Sultanahmet buluşma resimleri

Deryacik

...KUAFÖR OLDUM BEN...
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
7.731
8
37
resimler kaldırıldıııııııııııııııııııııı

Son düzenleme:
mavili olann süper hocaa antrenörr kot ceketli olan kankam deryaaa dimiii??

yüzünüzden gülücük,kalbinizden dostluk sevginiz eksik olmasın kızlar :Saruboceq:
çok güzelsiniz hepiniz maşallah :nazar:
dostluğunuz daim olsun a.s.

kıskandım valla:dilcikar:bu ne guzellık hanımlar ...
massalh guzel bır bulusma olmusa benzıyor:teytey: ,bende gelecektım ama erken kalktınız yaaamirmirmirmir neyse hadı bıdahakıne sadece 1 saatlık bır ısım ıcın kırk tantanam cıkmazda bende gelebılırımm optum sızı kızlara.s.dostlugunuz daım olsun:enbuyukkk:
[/B]

34033914.jpg

senağlamasenağlama sizi çok seviyorum yaaaa birtanesinizsizzz beni şu en maf günümde nasıl teselli ettiniz hem güldürdünüz hem ağlattınız hiç eksik olmayın hayatımdan tamammı?? hiç biriniz sakın benden arkadaşlığını çekmesinn sizi çok seviyorumm deryammmm herşey için teşekkür ederimmmm mahvettiniz benii yaaa bu nasıl birşeydir hem gülüyor hem ağlıyorummmsenağlama

a.s.:enbuyukkk::nazar:

yazdım aslında am resimler bendeki sırayla çıkmayınca silmek zorunda kaldım yaw
yengecburcu saol canııımmm

vay vay vayy maşallahınız var hanımlar. hepiniz çok güselsinz. yaşadığınız mutluluk gözlerinizden okunuo . inşallah dostluğunuz daim olur. . .:nazar: mekanınızda gayet hoş ve ferah bi yer :icecream: keşkem bende oracıkta olabilseydm :nazar:

canım daha yüklenmeyen var eşim bir ara yükleyecek sandalyenle beraberrrrra.s.a.s.

Son düzenleme:
benim son iki resmim kabuss gibi

Bence şahane valla düşündük düşündük koymaya karar verdik çok beğendik çünküüüüa.s.

Kızlar resimler çalınmasın diye uğraştı eşim saatlerce içiniz rahat olsunnn
vay vay vayy maşallahınız var hanımlar. hepiniz çok güselsinz. yaşadığınız mutluluk gözlerinizden okunuo . inşallah dostluğunuz daim olur. . .:nazar: mekanınızda gayet hoş ve ferah bi yer :icecream: keşkem bende oracıkta olabilseydm :nazar:

teşekkürler canım benim
İnşallah sende gelirsin daha kadınlar matinesi yapıcaaazzzz:teytey::sm_cool:hihoyyyt

ben didim heç fotojenik değilimdir diye
pehh baa bakın :KK43:((
:)

X