Süper annelersiniz

orkidecim bence üçlü testi yaptırmalısın 16. ve 18.haftalar arası yaptırılıyor zaten doktorlar birinden birini tercih ediyorlar bende üçlü test yaptırmıştım ense kalınlığı 3 mm üstüne çıkmaması lazım zaten geçen haftalarda ona bakılmıştır şuan tam kaç haftalık hamilesin bilmiyorum ama 15 haftadan önce bebek hareketlerini hissetmen çok zor bunu tüm hekimler böyle söylüyor ilerleyen dönemlerde hareket etmeye başladığında çikolata falan yediğinde hareketleri daha artıyor üçlü test 22. haftaya kadar bakılabiliyor ama en iyisi 16 ve 18.haftada yaptırmak üçlü testte trizomi 18 down sendromu trizomi 21 ve nöral tüp defektine bakılıyor ayrıyeten 2li testten bir farklı afp bakılıyor aynı gün usg ile kan vermen gerekli bence yaptır arkadaşım haberleşiriz

ay bir turlu bulusamadik yaa...bi geliyorum kimsecikler yok, herkesi burda yakaladigimda da site yavas oluyor, baglanamiyorum...
eveeeeet ben simdi basliyorum trans'a gecmeye bakalim gelen olacak mi :))

kizlarr mujdeeeee
bi yer buldum nettenn dr da kartini vermistii
nette bilmem echo 3dd sonra foto cd 10 minut(dk)
toplam 3.95 euro yaziyorduu
randevuyla ama
yanlis anlamdiysam aksam esime sorayimm en erken randevu sali gunuu
yanii eger bu fiyatlar dogruysaa sali gunu buyukkkkkkkkkkkk
gunnnn

yaw ben bundan birsey anlamadim. :bbo: ne yani 3.95euro'ya ne yapacaklar yani simdi...yani bu kadar heyecanlandigina gore guzel bir sey...yerimseniben hadi hayirlisi olsun

ay bir turlu bulusamadik yaa...bi geliyorum kimsecikler yok, herkesi burda yakaladigimda da site yavas oluyor, baglanamiyorum...
eveeeeet ben simdi basliyorum trans'a gecmeye bakalim gelen olacak mi :))

elifim nazım hoşgeldin.trans işe yaradı dermişim:roflol:
ben varım.canım nasılsın.özledik seni.sen yokken olanları okudun sanırım.aregon ve gülnisa diken üstü..inşallah allah oğluş verir onlara..ya drlar neden net konuşmuyor.az önce arkadaşın biri topik açmış.15 haftalık kesin oğlan demişler..off ya gerçektende erkek bebekler erken belli ediyor.
beni sorarsan canım kızımı bekliyorum.son ayıma girdim.:dance:

elifim nazım hoşgeldin.trans işe yaradı dermişim:roflol:
ben varım.canım nasılsın.özledik seni.sen yokken olanları okudun sanırım.aregon ve gülnisa diken üstü..inşallah allah oğluş verir onlara..ya drlar neden net konuşmuyor.az önce arkadaşın biri topik açmış.15 haftalık kesin oğlan demişler..off ya gerçektende erkek bebekler erken belli ediyor.
beni sorarsan canım kızımı bekliyorum.son ayıma girdim.:dance:

he heeeeyyyytttt. ben biliyordum trans'in ise yarayacagini yerimseniben

hosgeldin bitanem...kizin gelmesine az kaldi..agustos'tu degilmi?? ay yerim ben onu yaa...insallah seneye bu zamanlarda bende boyle seyler soylerim kendim icin...kizimin gelmesine az kaldi falan.

ya erkek bebeklerin cinsiyetinin erken belli olduguna ben pek inanmiyorum. yani o kesinlikle cihaza, doktorum tecrubesine ve tabii bebegin pozisyonuna bagli. bak iste benimki 5.ayda bile kiz dediler de sonradan cikti erkek oldugu...insallah gulnisa'yla aregon'un da erkek olacak..bak gorursun...

inşallah elifcim.kızların ettiği dualar çabalar inşalllah boşa gitmez.
nettemi sitedemi anlaşılamayan bi sorun var.bazen almıyo bazen atıyo:eek:klava:
bu arada kandilini kutlarımm
tatilin nasıl geçti.biz bu sene yattık..inşallah seneye kuzumla giderizsırnaşık şey

:dance:vallahada geldiiiiiii
gülnisacım selam canım..bizde senden bahsediyordukşakkıdı
elifcim trans bak nasıl işe yaradı
of gülnisacım kızın biri topik açmış okudunmu 15 haftalık oğluşu olacakmış..yani erken dönem sayılşır.sencede öle değilmi:uhm:

inşallah elifcim.kızların ettiği dualar çabalar inşalllah boşa gitmez.
nettemi sitedemi anlaşılamayan bi sorun var.bazen almıyo bazen atıyo:eek:klava:
bu arada kandilini kutlarımm
tatilin nasıl geçti.biz bu sene yattık..inşallah seneye kuzumla giderizsırnaşık şey

tatilim cok iyi gecti canim, sagol. adi uzerinde tatil...ama kiz bebekleri cocuklari gordum vallahi icim cizzz etti yaa...boyle mini mini mayolar, cicekli sandaletler valla tam bitirimdiler. seneye sende salina salina gezersin artik kizinla...ne guzel...

canim beni cagirdin duydum bak geldim burdayim

yuppppiiiiiiiii. :dance: :dance: ..geldin sonunda....nasilsin canim yaa?

hadi simdi sira Orkidem'de....oda gelir belki birazdan...o tarafa yogunlasiyorum simdi sengözlerimebaksanab
hadi kizlar yaaa...goren gelsin

tatilim cok iyi gecti canim, sagol. adi uzerinde tatil...ama kiz bebekleri cocuklari gordum vallahi icim cizzz etti yaa...boyle mini mini mayolar, cicekli sandaletler valla tam bitirimdiler. seneye sende salina salina gezersin artik kizinla...ne guzel...

giydircem inşallah teyzesi.bikini hemde:roflol:hani o bikinin üst kısmından memişler görünür ya ay yerim ben o memişleri:emir_bebek:
allah sanada nasip eder inşallah.
e bide oğluş yaparım inşallah onuda salarım ortaya takımlar ortada:roflol: oyoyoy

canim ben esimi bilgisayar basindan kaldiramadimki
arabalara bir daldimi bir daha kaldiramiyorum yaa:mymeka:
canim 15 hafta bence erken degil cinsiyet kesin belli olur
ben gecen gittigimde 12 haftalikti belki kiz dedi ama biraz bekleyin dedi
bundan sonra ne degisicekse artik hem bacaklar havada acikti belliydi
bundan sonra oglan diyeceklerini sanmam

ya yapma boyle Gulum yaa.....onun pipisi ne kadarcik seyki daha yerimseniben...bacaklari havada acik bile olsa belli olmaz daha...12hafta falan bence daha cok erken bunu soylemek icin. bana kalirsa senin dr'un hic yorum yapmamasi gerekirdi...
yaw beni duyan yok herhalde 5. ayin sonundayim yahu...genede kiz dediler...

giydircem inşallah teyzesi.bikini hemde:roflol:hani o bikinin üst kısmından memişler görünür ya ay yerim ben o memişleri:emir_bebek:
allah sanada nasip eder inşallah.
e bide oğluş yaparım inşallah onuda salarım ortaya takımlar ortada:roflol: oyoyoy

yigidin mali haa yerimseniben.......yok len oyle salkim sacak salmassin ortaya, bak olunca gorursun.

canim nasil beceriyorsun bizede ogret su isi
zaten aklim hep burda arda ugrayip bakiyorum kimse yoksa bende cikiyorum
canim iyiyim sende iyisin insallah tatil yaramistir
ama biz seni bebek haberiyle bekliyorduk
ama sen haftasonlari gelmedin ya tahmin ettim esin yaninda degil tabiki bebekte olmaz

yaradi yaradi, tatile cikmadan once giydigim kot pantolonlarim hafiften dar geliyor simdi...ama olsun, bir sikayetim yok..

bebi mebis yok yaa daha...olacakmi vallahi bende bilmiyorum artik. bizim yaslar problem cikariyor jherhalde. yumurta ve spermler eski kalitesinde degil...kismet bakalim bir ay daha deneyelim de ne olacak.

canim sagol moral veriyorsun ama
malesef bu dr yanilmiyor ya cok bilgili
bebegin pozisyonuda uygundu
pipi olsa gorurdu arsiz bacaklar o bicim acikti ya
hem dr soylemedi ben israr ettim nedir diye
yani hayallerim suya dustusenağlama

vallahi moral vermek niyetiyle soylemiyorum. ben nedense cok inaniyorum senin oglun olacagina. insallah oyle olur bitanem yaa...
su orkidem'in bahsettigi 3.95'lik sey neyse sende yapsana ondan....ama ben derim ki senin cinsiyet soylenmesi icin hala cok erken...

kızlar eşim çağırıyor beni.size iyi sohbetler.yarın yazdıklarınıza bakarım.yılmak yok.herşey allahtan öptüm sizleri kendinize iyi bakın

ooo masasallah tamtakimiz kizlarr sonunda karar verdim yarin esim arayacakk
kadini diyecekki biz uclu testi istiyoruuz
kizlar kadin esimi aramis demiski
ben size demeyi unuttum
20.haftada geldiginizde echo icin 135 euro odeyeceniz demis
bak bak bak
pis para avcilarii
bende dedim zaten okdar parayi veriyoz olmusken tam olsun ben kesinlikle istiyom ucluyu dedi
ama esim kizdi hadi kotu cikti napcan aldircanmi dediiiii

kızlar selam benim sat 28 mayıstı ben hala adet olmadım ama test yaptım evde tek çizgi çıkıyo.fakat belime batma ve göğüslerim cok agrıyo.ayakta cok kalınca belimin agrısından uyuyamıyom.sizce hamiş değilmiyim.sizce şimdiye kadar cıkarmıydı

X