Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

Ya kizlar yazdiginiz fiyatlari gorunce bunalima giriyorum. Ben yurt disinda yasiyorum. yani temelli degil ama 2 sene icin ABD deyiz. burada indirim zamani ki yilin cogu indirimle geciyor, Calvin Klien tulumlar 5li 5 dolar, Ralph Lauren tulumlar gene oyle. 7-8 dolar 5lisi. su bataniyeli onluklu 7li 9 lu setler 10 dolar. bunlarin hepsi de markali yani. ben tam bebegim dogunca TR ye donecegiz temelli. ama gercekten fiyatlar boyle ise fena kaziklaniyoruz TR de. ben 2 sene alisamam fiyatlara o zaman.

bebegimin herseyini buradan alayim bari. sadece tasima sorun. 4 koli hakkimiz var. zaten kendi kiyafetlerimizi falan. keske getirebilsem buradan neler getiririm. araba koltuklari, bebek arabali falan 100 dolar graco. en iyi marka. TR de baktim simdi ucmus ucmus. offf offf.

bir yakininiz varsa yurtdisindan gelen onlardan isteyin, gelirken getirsinler valla hic dokunmaz onlara.

ah bir cinsiyeti belli olsa benimkinin neler almayacagim da. simdi daha kucuk. iyi degil diyorlar almiyorum, bekliyorum sabirla.

ne diyosun :1shok: :1shok: ay inanmıyorum.burda bir zıbın bile en ucuz 5 lira.allahım artık mecbur alıcaz napalım bebişimiz için.sen aldıgın kıyafetleri torbalara doldur vakumla küçült böylelikle cok eşya getirebilirsin canım delikafadulden

kızlar bu travel setlerdekı kucuk ana kucağını araba koltuğu olarakta kullanıyoruz dımı yoksa kucukken bebk tasıma amaclımı sadece kullanılıyo ona gore alıcam bnde ay ne kadar cahılım ben ya hıc bısey bılmıommmmmmmmmmm

Onların bazıları araba koltuğu da oluyor ama alırken iyice sorman lazım nasılsa gerekli olacak taşıma için biraz ağır oluyor ama evde yada arabada çok rahat oluyor pusetler

cgdmabky canım biz chicconunkini almıştık araba koltuğu da oluyor
özel bir altlığı var onu arabaya sabitliyorsun ana kucağı bu aparata yerleştirilip çıkartılıyor kolayca
ama derinzlmin dediği gibi marka ve modele bağlı değişiyor herşey almadan araştırmak lazım

bende cihiconunkini aldım evde ana kucağı olarak kullanıcam hem aabaya sabitlenmesi ağar olsada elde taşımasıda kolay ama ayrıyetten portbebede aldım kışın doğucaklar uzak biryere giderken rahat olur diye arabasını almıcam zaten hemen kullanılmıcak yani oyüzden doğduktan sonra almayı planlıyorum

güledacım cicileri çok hoş iyi gülerde giyisin kuzun sağlıkla inşallah...derinzlm sepet çok cici bayıldım...bende karar veremedim acaba park yatakmı alsam bu sekilde sepetmi bilmiyorum.....iyi günlerde uyusun içinde inşallah....

valla kızlar iyi düşünün ana kucağı alırken kaliteli olsun ama hafifte olsun benim ki kraftın ama içinde benim oğlanı taşımak imkansız 3 aylık olmasına rağman kolu kopuyoo insanın araba için güzel bebek arabasınada takılabiliyoor ama ne kadar gerekli tartışılır almasamda olurmuş:)

kızlar bunları alalı çok oldu aslında ama eklemek şimdi nasipmiş kızımın bakım çantası biliyosunuzdur zaten içinde bakım seti var

oto koltoğunu çekmeyi unutmuşum :)onu başka zaman koyarım diğer kıyafetleride annemde yıkandı ütülenmeyi bekliyorlar oyüzden ekleyemiyorum zaten fazla bişey almadım ben ihtiyacı kadarını aldık doğumdan sonra ne gerekirse alırım

canım herşeyin çok güzel güle güle kullanın inşallah.. bende aldıklarımı buraya eklemeye üşeniyorum bir kaç eksiğimiz var sadece onlarda gelsinde hepsini eklerim artık. park yatağını almadık ana kucağı buhar makinası bebek arabası yıkama küveti eksik alayımda ekleyim sonra

Güle güle iyi günlerde kullansın bebeğin çok güzeller seninkini görünce aklıma geldi ben alt açma almayı unuttum -tatlicadiarzu-:bbo:birde yatağının cibinliğini ayrıcamı aldın canım bende istiyorum sepet için olanlarıda varmıdır ki ?CADIARZU

Aldıklarınız çok güzel kızlar güle güle giysin bebişleriniz.a.s.bende bişeyler aldım da demircoolun dedigi gibi bende üşeniyorum vede bilmiyorum nasıl eklenecegini.delikafadulden bu arada DEMİRCOOL sen bebişin battaniyesini bitirdinmi:ecrin_bebek:

evet canım ayrı aldım cibinliği sepetlere de oluyordur sanırım demir aparatın sıkıştırılacağı biryer varsa olur bizde teredütlü aldık normalde mobilya beşikler içinmiş ama dediğim gibi sert bir köşesi varsa sepetin oraya sıkıştırılabilir

bitirdim hayatım ama resmi yok çünkü kendi yok.memlekete götürmüştüm arkasına astar geçmesi için.bırakmış gelmişim:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…