Süper annelersiniz

günaydin canlarim.bir fikir verin bana ben aslinda seneye 3 düsünüyordum ozaman 2 kizin Allah nasip ederse insAllah 2 yasinda olacak hamis kalirsam tabikii bebek dogana kadar asa yukara 3 gibi olacak, büyük kizimda 7 yas insAllah olacak zor olurmu birde bebek olursa??acaba beklesen mi???gülnisa orkide diger tatli arkadaslarim ne diyorsunuz

ezgincim sicak browni icin demistim kapsama alani disinda olunca foruma giremiyorsun
bende oyle olmustum sorun giderildi umarim yine olmaz

canım doğru söyleyenii dokuz köydenn kovarlarmışşşşşş
doğruları duymak bazıların işine gelmediiiiiiiiide

günaydin canlarim.bir fikir verin bana ben aslinda seneye 3 düsünüyordum ozaman 2 kizin Allah nasip ederse insAllah 2 yasinda olacak hamis kalirsam tabikii bebek dogana kadar asa yukara 3 gibi olacak, büyük kizimda 7 yas insAllah olacak zor olurmu birde bebek olursa??acaba beklesen mi???gülnisa orkide diger tatli arkadaslarim ne diyorsunuz

canım en güzel sen kendini nasıl rahat hissediyorsannnn öyle karar verrr
3ncü doğduğunda tabikii biraz zorluklar yaşayacaksınnn ne kadardaa olsaaa 2 side küçükkkk
ama büyüdüklerinde rahat ediyorsunn benim kızlarımın arasında 2 buçuk yaş var şimdi arkadaş gibilerrrr

canim zaten drda daha erken dedi ama tahminini yapti tabi benim israrimla
bazi dr lar mesanenin durumuna gore anliyor demissin nasil anliyorlar merak ettim degisen ne butun bebeler ayni sekilde degilmi yoksa cinsiyete gore degisiyormu ?
baby nurse cim sicak browniden haberin varmi ?
onunla gorusuyormusun hala k alani disinda
neden oyle oldu bu kadar uzun surmemesi lazimdi
valla benim birlikte çalıştığım doçent bebeğin mesanesinin eğik yada düz duruşundan anlayabiliyor tabii ki bu tamamen dr a kalmış bizim doç süper bir adam parmakları gözleri olmuş nerdeyse eltimin 11 haftalıktı onu tahmin etmişti mesaneye göre sıcak browniyi bende özledim valla ama dönmüş gülnisacım:teytey:

canım bence uygun zaman psikiyatr lar çocuk aralarında 3 yaş ideal diyorlar bende öyle yapacağım inşallah hamile kalırsam 3 yaş fark olacak hayırlısı olsun

valla seni bırak ben bile çok merak ediyorum yazıları okudukça hayırlısı olsun gülnisa

bende merak ediyorummmm
ya ben adanaya gelincee annemlerde bilgisayarrrr yok artık senden alırımm haberleriiiii
yada internet kafeye giderim kızları okumaya artıkkkkk

Son düzenleme:
bende merak ediyorummmm
ya ben adanaya gelincee annemlerde bilgisayarrrr artık senden alırımm haberleriiiii
yada internet kafeye giderim kızları okumaya artıkkkkk

adanaya gelmenede az kaldı valla benden alırsın haberleri merak etme sen ağustosta mı geliyorsunuz ben ağustosun 11 inde yıllık izne ayrılıyorum

üzülme gülnisacım senin bebek daha 13 haftalık be:mymeka:
erkek demek içinde kız demek içinde çok erken 15 16 haftalık olsaydıda deseydi anlardım ama 13 hafta çok küçük be gülüm.sakın umutsuzlanma.üstelik bu dönemde erkek deseydi ben asıl o zaman inanmazdım.çünkü bu dönem çok riskli bi dönem.sakın üzülme.allahtan hayırlısı.inşallah seninki oğlandır.bidaha yazıyorum burda en çok senin oğlun olmasını istiyorum kardeşim.iki kıza bi oğlan kardeş çok yakışırrrrr inşallah:teselli::nazar:

evet canım ya en çok bende gülnisanın oğlunun olmasını çok istiyorummmmmm

valla benim birlikte çalıştığım doçent bebeğin mesanesinin eğik yada düz duruşundan anlayabiliyor tabii ki bu tamamen dr a kalmış bizim doç süper bir adam parmakları gözleri olmuş nerdeyse eltimin 11 haftalıktı onu tahmin etmişti mesaneye göre sıcak browniyi bende özledim valla ama dönmüş gülnisacım:teytey:

3 ncüye hamile kalmayıı düşündüğümde ve sen halen adanada olursann senin başının belasıyımm ona göreeeeeeeeee

3 ncüye hamile kalmayıı düşündüğümde ve sen halen adanada olursann senin başının belasıyımm ona göreeeeeeeeee
sen doğurmaya karar verde canım gel hallederiz bende şimdi yeni hastanaden geldim elif ateşlendide dr. götürdüm geldim geceyi uykusuz geçirdim zaten 2 saat sonra nöbete gideceğim kendine iyi bak

merhaba canlar kizlar bizim nette sorun var heran gidebilirimm
bende tam gecti derken geri geldi kizlar dun gece cook hastalandim tansiyon dibe vurdu kusmaktan kan geldi bogazlarimdan normal mi acabaa
endiselenir oldum yaa

arkadaşlar selam.benim nettede bi sorun var.birtürlü giremedim.yeter ya kaç gündür yoğunlukmu var yoksa teknik bi nedenmi bilemicem ama sinir bozuyor gerçekten:kızgın:
ezgincim senindemi kızlar ikiydi:uhm:. opzaman inşallah gülnisaya yazdığım gibi iki kız kardeşe oğlan kardeş çok yakışır allah nasip eder canım....ama bebekler çok küçükse bekle derim.tabi sen bilirsin
baby nurse canım onu bende duymuştum.genital tuberkül deniyordu galiba.onun duruşuna göre çok erken dönemde drla tahmin yapabiliyormuş...
ya bu erkek bebeğin erken oynaması falan bilmiyorum bana pek mantıklı gelmiyor.inanın ilk bebeğinizse herşey kıpırtı geliyo insana.ben şuanki hjareketlerini ilk başlarda hissettiğklerimle kıyas bile edemem alakası yok çünkü.o zamanlar yani ilk üç ay rahimdeki hazırlıklar falan bizlere hareketmiş gibi gelebilir.oysa ki ben 16.haftadan itibaren işte bu kesinlikle bebğin kıpırdaması diyodum.üstelik kızlar size yemin ederim 8 haftalıkken bebeğimin ultrasonda oynamasını dr.göstermişti.ve herkes kesin oğlan yorumunu yapmıştı.hissetmek ayrı tabi.ama ultrasonda kıpır kıpırdı.sanırım her duyduğumuzu kafamıza göre yorumlamaktan kaynaklanan bir durum bu...a.s
keşe resimlerini koyabilsemde baksanız ama mümkün değil:asigim:.g.uçları koyu göbeğimden aşağı oluşmuş çizgim var.yani bunların birer belirteçmiş gibi kafanıza yerleştirmeyin diye yazıyorum...
tabi duyduklarımızı paylaşıyoruz sonuçta ama lütfen bilimsel olmayan bu eğlencelik yorumları kafamıza takmayalım.sonuçta hüsrana uğrama olasılığıda var.kaptırmayalım kendimizi diye dedim yani....
ama keşke bu işin formulü olsa ama onada yaratıcımız müsade etmiyor işte sözün özü bua.s

samiracım selam nasılsın yawww.ne zamandır karşılaşamıyoruz.bebiş nasıl.ikili testin tam zamanı yaptırcakmısın canım.e artık birinizde yazın kesin kız yada kesin erkek diye valla çatlıcazzzzzzzzz:))))))))))))

Selam Canlarım,

Gülnisacım haklısın calışırken daha cok giriyodum bilgisayarın basındaydım ve yatma sansım yok evde olunca hep yatıyorum.Mide bulantılRIM COK FENA.Şu an teyzemdeyim yegenimi zorla kaldırdım bişey bakcam diye.Canlarım aklım hep sizde kim nasıl ne yaptı.Problem felan olmasın diye dua ediyorum.Rabbim gönlümüze görede verir inşallah.Gec saatte evde olcam girerim.Hepinizi cooooooooook seviyorum.

arkadaşlar selam.benim nettede bi sorun var.birtürlü giremedim.yeter ya kaç gündür yoğunlukmu var yoksa teknik bi nedenmi bilemicem ama sinir bozuyor gerçekten:kızgın:
ezgincim senindemi kızlar ikiydi:uhm:. opzaman inşallah gülnisaya yazdığım gibi iki kız kardeşe oğlan kardeş çok yakışır allah nasip eder canım....ama bebekler çok küçükse bekle derim.tabi sen bilirsin
baby nurse canım onu bende duymuştum.genital tuberkül deniyordu galiba.onun duruşuna göre çok erken dönemde drla tahmin yapabiliyormuş...
ya bu erkek bebeğin erken oynaması falan bilmiyorum bana pek mantıklı gelmiyor.inanın ilk bebeğinizse herşey kıpırtı geliyo insana.ben şuanki hjareketlerini ilk başlarda hissettiğklerimle kıyas bile edemem alakası yok çünkü.o zamanlar yani ilk üç ay rahimdeki hazırlıklar falan bizlere hareketmiş gibi gelebilir.oysa ki ben 16.haftadan itibaren işte bu kesinlikle bebğin kıpırdaması diyodum.üstelik kızlar size yemin ederim 8 haftalıkken bebeğimin ultrasonda oynamasını dr.göstermişti.ve herkes kesin oğlan yorumunu yapmıştı.hissetmek ayrı tabi.ama ultrasonda kıpır kıpırdı.sanırım her duyduğumuzu kafamıza göre yorumlamaktan kaynaklanan bir durum bu...a.s
keşe resimlerini koyabilsemde baksanız ama mümkün değil:asigim:.g.uçları koyu göbeğimden aşağı oluşmuş çizgim var.yani bunların birer belirteçmiş gibi kafanıza yerleştirmeyin diye yazıyorum...
tabi duyduklarımızı paylaşıyoruz sonuçta ama lütfen bilimsel olmayan bu eğlencelik yorumları kafamıza takmayalım.sonuçta hüsrana uğrama olasılığıda var.kaptırmayalım kendimizi diye dedim yani....
ama keşke bu işin formulü olsa ama onada yaratıcımız müsade etmiyor işte sözün özü bua.s
saol canim yakisir dimi mimozcugum Allah hepimizin gönlündekini versin insAllah.benim evet iki kizim var Allah saglik versin.6 yasinda tekide 1 yasina girdi.bende diyiyorum 3 falan olursa bakalim aslinda seneye düsünüyordum ama bende kararsizim valla.CADIARZUsaglik olsun bence,ama mutlaka takvimi deneyeceyim yoksa aklimda kalacak.dimi canlarim.jeyyar

X