Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar 6 bin konuk ve 8 kişinin şahitliğinde evlendi

Aynı şekilde dokunulmazlık oylamasında, HDP ile birlikte red oyu verenlere de hakkınızı helal etmiyorsunuzdur umarım...

Bir şey sorabilir miyim ? Sadece meraktan soruyorum. HDP' yi davul zurna ile "düz ovada siyaset yapın" diye meclise kim soktu ? Hangi parti ? Bu cümle kime ait ? Kılıçdaroğlu' na mı ?

Bir şey sorabilir miyim ? Sadece meraktan soruyorum. HDP' yi davul zurna ile "düz ovada siyaset yapın" diye kim soktu ? Hangi parti ?
Tamam tamam siz korumaya devam edin,ben dokunulmazlık oylamasına hayır demişler diyorum,siz hala orada kalmışsınız,başka şeylere odaklanamıyorsunuz,aynı hassasiyeti bu durum içinde gösterseydiniz keşke...

Tamam tamam siz korumaya devam edin,ben dokunulmazlık oylamasına hayır demişler diyorum,siz hala orada kalmışsınız,başka şeylere odaklanamıyorsunuz,aynı hassasiyeti bu durum içinde gösterseydiniz keşke...

Koruyan kim ? Gerçekten anlayamıyorum. Sanki anası babası gibi canı pahasına savunan kim ?

Koruyan kim ? Gerçekten anlayamıyorum. Sanki anası babası gibi canı pahasına savunan kim ?
Koruyan kim derken,dokunulmazlık hakkında da iki kelam laf etseydiniz,korumadığınıza inanırdım,neysa malum Mune yok,Kazen kızmasın polemik diye,ben anne babam gibi savunmadığımı biliyorum sonuçta.Benim derdim RTE değil,benim derdim Türkiye

Aynı şekilde dokunulmazlık oylamasında, HDP ile birlikte red oyu verenlere de hakkınızı helal etmiyorsunuzdur umarım...
Bu konu ile alakası ne anlamadım? Tam bir dam üstünde saksağan vur beline kazmayı durumu oldu şu an ama çok merak ediyorsanız şöyle söyleyeyim,şehitlerimizin kanı öyle veya böyle kimin eline bulandıysa,bu kirli oyunların ardında kim varsa,halkın vergisiyle tüm sülalesini kayıran ,cebini dolduran kim varsa,Pkk'yı kim meclise soktuysa,hala vekilleri terörist cenazesinde boy göstermesine rağmen o mecliste oturtuluyorsa ve kimin katkısı varsa bu işten,kendi adıma hakkımı helal etmiyorum. Bugüne kadar tek parti için olumlama yapmayan birine,böyle bir soru yöneltmenizde trajik. Hangi partiyi desteklemediğim bariz,ama şu partide muazzamdır,böyle iyidir,şöyle şahanedir dediğim mesajim yoktur. Ben sadece gerçekler uzerinden konuşuyorum,burada Ak Parti değil başka bir parti yönetimde olsaydı ,yaşananlar hakkında tepkim aynı olurdu net. Sırf sevmiyorum herşeyine muhalefet olayım meselesi değil bu,her ne olursa olsun savunan kesimin aksine. Malum biz seviyoruz ,gerçek ne olursa olsun umursamayız modunda insan çok ne yazık ki. Beni onlarla karıştırmayın rica ederim.
Size iyi forumlar.

Özür dilerim canım böyle düşünüyorsan,genelde bir tarafı aklama ,diğer tarafı karalama yapıldığından öyle sandım,genelde öyle oluyor.

AKP neden acaba bütün dokunulmazlıkları kaldırılmaına tepki gösteriyor? Bütün dokunulmazlıklar kaldırılsın. Türkiye Bizans gibi derebeylik olmasın.

Masal anlatiyorsun. Tipki oy verdiklerin gibi. Yalniz yanlis kisilere anlatiyorsun.

Kanaryada senelerdir sikayetlere ragmen yapilmayan peyzaj cevre duzenlemesi asfalt calismalari düğün sebebiyle bir ayda yapıldı. Iyi tarafindan bakip hizmet geldi diyenleri gördüm var sen düşün bunlarin halini

Illa evleneceksen sarayinin koskoca bahcesinde aile ve yakin dostlarla küçük bir törenle evlenseydi. Zaten hep boyle bol sahitli sasaali nikahlarla evlendiler degisen ne oldu? Neresi sade?
Hayır bide oğlunun sünnet takılarıyla gemicik almış insanlar acaba bu nikahın hasılatıyla ne alcaklar ???

Akpye oy verenler cozum surecini destekleyenler şimdi gelmis burada sehitlerden bahsediyor. Ya hic mi vicdanınız sizlamiyor. Siz sebep oldunuz be! Siz oldunuz işte!

Pkk hainmis. Bak ya dedigine bak! Pkknin hain oldugunu bugun ogrenirsen o olume gulerek gidiyorlar diye olumlerini guzelledigin kinali kuzulari ölüme sen yollarsin.

Yeter artik midem bulaniyor okuyamiyorum bile. Utanmadan pkk soyle hain boyle hain diyorlar kusasim geliyor. Biz yillarca cozum surecinde soylerken sehit kanlarindan besleniyorsunuz diye susturulduk. Noldu? Sonuc 500 sehit.

Derdiniz vatan değil. Derdiniz Erdoganin selameti. Vatan millet masallari anlatip guldurmeyin kendinize

İki gündür aynı linki verip duruyorsun.
Sen inanmış olabilirsin

Neredeyse donumuza kadar milleti soyup soğana çeviren insanların, düğün takılarını bağışlamış olmasına hele bir de Mehmetçik Vakfına,asla inanmıyorum....

Zamanında sunulan tüm delillere, ses kayıtlarına, videolara rağmen 7/25 Aralık'a inanmayanlar , şimdi bizden bu habere inanmamızı bekliyor...Değişik kafalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…