şükürler olsun rabbim bu günüde gösterdi

tebrikler ALlah tamamına erdirsin ve o yaşadığın mutluluğu biz yaşamayanlarada naip etsin dualarını hatta dualarınızı eksik etmeyin hamiş arkadaşlar

canım tebrik ederim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin umarım rahat bir hamilelik geçirirsin

tebrik ederim canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

tebrik edrim arkadaşım allah sağlıklı ve rahat bir doğum geçirmedi naip eder ve hayırlısıyla bebeğini kucağına laırsın allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin hoş ca ve dost ca kalll

Kasem cim tebrik ederim canım seni. Uzun zamandır göremiyorduk seni..Demek bu nedenden ötürüymüş. Umarım sorunsuz bir süreç geçirirsin. Sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin Allahım. Darısı benim gibi tüm isteyenlerin olsun inşallah

:nazar::nazar::nazar::nazar: kasem cimm allah nazarlardan orusun senide bebeğinide.darısı başımıza inşallahhhh a.s.

hepinizi teker teker gönülden kucaklıyorum iyi dilekliniz çok tşk ediyorum.rabbim benim yaşadığım bu güzel duyguyu rabbim herkese ve sizlere yaşatayı nasip etsin.ben bebek düşünme sürecine girerken hiç bi şeyin farkında olmadığımı şuanki yaşadığım durumda anlıyorum.hiç bir şey koly değil arkadaşlar.kimimizin bebek sevdası tedaviye kimimizin bi anda kimimiin ise çaresiz beklemekle geçiyor.aslında orda o zaman diliminde tek bi şeyi istikrarlı yaparsak ben gördüm ve yaşadım ki bebek sahibi tohumlarını hamilelikle insan atıyor.bu çok kolay bi şeydir sadece gönlümüzdn gelmesi ve dilimize vurmaı yeterli arkadaşlar.Sizin Rabbiniz olan siz de bizde bütütn kainat da dahil sadece onu olan Allahtan istemek.gönülden bin dua ile.ben bebek sahibi olmayı istedikten sonra sadece Beni yaradan Rabbime sığındım arkadaşlar.en büyük ilacım o oldu.çünkü ben her zaman hayırlısı ise nasip et allahım değilse saten en iyisiini bilen sesinsin yarabbim diyerek el açtım allaha.ve o ne yücedir ki günahkar bir kul olduğum halde bana yüce bu duyguyu yaşamayı nasip etti.inş bundan sonrada haırlısı olur.benim ve herkes için.

belirtilere gelincede uyukluyodum çok yorgunluk vardı.parfüm okuuna karşı bi iskinme hisettim yememde artış çoğaldı.ve sık sık wc çıkmamla beaber gögüslerimde hasasiyet. sevgilerle hepinizi seviyorum

tebrikler hayırlı olsun allah analı babalı uzun hayırlı ömürler nasip etsin inş......

Aaa canım tebrik ederim..
Çok sevindim.
İstediğini biliyordum.
Umarım sorunsuz bir hamilelik geçirisin.
a.s.

Canım tebrik ederim seni nasıl anladın hamile olduğunu bizlerle paylaşırmısın biz de ilk defa bu ay deniyoruz bakalım Allah'tan hayırlısı adet günüm bu ayın 15'i dayanamayıp dün test yaptım negatif çıktı sizce doğrumudur yaptığım test yoksa çok erken mi davrandım fikriniz var mı...

DÜNYA TATLISI eğer yeni bu ay b aşladıysan şimdiden seni uyarmak isterim.erken testler yapman sadece psikolijini bozar.zaten bi eşy diyimi arkadaşım günün geçmesi en mantıklısı ben mart ve nisanda adt görüm nisan bitti ve hamile kaldım anladım k sadece allahtan hayırlısını dileyip çalışmak yeterli rabbim nasip ettiyse zaten olur.en avantajlı formül sadece dua dua dua.sevgilerle

X