Şükür duası

RagnarLodbrok

Ölürken gülüyorum
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2018
3.667
5.469
Merhaba arkadaşlar yıllardır işe girmek için uğraşıyorum. Ve sonunda Rabbim gönlüme göre iş nasip etti. Bunun için 500 tane şükür duası okunmasında bana destek olur musunuz?

Şimdiden çok teşekkür ederim herkese ❤

Şükür duası

Allahümme inni es'elüke min hayri ma seeleke minhü nebiyyüke Muhammedün. Ve'neuzü bike min şerri meste'azeke minhü nebiyyüke Muhammedün. Ve ente'l müstean ve aleyke'l belağ ve la havle ve la kuvvete illa billah.

Son düzenleme:
Şükür duası nasıl bilmiyorum ama hayırlı olsun ve Allah isteyen herkese hayırlı iş nasip etsin

Şükür duası nasıl bilmiyorum ama hayırlı olsun ve Allah isteyen herkese hayırlı iş nasip etsin
Allahümme inni es'elüke min hayri ma seeleke minhü nebiyyüke Muhammedün. Ve'neuzü bike min şerri meste'azeke minhü nebiyyüke Muhammedün. Ve ente'l müstean ve aleyke'l belağ ve la havle ve la kuvvete illa billah.

Hayırlı olsun. Çok sevindim. Nasıl bir dua ben bilmiyorum.

Hayirli olsun umarim hersey gönlünüzce olur. 5 tane okudum verdiginiz duayi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…