Şubatta Çift Çizgi Görmek İsteyenler

nakresn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2008
130
0
42
Arkadaşlar Ocak ayında olmadı ama Allah'ın izniyle şubatta hamile kalmak isteyenler buradan devam edelim paylaşımımıza.:CüvCüv:

bende şubatta çift çizgi görmek istiyorum...24 şubat regl günüm..vee bugün yeniden başladık çalışmaya:)

Bence ilk hafta 2. hafta gibi belirtileri sıralayabiliriz. Genel belirtiler tabii herkeste olmayabilir ama belki ayırıcı belirtiler ekleyebiliriz.Zaten 3.4. hafta yazamaya da gerek yok. Hamilelik öğrenilmiş oluyor 2. haftadan sonra genellikle

Arkadaşlar çok kişinin 3 ocak adet günü.Bu ovulasyon hesabını tutturamadım ben bir türlü o otomatik hesaplayıcılarda söylenen tarihlerde denedim ama olmadı.Sanırım bu ay benim vucut direncim zayıftı antibiyotik kullandım ondan olmadı diyorum ya da doğum kontrol hapının etkisi hala devam ediyor.

Ben 2006da evlendim.O zamandan beri ne zaman çocuk yapmak istesem araya hep bir engel girdi.Üstümde büyü mü var diye düşündüm bazen ama belki de hayırlısı böyle.

ya benım 10 ocak beklemedeyım ama sızın ıcın dua edecegım subatta hamılelık haberlerınızı alırız ınsaallah

heyyyhihoyyyt bugun benım adet gunum ama olmadım daha tabı ınsallah olmamdaa-tatlicadiarzu- ama yınede sızınle beraberım:1hug:

ay ya bızde gorebılecek mıyızkı cıft cızgıyı var ya kızlar. cıft cızgıyı gordukten sonra bır topık daha acalım oradada testlerın fotolarını atalım. ne guzel olur demı yyyyyyyaayaaaaaaaaaaaaaa

Kolay gebe kalmak için bazı sitelerde yazan uygulamalar ve tarihler var.Ama ne kadar etkili bilmiyorum.(Benim geçen ay 2 aralıktı SAT bu ay 3 ocak) hesaplamalarda 14 ile 20 ocak arası diyor ama emin değilim.

ben daha ocagı beklıyorum ama burada yazısmam sızler ıcın sorun olmaz degıl mı

KIZLAR bende 24.06.2006da evlendim. Şimdiye kadar eşimin askerliği nedeni ile bebek düşünmedik ama artık eşimde askerden geldi vee artık Allah izin verirse bende hamile kalmak istiyorum

naksern cım bende hesapladım 20 25 arası dedı ama o arada hıc yumurtlama belırtısı yoktu daha sonra basladı akıntılar beyaz sıvı falan. yanı o tarıhlerdeher zaman ınsan yumurtlamıyor galıba. ınsan kendı anlayacak yumurtlama gunlerını. akıntıları falan takıp edecek yanı. kızlar o tarıhler tam bellı olmuyor

Bu sıcaklık ölçümü varmış bu ay onu denemeyi düşünüyorum.Termometreyle sanırım

Bu arada folik asit de kullanıyorsunuz değil miBenim bu 4. ayım kullanmaya başlayalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…