Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar 6 bin konuk ve 8 kişinin şahitliğinde evlendi

Ne yolsuzluk ses kayıtları, ne ayakkabı kutuları, ne videolar gördüler inanmadılar...ama görmedikleri,duymadıkları Kabataş'a inandılar....Ne yiyip ne içiyorlarda böyle oluyor...

Makarna diycem yine banlanıcam Makarna işin şakası da bu nasıl bir itaat nasıl bir aşk ben anlamıyorum gerçekten

Valla o bu değilde, reisi ve ailesini savunmak maharet değil, acaba TBMM boşanma komisyonu hakkındadi haber doğrumudur? Hani çocuklar istismarcıyla evlendirilecek haberi ? Eğer böyle bir şey olursa, kişi savunmak ile, gelecek arasındaki ince çizgi arasındaki düşünceler ne olur..? Keşke o konuyada yorum yazanlar olsa, Cb avukatlığından ziyade..

o kadar haklisiniz ki size katilmamak elde degil. Yanlisa yanlis demek hepimizin dusturu olsaydi ulke su anda bu halde olmazdi. Yanlis tektir neticede biri hirsizlik yaptiysa hirsizdir, teroru destekliyorsa teroristtir bu kadar nettir.Bazen neyi tartistigimizi bile anlayamiyorum gercekten. Ulke yanhin yeri cumhurbaskanininin kizi evlendi diye bu durumdan memnun mu olalim yani? Senin evinde yas varken komsu evin dugun yapmasi gibidir bu. Bunu da mi kinamayalim hic birsey soylemeyelim yani.

Aynen öyle. Particilik oynamasak,objektif bakabilsek zaten bambaşka olurdu herşey ama maalesef biz futbol takımı yada futbolcu destekler gibi sempatizanlık yapıyoruz. Holigan gibi vura kıra,körü körüne destekliyoruz. Bende ilk geldiğinde sempati duydum iktidar partisi liderine,taze kan ,yeni fikirler dedim,diğerlerinin aksine genç yapıcı olur dedim bekledim neler yapacak diye,yaşadım gördüm ve fikrimi değişirdim. Hala aynı sempatiyi besleyemiyorum bunca olan bitenin üzerine. Kimsede fikrimi değişiremez bu saatten sonra zira herşey ortada,aleni. Kendimce bir şans verdim,körü körüne muhalefet olmadım. Şehitler,çözüm süreci,dinin siyasete çokça malzeme edilmesi ve daha sayamayacağım kadar çokça sebeple desteklemiyorum şu an. Başka bir partide,başka bir kişide olsaydı aynı şeyi hissederdim net. Ama bir kesim resmen üç maymunu canlandırıyor akıl alır gibi değil.

Bravo !

Aynen katiliyorum sana her insann dogrularida vardir yanlislarida. İyi seyler desteklenmeli kotu seylerinde uzerine gidilmeli konusulmali gerekenler yapilmali. Rahmetli babam mezardan ciksa gelse yanlisa dusmusse yanlissin derim arkadas.

bugun yine 5 sehit var. 5 ana 5 baba kimbilir kac evlat kardes es dost... 5 ocaga daha ates dustu. Alin size cok ovundugunuz Yeni Turkiye. Bakmaya doyamiyorsunuz!!!!

Yaziklar olsun utaniyorum artik. Ne hallere dustuk biz

aman aman ülkeyi kötüleme, dayanamıyorlar, üzülüyorlar(!)..

Canım ya 6 bin kişilik sade nikah mı olur Ayrıca onların yüzünden trafik felç oldu, yollar kapandı. Hala sade diyosun. Biri yukarda Yazmış bunun düğünü yüzünden bir kızın düğünü rezil olmuş dış çekim yapamamış, davetliler geç saatte gelebilmiş. Ama sade dimi çünkü kuran okundu, gerisi mühim değil, binlerce kişi gelmiş, yollar kapanmış, 13 milyonluk İstanbul felç olmuş çok önemli değil..

Allah uzunnnnnnnnnnnn huzurlu ömür nasib etsin. Babasından Allah razı olsun binlerce kez Rabbim yardımcıları olsun sayılarını cogaltsin

Ben de hep bekledim Kenan'ın düğününe ne tepki gelecek diye ama kimseden çıt yok. Ya bunlar zaten bir şey olsa da saldırsak modunda, başka bir şey değil.
Dimi ama...
Tum evlenenlere rabbim saglik huzur versin benim dugun zamaninda da 2 tarafdanda yakin cenazemiz olmustu ama hersey ayarli ve sehirler arasi yapildigi icin iptal etmemistik gobek atilmadi ama dugunum olmustu
Evet cok birnormal Tc Cumhurunun kizi evleniyor Ahmetin mehmetin dugunu gibi olmsini beklenmesi komik olur zaten

Gerçekten Kenan-Sinem çiftinin düğünü ile Sümeyye-Selçuk düğünü mü kıyaslanmış konuda??? Hihahhahaoooo neremle güleceğimi bilemedim

Aaaaaa vatandaş da düğün yapıyor, geçen bizim mahallede kahvede düğün vardı, bence onunla kıyaslarsanız daha iyi olur. Çünkü vatandaş bayağı bayağı oynadı, kadınlar gerdan kıvırıp erkekler ceketi beline takıp bildiğin göbek attı. Eeee malum bu aralar düğün sezonu arabada beş, evde onbeş oynuyor vatandaş. Ama Sümeyye'nin nikahı öyle mi? Asla oynamak yok, Kuran var falan.

Haaa ama böyle bir kıyas yaptım madem vatandaşın hakkını yememeliyim, Sümeyye'nin düğün masrafını düşünmek dahi istemiyorum, yani piuuuuuwwww, tüm Türkiye imece usulü ödedik ama o düğün masrafını ödeyen vatandaş kendi düğün masrafı olmasın diye mahalle arası yapıyor.

Hımmm Kuran okutulan ultra masraflı düğün, eminim ama eminim Allah Kuran okutulunca o harcanan milyonları görmezden gelecektir, eminiiiiiiimmm... Zaten dinimizde böyle bir düğün emrediyor, net, kesin....

Heeey Maraba.

Yani Merhaba değil, bildiğin Maraba dedim sana canım. Yani hepimiz birer marabayız bu ülkede, ağa ne derse o olur, yollar kapanınca marabaya neden sonuç sorgulamak düşmez. Mağduriyetini içinde yaşa içinde bitir, hangi marabaya ağasını sorgulamak düşmüş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…