettim ama, sadece alt dudağım kalınlaştı, kirpiklerim uzadı,gözlerim çok çapaklandı, göbeğimin aşağı doğru izi vardı zaten iyice belirginleşti, kıllarım aşırı arttı, çabuk uzuyor bide,çenemde ve alnımda sivilceler çıktı, sol gözümde v şekli var, yani demek istiyorumki kız diye ne dendiye bende vardı , etrafımdaaki çoğu kişide kız diyordu ama doktor çok net erkek dedi, gene Allah bilir ama eğer dr doğru bildiyse kız veya erkek belirtisi yok , eti hiç sevmiyorum protein olsun diye inatla yiyorum ama, tavuğu tatlıyı hiç yemiyorum,
kivi,elma ,armut,yeşil erik çok yiyorum,tuzlu sebze yemeklerine bayılıyorum, hamile kalmadan önce günde 1 paketten fazla içerdim, hafta sonları mangalda et yerdik,gerek baba evi gerek koca evi hep mangala düşkündür ondan, çok sağlıklı beslenmedik, çalıştığımız için genelde hazır pizza, hazır mantı
yağda yumurta falan yedik.Anlayacağınız herşey nasip kısmet ,Allah hepinizin hakkında hayırlısını versin, sizlerin sohbetinden çok keyif alıyorum, dilerim cümlemizin evlatları sağlıklı olsun.

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ayyyy nasiml sevindim anlatamammm sanki benim oglum olacakmis gibiii
rabbim ne buyuk arkadaslar yeterki istemesini bilelimmm
gozun aydin tatlimm:teytey::teytey:
darisi bize insallahh
oncesindee neler yaptinn ekstradan bisey yaptinmi canim yaa
ayni benim belirtileri yasamissin peki 11 hafta 3 gunluksun
ayni benim en son gittigin haftadadasin
bi cikintisini gordunmu yada resimi nasil koyarsan cook mutlu olurummm
cunku benim elimdede bir resim varr ister ben sana gondereyim ama bi cikinti goruyorumm
ayy koyarsan sevinicem vallaa:1rolleyes:
ayni ben gibi tavuktan tiksinmissin bol bol meyve yemissin
vee coook kusmussun bakalim benimki ne cikacakk hakkimi aysemii

cabim tatliyi yemiyom demissinn bende ilk dort aydan sonra yemeye basladiim
birde ben senin gibiyken hep tuzlu yedimm
adam gibi eksi bile yemedimm

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ayyyy nasiml sevindim anlatamammm sanki benim oglum olacakmis gibiii
rabbim ne buyuk arkadaslar yeterki istemesini bilelimmm
gozun aydin tatlimm:teytey::teytey:
darisi bize insallahh
oncesindee neler yaptinn ekstradan bisey yaptinmi canim yaa
ayni benim belirtileri yasamissin peki 11 hafta 3 gunluksun
ayni benim en son gittigin haftadadasin
bi cikintisini gordunmu yada resimi nasil koyarsan cook mutlu olurummm
cunku benim elimdede bir resim varr ister ben sana gondereyim ama bi cikinti goruyorumm
ayy koyarsan sevinicem vallaa:1rolleyes:
ayni ben gibi tavuktan tiksinmissin bol bol meyve yemissin
vee coook kusmussun bakalim benimki ne cikacakk hakkimi aysemii

Canım Orkidem sen öyle tanıdığım gibisinki , hergün nereye ne yazdın diye hep takip ettim seni, evde ne digital fotograf mak., nede scaner var ama yarın fabrikada tarayıp koyarım resmi ama bence resimden hiç anlaşılmıyor , ayrıca senin daha önce 8 haftalıkken koyduğun resim benimkinin aynısıydı bende sevinmiştim hep senin oğlun olcak ya o zaman benimde olcak diye, çok teşekkür ederim eminim canım seninde aynı oğlan

Orkidem ben üç yıldır çocuğum olmuyor diye tedavi oldum ,rahim ağzı çok dardı açıldı falan yani ben kız veya erkek diye hiç çabalamadım,tek çabam hamile kalabilmekti , üçüncü aşılama iptal oldu o ayda hamile kaldım, yani hamile kaldıktan sonra nankörlük yapıyorum sanki gibi geliyordu erkek istemeye başladım diye ama insan merakını ve arzularını engelleyemiyor, hayırlı ve sağlıklı olsun bebeklerimiz canım,

cabim tatliyi yemiyom demissinn bende ilk dort aydan sonra yemeye basladiim
birde ben senin gibiyken hep tuzlu yedimm
adam gibi eksi bile yemedimm

Belki benimde değişir ama ekşi yiyince bulantım azalıyor ondan yemeye çalışıyorum, ama tuzluyu çok severek yiyorum , tavuğu görmeye bile tahammülüm yok , annemde değişir daha diyor bakalım , birde çaydan nefret ediyorum hiç içemedim zorladım kendimi ama kustum, ayrıca hamile kalmadan önce müptelasıydım ,ama 5.haftadan beri içemiyorum,
hamile kalmadan önce nescafede ,türk kahveside çok içerdim , şimdi sadece günde bir kere türk kahvesi içiyorum , oda fabrikada yapılınca kokusu çok hoşuma gittiğinden ,kokuyu duymazsam canım istemiyor

bakın bir örnek üzerinmden anlatıcam,ve sorucam

mesela temmuzun 12-13-14 kız gösteriyo 15 ovulasyon günü erkek gösteriyo 16 erkek gösteriyo.
Ben 14. gün ilişkiye girdim diyelim kız olması için ama sperm 7-8 saatte ancak tüplere ulaştığı için 14 gece yapıldığında 15 i günü döllenme olur ve erkek olur ozaman. benim kız olması için ovulasyon günümün 12-13-14. günlerden biri olması gerekmiyomu?bunu nasıl ayarlıycaz peki arkadaşlar. BU arada orkidem bence senin erkek resmini bile görmedim ama o kadar çok istiyosunkii bence alllah dilediğini vericek sana bak gör.

yorumcu ona gore ayarlıyor cnm sen sperm kac gun yasara bakma cnm hangi gun yaptıysan o gunu hesaplıycan...

kizlar yaa, moralim bozuk iki laflarim diye gelmistim.
benim kesin tutmadi yine bu ay...
hicbir belirti hissetmiyorum. kafayi yiycem ya...gunler gelip geciyor
tabi hem ben yaslaniyorum, hem esim hemde bizim oglan buyudukce buyuyor
benim ortada bebek yok hala
bu ise ilk karar verdigimde kalmis olsaydim simdiye dogurcaktim yaa
yok yumurtaydi, diyetti, takvimdi diye salladim
olmuyor. olmuyor...

orkidem, bitanerm...degistir su ruh halini bakayim...ne o ole kiz DEPRESYON
hic yakisiyormu sana....
degistir neseli biseyler koy. depresyonda olma icin hic sebebin yok, sebep olsa bile depresyona girmek yok ona gore...

Merhaba ,
Arkadaşlar aylardır bütün yazılarınızı takip ediyordum, ben bugün oğlum olacağını öğrendim, doktor çok emindi, Allaha çok şükür, kızımda olsa sevinirdim ama ben çok acı çektim kadın olarak gerek her ay adetimde gerek hamile kalana kadar, gerek üniversitede gerek iş hayatımda bi şekilde kadınlık hep yük oldu bana, o yüzden kendi bebek egom için kızımında böyle şeyler yaşayabileceğini düşünmek bile çok üzüyordu beni, o yüzden hep erkek diledim çok şükür kabul oldu, size yaşadıklarımdan bahsetmek istiyorum, 5.haftadan beri mide bulantım çoktu, çok nadir istifra ettim ama, sadece alt dudağım kalınlaştı, kirpiklerim uzadı,gözlerim çok çapaklandı, göbeğimin aşağı doğru izi vardı zaten iyice belirginleşti, kıllarım aşırı arttı, çabuk uzuyor bide,çenemde ve alnımda sivilceler çıktı, sol gözümde v şekli var, yani demek istiyorumki kız diye ne dendiye bende vardı , etrafımdaaki çoğu kişide kız diyordu ama doktor çok net erkek dedi, gene Allah bilir ama eğer dr doğru bildiyse kız veya erkek belirtisi yok , eti hiç sevmiyorum protein olsun diye inatla yiyorum ama, tavuğu tatlıyı hiç yemiyorum,
kivi,elma ,armut,yeşil erik çok yiyorum,tuzlu sebze yemeklerine bayılıyorum, hamile kalmadan önce günde 1 paketten fazla içerdim, hafta sonları mangalda et yerdik,gerek baba evi gerek koca evi hep mangala düşkündür ondan, çok sağlıklı beslenmedik, çalıştığımız için genelde hazır pizza, hazır mantı
yağda yumurta falan yedik.Anlayacağınız herşey nasip kısmet ,Allah hepinizin hakkında hayırlısını versin, sizlerin sohbetinden çok keyif alıyorum, dilerim cümlemizin evlatları sağlıklı olsun.

canim beniiimmmm

seni cok tebrik ederim. Allah saglikla kucagina almayida nasip eder insallah ve bize de o haberleri duymayi...
valla oglan cocugunu buyutmek de cok zor oluyor bak soyleyeyim. kiz cocuklari gibi sakin olmuyorlar. o yuzden simdiden kendini hazirla. ama cok tatlilar yaa.

Canım Orkidem sen öyle tanıdığım gibisinki , hergün nereye ne yazdın diye hep takip ettim seni, evde ne digital fotograf mak., nede scaner var ama yarın fabrikada tarayıp koyarım resmi ama bence resimden hiç anlaşılmıyor , ayrıca senin daha önce 8 haftalıkken koyduğun resim benimkinin aynısıydı bende sevinmiştim hep senin oğlun olcak ya o zaman benimde olcak diye, çok teşekkür ederim eminim canım seninde aynı oğlan

canim benim sagolasinn uzaktan izlemissin resmi bile hatirliyosuunn
kiz su yazdigina cook guldumm
hani demissin yaa senin oglun olacak ya bende resim ayni diye cok sevinmistimm
diye yazmissin yaa
canim benimm allahmi soylettii
daha belli degill insallahh bende senin gibi mutlu oluruum
alah saglikla kucagina almayi nasip eylesinn
daha cook kucuk annesi bebisimm kendinee coook iyi bakk
arada bir ugra emii ilk oglan annemizz sensinn
tekrar tebriklerrr
babamiz ne diyorr bu isee
birde ismi ne olacakk
lmerak ettimdeyerimseniben

kizlar yaa, moralim bozuk iki laflarim diye gelmistim.
benim kesin tutmadi yine bu ay...
hicbir belirti hissetmiyorum. kafayi yiycem ya...gunler gelip geciyor
tabi hem ben yaslaniyorum, hem esim hemde bizim oglan buyudukce buyuyor
benim ortada bebek yok hala
bu ise ilk karar verdigimde kalmis olsaydim simdiye dogurcaktim yaa
yok yumurtaydi, diyetti, takvimdi diye salladim
olmuyor. olmuyor...

heeyy elif ablacimm
dur bakalim ne oluyor oylee
ayy daha bir hafta olmadii yaaa
adetine yakin vainan islakk akintili olursa bilki hamilesinn ablacimm
benimdee sag kasigimda adet olacakmisim gibi sancilar batardii baskada hic bi belirti yasamadimm
sende belki hamissindirr karamsar olmaa
yok yasim geciyor diyorsaann ablamm herseyi es gececen oylemii
allaha dua edelim en buyuk yardimcimiz oo
unutma hersey vesilee umitler hic bi zaman kirilmasinnn:Saruboceq:

orkidem, bitanerm...degistir su ruh halini bakayim...ne o ole kiz DEPRESYON
hic yakisiyormu sana....
degistir neseli biseyler koy. depresyonda olma icin hic sebebin yok, sebep olsa bile depresyona girmek yok ona gore...

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canimm valla 10 gun de olur unutmaa
kimdi biri yazdii oglu olanlar hem 15 gunde bir iliskiye girenler diyeee
hiic uzulmee
neden olmasinn sonuctaa esinin sperm sayisi iyiysee sen takibini yapmaya devam et nasibinizde varsa mutlaka olurr
yaa ben bile kendime sasiriyorumm korundum korundumm takvim gunumun ilk gunu yumurtlama gunu cooktan gecmis olacakti
ama bak megersee tutacakmiss ve tuttuu

X