Süper annelersiniz

kızlar merhaba nasılsınız bakalım
Elifnaz hoşgeldin canım nasılsın tatilin nasıl geçti diye sormuyorum çünkü okudum canım.oğlunda eğlenmiş ne güzel anne için evladının eğlenmiş olması yetiyor zaten.
Gülnisa canım sana 100 kere dedim 101 inciyi diyorum sen bu dili anlamıyon ama benim fransızcam yok canım anlamaya çalış.senin bebeğinin cinsel organı daha gelişmediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kendini üzmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bu kadaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrr.bak görücen oğlan olucak sonrada kız gibi olucak senin bu konuşmalarından dolayı.allah allah hayret bişeysin valla ya.istediğini düşün hep hayallerin oğlandan yana olsun.ümitsizlik yok unutma.
Geçmiş kandiliniz mübarek olsun hepinizinde.allahım hepimizin gönlüne göre versin.
hımm birde kızıma hamileyken benim göbek deliğim dışarı fırlamıştı bende elbise giyince bantlıyordum utancımdan.fıtık gibi duruyodu.:))

Kızlaaaar,

Sıcak bastı bilgisayar basına oturmak zor geliyo dimi.Canlarım gecmiş kandiliniz mübarek olsun.Hepimiz için dua ettim.İnsallah kabul eder rabbim dualarımızı.Pazartesi yazlığa gitcem hatta belkide yarın.Orda internet yok.Arada köye kacıp internet kafeye giderim.1 ay gelmiycem catlarım sizden hbr almasam.

günaydın kızlar nasılsınız bende hapa başladım dün akşam.benim menstruasyon 45 günleri bulmaya başladı napayım düzene girsin bari.kasıklarımda nasıl ağrıyo sabahta klimayı açtım kızımında karnı ağrıyo.sıcakta ne yapacağımı şaşırıyorum valla.benim kızda hassas hemen bi yeri ağrıyo idare edicez artık pişmeye başladım sıcaktan.
gülnisa böyle ol canım ya oğlanı kız yaptın valla.sen bi tane maviş bebek kıyafeti al yada bir arkadaşından oğlu olan arkadaşından bir oyuncak al araba gibi yatak odana çekmeceye koy.bir oğlan çocuğunuda yatağına yatır.kız yatırma sakın sonra kızı alırsın kucağına.kocakarı lafları ama çıkıyo bazen ya.benim arkadaş kızını hep yatırır benim yatağa oğlum olmasın diye yüzüme baka baka güler sonrada.
hepinizi öpüyorum bi kahvaltı hazırlayım ben.iyi haftasonları diliyorum sizlere.hımm birde gülnisa kıza hamile bayanlar senin kadar aşermezler canım.

civcivim canim benim sagol beni hergun biraz daha umutlandiriyorsunuz ama olmazsasa saskina donmek istemiyorum sanki kesin oglanmis gibi yazmissin insallah oyledir
bende yatagima yatiricak bir oglan cocugu bulayim:roflol:sonrada gidip bir araba bir mavi elbise alayim
civciv benimle alay ederler valla nasil diyeyim oglunuzu yatagima yatitin diye:roflol:
bir kac hafta daha gecsin bari 16 haftalik oluca yine oltrasona gireyim
canim hapa baslamakla iyi etmissin ya adet dongun cok uzun ve insallah hapla bunu yoluna koyarsin o zaman adet dongun 28 gune cikar sende yum gunlerini kolayca hesaplayabilirsin
gülnisacım hayırlısı artık canım bu baby choice yi uygulayıpta istediği sonucu alan kaç arkadaş var merak ettim :uhm:

canim aslinda bunu bizde bilmiyoruz takvimi aldigimiz yerde cok iddiali konusuyorlar sans yuzde 97 mis ama kimsede biz uyguladik oldu yada olmadi demiyor bir tek biz bu sitedeki arkadaslar deniyoruz ondan haberdariz tutmazsa yani o yuzde 3 luk yanilma paytida tesaduf olarak bizi bulacak olursa demekki bosuna cabalamisisiz denk getirmek icin onca ugrastik burda
ama okuduguma gore PDG yontemiyle sonuc yuzde 100 oluyormus kibrista uygulaniyormus bilmiyordum daha once bilseydim gercekten esimi ikna eder giderdim boyle tereddutte kalmazdim

nisacım pdg yöntemi ne oluyorrrrr

canim bildigim kadar babadan alinan spermler laboratuarda ayristiriliyormus istedigin cinsiyette yumurtaya enjekte ediyorlarmis ama bunun icin iki yada daha fazla ayni cinsiyette cocuk sahibi olmak gerekiyormus tup bebek yontemi gibi uygulaniyormus bunlari once bilseydim ben sadece genetik bozuklugu olan ailelere uygulaniyor saniyordum ama bazi yurtdisinda ozel kliniklerde cinsiyet secimi icin yapiliyormus

buda kız olursa belkii 4ncüde denersin canım sende
aman annen duymasınn 4 ncü çocuk dediğimiziiiii bizi döver kesin:mymeka:

merhaba canlarim bu aralar yine fazla giremiyorum ya kusura bakmayin.naber´?gülnisam canim üzme kendini daha erken gercekden.ben dün hastaneye gitdim arkadasimim 3 kizi oldu Ama cok cok tatli ya.tabiki erkek olsaydi degisik olurdu.ama olsun hayirlisi olsun.amcasinin oglunla evlenmisdi.onun icin tehlikelidi akrabasi ya.Allaha sükür kizlari iyiler mavi gözleri var,bende kizima dedim 6 yasinda bizde alalim mi diye.o oglan istiyormus söyler hep.insAllah ya .bugün bir aile gördüm 4 cocugu vardi.2 kiz 2 oglu.ne güzel di büyütmüs gitmis.kizlar hep aklimdasuiniz .Allah gönlündekini versin sizlere insAllah ilerde banada?öptüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmm

canim aslinda bunu bizde bilmiyoruz takvimi aldigimiz yerde cok iddiali konusuyorlar sans yuzde 97 mis ama kimsede biz uyguladik oldu yada olmadi demiyor bir tek biz bu sitedeki arkadaslar deniyoruz ondan haberdariz tutmazsa yani o yuzde 3 luk yanilma paytida tesaduf olarak bizi bulacak olursa demekki bosuna cabalamisisiz denk getirmek icin onca ugrastik burda
ama okuduguma gore PDG yontemiyle sonuc yuzde 100 oluyormus kibrista uygulaniyormus bilmiyordum daha once bilseydim gercekten esimi ikna eder giderdim boyle tereddutte kalmazdim
bence yüzde 97 değildir benim bildiğim kadarıyla yüzde 3-5 oranında etkiliyor cinsiyeti belirleyen baba biliyorsun babada 2tip kromozom var x ve y annede tek tip xx hangisi daha hızlı giderse o döllüyor tesadüfi birşey bence kıbrısta pdg yapıyorlar yasal olduğu için canım türkiyedede embriyologlar aslında biliyorlar cinsiyeti ama söylemiyorlar yasal olsa söylerler takvime para verdinizmi

brownicim yok artik oglan olucak diye bir daha cesaret edemem
artik evlat evlattir cok istedim ama olmazsa noktayi koyucam
insallah herbiride hem anne baba hem cevre icin iyi birer insan olurlar onemli olan odur
zaten annem duysa birak yapmayi bunu konustugumu duysa evlatliktan reddeder herhalde
ya haksizlik degilmi kendi kiz olsun diye yapmis ben 5 ci cocuguyum kiz olmusum sonra bide bana kizkardes olsun diye yapmis oda oglan sonra yine yapmis kizi yakalamis yani 7 tane dogurmus bana gelince :eek:klava: :roflol:

oooooooooooo annende 5ncide bulmuşşş kızıı
aslında kızı tututurmak daha kolayyyy ama demek olmayına olmuyorrrrrrrrr
annemlerin komşusu var erkek çocuk içinn arkaa arkaya doğurdu kadınn 7 tane kız varr bir türlüü olmadııı
belkii torunlarım erkek olur dediii
torunlardaaaa kız oldu

selam millet nasılsınız bende takvim almıştım.ilk ay takvim ve yumurtlama denk geliyodu ama hamiş kalamadım.bu ay takvim günüm 8 gün.ama buseferde yumurtlamaya denk gelmiyo adet bitimine denk geliyooo.neyapsam yinede denesemmi acaba nedersiniz.hayırlısı artk zaten rabbim verecekse erkeği hertürlü verir dimi

oooooooooooo annende 5ncide bulmuşşş kızıı
aslında kızı tututurmak daha kolayyyy ama demek olmayına olmuyorrrrrrrrr
annemlerin komşusu var erkek çocuk içinn arkaa arkaya doğurdu kadınn 7 tane kız varr bir türlüü olmadııı
belkii torunlarım erkek olur dediii
torunlardaaaa kız oldu
masAllah yani Allah uzun ömür versin.bence Allah vermiyene vermiyor Allahim hepimizin gönlündekini ver Allahim.
hayirlisinla.yazik vallah 7 kiz evladi büyütmek kolay degil valla birde kizlar keci innatciligi olur bana sorum of of of.Allah yavrularimiza saglik versin.dua edelim birbirimize ben hep ederim sizlere Allahim kabul eder insAllah.a.s.:1hug:

selam millet nasılsınız bende takvim almıştım.ilk ay takvim ve yumurtlama denk geliyodu ama hamiş kalamadım.bu ay takvim günüm 8 gün.ama buseferde yumurtlamaya denk gelmiyo adet bitimine denk geliyooo.neyapsam yinede denesemmi acaba nedersiniz.hayırlısı artk zaten rabbim verecekse erkeği hertürlü verir dimi

selam canim naber?bence tam gelsin hersey öyle kal hamis sonra dersin keske yumurtlama günümü bekleseydim aklinda kalir canim.yinede sen bilirsin.öptüm

mrb kızlar ezgin gülnisa orkidem kardelensima civcivim serdal.... elifnaz hoşgeldin canım.haftasonu yoktum bakamadım. hoş artık askıya alcam heralde bebişi eylüle kaldı sinir oluyorum.2 aylık takvim almak istedim olmuyormuş ille 3 aylık olcakmış yurtdışında oluyor falan dedim boş....:kızgın::kızgın::kızgın:zaten gülnisam da ümitsizliğe düştü takvime inanmaz oldum..ama gülnisa gerçekten oğluşun olacak nasipse bende öyle hissediyom bak. orkidem içinde öyle geçiyor içimden.kızda olsa ben bakcam zaten söz verdimcoksekeriremsu.tatildeyken dikkatimi çekti yabancısı türk'ü insanların çocukları birinci neyse ikincide aynı cins hemen hemen .bu nasıl bir döngüdür anlamadım.takvim de bunu şöyle açıklıyor ya kadın ovulasyon döngüsünü değiştirmediği sürece yumurtlama günleri hep aynı cinse denk geliyo diye .ister istemez mantıklı geliyor hani:uhm:

iyi geceler kizlar
gulhancimm ve ezginim bi tek siz varsiniz herhalde
valla bende kusmalar hala devam esiyor yiyip cikariyorummm
ama eskisi kadar degil cok sukurr
kizlar benim bebege bel baglamayinn cunku benim takvim gunum biraz suphelii
valla artikk kizda olsa coook sevinicemm
ilk bebegim yaa yolu bi ayri gozleniyor
ama kiz oldumu esimin istedigi
oglan oldumu benim istedigim olacakk
kizlar birde benim bi adagim vardi unuttum bakk gecen sene recep ayinda boll bol dua etmistimm
oglum olursa bu ayin ismini vericem diyee
artik recep efe yada efe recep olurr kizolursa zaten belli bu arad pembe seylere elim hic gitmiyorr
neden se bende bu duruma cok uzuluyorum yaa

ben nette dolanıyom kız da geç uyudu....cadı...gülnisa keşke pdg yaptırsaydım demiş aklım oraya takıldı.maliyetide yüksek.implantasyon sonrası bebeği düşürsen gitti para.birde çoğul gebelik riski vardır heralde...cinsiyeti tutturması %100 ama.....................

arkadaşlar müjde vereyim ben hamileyiiiiimmmmmmm ama daha kimsenin haberi yok ilk sizlere söylüyorum kese görüldükten sonra aileme açıklayacağım çok garip oldum ya.....

X