Sukurler olsun rabbım sana bana da nasıp etsın ....

ne güzel,hayırlı olsun,
darısı başıma,eylül doğacak,yok emdi,yok biraz daha büyüsün,
yok memeyi bıraksın diye diye yaşlanacağım galiba ben ama,
darısı başıma yine de,
güle güle kullan arabanızı da alın da...

tebrık ederım kazasız belasız kullanman dılegıyle
o heyecenı bılıyorum
hersyı atlatınca ınsan cok mutlu oluyo

tebrik ederim canım ya inşallah bana da nasip olur
önceleri babam istemedi almamı sürekli bişeyleri bahane etti durdu çok korkuyor arabalardan kaza yapmamızdan o yüzden basit nedenlerde yok şu ay yok bu ay diye erteledi durdu
sonra evlendim hemen hamile kadım doğurdum toparlanayım derken yine hamile kaldım anlayacağın nasip olmadı gitti ama bu sene yazın yolu yok alıcam ehliyetimi bana da dua et bu defa bi mani çıkmasın

Çorumluu canım hayırlııı olsunn. Rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah allaha emaenet ol ...Şeniz

aslanim benimm:) biliodum alacaginii

fransada bir süre cocuklari disari salmayinn periicik ehliyet aldi cekilin yoldannnnn :roflol:

Allah razi olsun kizlar, dun araba baktik ama icime sinmedi tabi ikinci el zaten birinci el almak icin epey yuklu para lazim, babam bana alcakmis araba yani ikinci el olsun benim icin iyi, ama tabi icime sinmesi lazim motoru bi tuhaf duruyordu begenmedim kaportasi cokmus biri vurmus gibi almadik, bakiyoruz yavas yavas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…