Süper annelersiniz

ayrıcada yorumcu cok kolay yani satını yazıyorsun hamile kaldıgın gunu buluyon orda sana soyluyor zaten cinsiyetini...

salakk garii nerden biliyomusss delimii nee
guzelim sen onlara takma kafaniii konusup dursun aslan gibiii oglanii doguracann allahin izniylee bu gece hepimiz icin dua edicemmm

İşte böyle Orkidem ne diyem bu salak insanlara ben,kendileri yapmışlar sanki Allah öyle nasip etti demiyorlar oğulları var diye....
Senin yazdıkların çok güzel ben duamı ettim ve inşallah Rabbim kabul edecek kalbimizi bozmayalım her zaman dediğim gibi....
:emir_bebek:

günaydın kızlar bakın şimdi size ne anlatıcam dün önce halamın gelinine gittim oğlu var 10 aylık hamileliğinin ilk 3 ayı birşey yiyememiş soğandan acayip tiksinmiş mutfağa girememiş kalçaları falan hep genişlemiş çok kilo almış gögüsleri bayağı dolgunlaşmış çok uyumuş (ben kızımda aynı böyleydim)onun oğlu oldu.sonra bir arkadaşım geldi oğlu var ilkini düşük yapmış hemen arkasından hamile kalmış çok rahat hamilelik geçirmiş o birtek uyumuş.yani belirtilere bakmayın.birde halamın gelinine 7 aylıkken doktor kız olabilir demiş inanamadım 14.haftada erkeğe benziyor demişti.diğer arkadaşımda 3.5 aylıkken öğrenmiş.darısı bizim başımıza olsun inşallahhh.

serdalcim bu sulalede kiz erkek cokluguyla seninn cocuklarinin bi bagi yokk bunu iyi bill
soyle anlatayim
benim yengem tam 7 kiz kardes iki de erkek kadrdesleri varr
suan o 7 kizinda enn fazla ikiser ogullari var bilmemm anlatabildimmii hiic inanma oyle seyleree

ya ben size birşey sorucam. Yorumcuda tam ovulasyon gününüzdemi kız gösterdi. yoksa sizin ilişkiye girdiğiniz tarihtemi?Yani yorumcuda bir ayın 3-4 günü erkek 1-2 günü kız yada tam tersini gösteriyor.Bu günlerin içinden bir tanesindede muhtemel ovulasyon gününü gösteriyor. hangisine bakmamız gerekiyor?

hangi gun hamile kaldıysan ona bakıyorsun cnm...

benım arkadaslarımın hepsinde tuttu cnm hamile kaldıgın gune mi baktın yoksa hamile kaldıgın gunu bilmeden mi baktın.

zaten yuzde 50 sansı var bu tahminlerin ya kız ya erkek...ama erkek hamileliklerinde gobekte kıllar cıkıyor bu gercek....

valla canim benim gobekteki killari bi gorsenn bir duruuu
ve oratada bir hat olustuu killar yuzundenn bi cizgi gibiii
ama oncedende oldugu icin pek bisey diyemiycemm sanirim birazdaha cogaldii
ben hamile kaldiktan sonra baktimm hayirlisi artikk

serdalcim bu sulalede kiz erkek cokluguyla seninn cocuklarinin bi bagi yokk bunu iyi bill
soyle anlatayim
benim yengem tam 7 kiz kardes iki de erkek kadrdesleri varr
suan o 7 kizinda enn fazla ikiser ogullari var bilmemm anlatabildimmii hiic inanma oyle seyleree

Ben zaten buna inanmıyorum şekerim beni üzen insanların ,karşısındakini üzmek için böyle iğrenç fikirler üretmeleri ve elindekilerle övünmeleri...

Gülnisa Ablam nerdesinnn çok özledim seniŞeniz

X