Gebeliğe Hazırlık su içmediği halde bol su içmeye başlayan var mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

meybon

17.12.2009/ 09:55
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.254
0
arkadaşlar benim aklıma bile gelmeyen su, 3 gündür su içip duruyourm resmen içim yanıyor, hamilelik belirtisi olabilir mi? hiç yaşayan duyan varmı?:çok üzgünüm:

Bunun kolayı var eczaneye gidip bir tane hamilelik testi alıp çizgileri sayarsın daha kolay olur yoksa fal yorumlar gibi çok su içtim hamilemiyim diye düşünülürse çok enteresan olur.

Hamilelik belirtisimidir bilemem ama belki vücudunuzda su kaybına sebeb olacak şekilde efor kaybetmenizden veya çok aşırı derecede ise su içme isteğiniz hastalık belirtisi de olabilir tabi bunu 2-3 günlük bir duruma endeksleyerek yorumlamak yanlış olur.

Sevgili mylo, test yaptım zaten, 7 gündür adetim gecikti, testte malesef negatif çıktı.. Sence sadece su içiyorum diye hamile olduğunu sanan biri böyle bir forumda fikir alışverişi yapmayı becerebilirmi??? Yinede test almayı çizgileri saymayı filan önerdiğin için teşekkür ederim.. çok akıllıcaymış ben belki akıl edemezdim.

Durumu başından yukarıda yazdığın şekilde izah etme gereği duysa idin böyle tabiri caiz bir yorum yapma gereği asla duymazdım.

Sence sadece su içiyorum diye hamile olduğunu sanan biri böyle bir forumda fikir alışverişi yapmayı becerebilirmi???

Böyle bir ifade kullanmışsın ama amacım asla heves kırmak değil. Eğer kırıcı olduysam özür dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…