Sukurler olsun rabbım sana bana da nasıp etsın ....

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
6.852
16
37
IKI SENE ICINDE stress heyecan derken bebek oldu Mervem oldu, oglum zaten vardi sukur bi de kizim oldu onlar icin ehliyet lazimdi, bi yere gitmek ikisiyle cok zorluk cektim, ama Allah'a sukurler olsun Annem vardi her yere goturuyordu, ama onun da kendi ailesi her zaman beni goturemezdi dimi ama ? a.s
bugun bilenler var sinava girdim direksion icin Rabbime binlerce sukur olsun ki ehliyeti aldim cok terledim orda zorlandim gibi korktum ama, korkutugum gibi olmadi sukur aldim nasip olsun kardesim de yakin zamanda gidiyor oda alir ve esimde insallah, ve isteyen herkes
bi de su filistinli kardeslerimiz rahatlasa o zaman daha cok sevincem Allah'in izniyle
Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
:sm_cool:hihoyyytkaydirigubbakcemile3

kazasız belasıoz kullanman dileğimle canım hayırlı uğurlu olsun ..... e daha ne duruyoruz bunu kutlayalım demi?

hadi bakalım herkese afiyet olsun darısı olmayanların başına.....

tebrik ederim canım sonunda aldın sınavın iyi gecmesine sevindim güle güle kulan artık :dance:

FELICITATIONS!
tebrik edrim bacim,Rabbim kazasiz,belasiz yolculuklar versin..............
sinavlara turkcemi girdin yoksa yabancimi
kac kerede aldin ehliyeti
ehliyeti aldiginda ilk nereye gittin,,
en onemli soru,,,,,,,benide gezdirecenmi,
yukaridaki bu sacmaliklara cevap vereceginiz icin simdiden teeeskur edrim,,,,,,,,,,

Son düzenleyen: Moderatör:
tbrk ederim arkadaşım Şeniz
bende 1 yıl oldu alalı seni çok iyi anlıyorum çok mutlu oluyor insan kaydirigubbakcemile2
kazasız , belasız kullanman dileğiyle :Saruboceq:

güle güle kullan,kazasız belasız yolculuklar dilerim.
fransa gibi yerden zor alınır heralde ehliyet.benimde var ama araba kullanmayı bilmiyorum.anla yani.keşke zor olsaydıda kullanmayı bilerek alsaydım.kaldırmak,birazcık yürütmek yeterli geldi ehliyet için.fisfisfis
filistin için dileklerine bende amiiinn diyorum.allah yardımcıları olsun.
çocuklarınla güzel yolculuklar canım.

Allah hepinizden razi olsun sagolun insallah isteyen alsi insallah Allah'in izniyle kazasiz belasiz surmek nasip olsun banada, herkesede ....:dance:
super bi duygu ama su an hal heyecan var mi yok mu bilmiyorum bakalim, hayirlisi ile arabam olsun o zaman belki anlarim ehliyet oldugunuhihoyyyt

Elis canim fransizca bir sene once yazili gectim, cunku ben burda buyudum ve biliyorum cok sukur ondan sonra bi defa gecen sene direksion sinavina girdim, ve kizima hamileydim kaybettim 7 ay falan bekleme suresi kaybettikdn sonra, ondan sonra kizim falan dogdu zor olur dedim girmedim bu aya nasip oldu, yani bugune sukur bugun aldim direksionude Allah'ima binlerce sukur hihoyyytkaydirigubbakcemile
daha arabam yok bu ay yada gelcek ay alcaz Allah'in izniyle nasip kismet olursa cunku biraz dardayiz ama napalim saglik olsun daha bi yere gidemiyoz yani daha bugun aldim ehliyeti yeni yani kagitlarim bi kac gun posta ile gelcek insallah delikafadulden
o zaman soylerim nereye gittigiimi, he gel buyur gezdirem nereye gidiyoruz ? nerde kaliyorsun sen ki ?

afferin kzı sana allah kazasız belasız kullanmayı nasıp etsin inşallah darısı benım gibi almak için daha bır adım atmayanlara inşallahh

canim tesekkur ederim,demen yeter ben hollandadayim,saka yaptim sana,,,,,,
tekrardan Allahim kazasiz,belasiz mutlulukla gezmenizi nasip etsin canim....a.s.a.s.a.s.BON VOYAGE)))))

Canim benimmm cok sevindim inan cunku yurtdisinda bu konuda cok zorluk yasiyoruz.Turkiye gibi her an dolmus yada taksi yada her dakka basi otobus yok buralarda.Bir yere gitmek iskence gibi araban yada ehliyetin yoksa.O yuzden seni cok iyi anliyorum canim bende su siralar direksiyonumu daha guclu yapmak icin devamli ben kullanmaya calisiyorum arabayi.Sart bacim su yaban ellerde sartt.Hadi gozun aydin olsun arkadasim :))

canım baslıgı gorunce hamılesın sandım ınankı :)

hayırlı olsun bende yenı aldım ehlıyetımı ama orda daha zor bu sanırım
kazasız belasız yolculuklar dılerım

hayırlı olsun.
Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin.

Filistin için ettiğin dualarada katılıyorum ve en kısa zamanda bu vahşetin bitmesini diliyorum. Allah orda yaşayan tüm insanların yardımcısı olsun.
Aaaamiin!!!

canım hadi gözün aydın rabbim kazasız belasız kullanmayı nasip etsin....

Hayırlı Olsun canım...
Bende aldım sağolsun erkek arkadaşım çok yardımcı oldu...
Stres yapacak birşey yok ama yapıyor işte insan...
Kazasız, belasız günlerde kullan inşallah ...

Allah bağışlasın çocuklarınızı...
Rabbim size ve ailenize mutlu uzun ömürler versin...
ehliyetiniz hayırlı olsun..
Kazasız kullanmanız dileğiyle..
sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…