Şükürler olsun Rabbim e. Dualarima amin diyen arkadaşlarım sizden de Allah razi olsun.

mavibilgisayar

sana inanır sana güvenir senden yardım isteriz
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2015
468
422
Rabbim sana şükürler olsun. Dua gruplarında dua eden arkadaslarimdanda Allah razi olsun. Rabbim En kisa zamanda sizin de dualarinizi kabul etsin.

Beni hatırlayanlar vardır üye olduğumdan beridir aynı dua lara amin dedim sizden de amin deyin istedim. Şükür dualarimin bir kismi kabul oldu. Kizima kavuştum inşallah artık benimle yasicak. Ve yedi yıldır beklediğim öğretmenlik atamam bu yıl subat atamasinda nasip olcak inşallah. Rabbim e şükürler olsun. Ne verir ise hayirlisni versin.

hayırlı ugurlu olsuuunn

Canım çok çok sevindim kızın seninle ne güzel; )
İnşallah ataman da olur.
Onun da haberini verirsin canım benim

çok sevindim çok rabbim hayırlısını er yada geç gösteriyor şükürler olsun

Çok sağolun Allah razi olsun hepinizden. Darısı sizlere inşallah. Sizlerde böyle başlıklar açarsınız insallah

Gözün aydin. Rabbim gönlündeki diğer dualarıni da kabul etsin ınşallah. Evladınla hiçbir zaman ayirmasin... çok mutlu oldum senin icin

Ve bir şükür daha. Yedi yıl sonra rabbim ogretmen olarak atanmayida nasip etti. Hem yıllar önce aldığım en yüksek puandan 7 puan aşağı almıştım. Rabbim en dar zamanımda yetişti imdadıma. Sana şükürler olsun rabbim. Sen kullarına cevap verensin. Hamdolsun sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…