Sultanahmet'te patlama!

Duyunca şaşırmadım...Ülkenin geldiği nokta.Anormal durumu normal karşılamak...Alışmışız.

Yok dün değil daha önce 'yarın onlar da intikamlarını istanbulda alsınlar da görüyüm sizi' gibi bir cümle okudum burada. Şu an araştıramam ama bulurum. Askerimizi soykırımcı ilan eden bir üye.
Askeri soykırımci ilan eden bir üye mi

Asker ve soykırım bu iki kelimeyi şu aralar yanyana getiriyorsa bi kişi öbür tarafta cehennem ödül olur ona

ben öğlen saatlerinde avm ye gitmeye bile korkuyorum, hele hele yanımda çocuklarım falan varsa.. şans eseri yaşıyoruz resmen..

Mit çooook uzun zamandır uyuyor canım. Uyanmadı hala kendileri.
Kesinlikle Sultanahmet demek turist ve turizm demek ve yaralı ve ölülerin çoğu gayrimüslim turizm baltalamaya yönelik zaten Ankara'da ki patlama ile sarsıldık gecen sene bu sene artık turizm bitti

ben öğlen saatlerinde avm ye gitmeye bile korkuyorum, hele hele yanımda çocuklarım falan varsa.. şans eseri yaşıyoruz resmen..
bugün gidecektim. bunu duyunca otur evde oky,avm yok sana dedim. bir arkadaşın kızına yaşgünü için hediye alacaktım ama yemiyor gitmek şimdi

Kesinlikle Sultanahmet demek turist ve turizm demek ve yaralı ve ölülerin çoğu gayrimüslim turizm baltalamaya yönelik zaten Ankara'da ki patlama ile sarsıldık gecen sene bu sene artık turizm bitti
AMAÇları da bu değil mi ülkeyi yanlızlaştırmak. Turizmi Baltalamak

Ben bugun oraya gidecektim. Kayinpederim orda calisiyor. Kimsenin can guvenligi kalmadi.. Ölüm resmen burnumuzun ucunda artik. Allah sorumlularin yapanlarin bin belasini versin insallah..
Amin canım kayinpederinde yoktur inşallah herhangi bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…