şükürler olsun rabbim bu günüde gösterdi

kasem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2007
171
1
merhaba arkadaşlar.ne kadar da güzel bir duyguymuş hamile olduğnu bilmek bir bebek beklemek.bu sabah hamile olduğma doktorum tarafından teyit alınca.o anki mutluluğumu anlatamam.rabbim herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inş.şimdi bu haberi aileme nasıl vericem heycanı sardı.allah isteyen herkese nasip etsin.ve inşallah herşey yolunda gider.sevgilerle:teytey:

tebrikler kasem allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün inşallah...

tebriklerr canımm rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn
darısı olmayanlaraa inşallah

tebrikler canım allah tamamına erdirsin hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin

Inşallah Bebişini Kucağina Alirsin Anne Olmak çok Güzel Bi Duygu Seninde Bu Duyguyu Yaşaman Dileğiyle.... Canim

Tebrik ederim canım darısı bizlerin başına olsun işallah a.s.

sağ olun canlarım hepiniz çok iyisiniz rabbim herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inş

tebrikler canım.allah çok kolay ve güzel bi hamilelik dönemi geçirtsin...hayırlısıyla da kucağına alırsın inşallah.bende 5 aylık hamileyim bir anda kendi yaşadığım duygulrım geldi aklıma.allah tüm çocuk isteyenlere nasip etsin bu duyguları...

canım bende bir akç gündür san nerden ulaşırım diye bakıyorudm.
kasemin mesajlarınadan ulaşırım belki deidm.tam baktım ki sen müjdeli haberi vermişisn.ç
ben sana demiştimmmmmmmmmmmmmm değil mi kasem yakın diye.
hayırlı uğurlu olsun.canım mutu annecik ol her zaman.

allah hayrılıs ile kucağına aldığın mutlu günlerin haberlerinide duyurusn.
öpüyorum en güzle çiçekler sana canım

canımsın swetim benim evt demiştin yakındır diye.gönülden kucaklıyorum seni.çok tşk ederim.

hayırlısı olsun cnm bugün gündüz msneye giremedim işim vardı biraz ama şimdi güzel habrini aldım cnm tebrik ederim seni..............

Tebrikler Canim Allah Hayirlisiyla Kucağina Almayi Nasip Etsin Desene Sorumluluk Artti Fedakarliklar Başladiiiiii

merhaba arkadaşlar.ne kadar da güzel bir duyguymuş hamile olduğnu bilmek bir bebek beklemek.bu sabah hamile olduğma doktorum tarafından teyit alınca.o anki mutluluğumu anlatamam.rabbim herkese bu duyguyu yaşamayı nasip etsin inş.şimdi bu haberi aileme nasıl vericem heycanı sardı.allah isteyen herkese nasip etsin.ve inşallah herşey yolunda gider.sevgilerle:teytey:

canim senin adina cok ama cok sevindim allah sag salim kucagina almayi nasip etsin darisi bizim basimiza insallah rabbim hepimize nasip etsin o güzel duyguyua.s.

X