Su gibi akıntı amniyon sıvısı mı !!

Bence sakin ol panik yapma.
Böyle vajinal akıntıların artması gebelik boyunca normal.
2 gün sonra da kontrolün var zaten doktorun bir aksilik olsa söyler sana.
İnşallah vajinal akıntıdır Canım 2 gün beklemek çok uzun geliyor bu durumlarda

Hamilelikte olan genel bildiğimiz akıntı bazen senin dediğin kadar 1 lira büyüklüğünde ıslaklık yapabiliyor çamaşırda bence bu kadar stres yapma
İnsanın aklına herşey geliyor işte hiç olmasa ne güzel olur koyu kıvamlı akıntı olsa stres yapmıcam

Peki bu kadar erken haftalardamıydınız sizde ben 13 haftalığım

Hamilelik sırasında akıntı olması çok normal. Bu akıntı yumurtlama döneminde olan akıntıya benzer ama çok yoğun olur. Yani doktorun sana normal akıntının olacağı hakkında bilgi vermedi mi?
ya da sen hiç bir yerde okumadın mı?

Okumaz olurmuyum Nasıl araştırmalar yaptım daha hamile kalmadan biliyordum bunu yumurtlama dönemindeki akıntıyıda biliyorum parmaklarınızın arasında uzar beyaz şeffaf renkli olur benimkisi acık sarı su kadar duru olan bi akıntı ondandır bu telaşım yani

Evet aynısı banada oldu,ikizlerımı dogurdum kaybettm,,su kesem delinmiştı.

bu kişisel de olabilir. anormal bir durum olsaydı zaten doktor seni uyarırdı. Sıvın normalde oradan gelmediği kesin.
İçin rahat değilse başka bir doktora git.

öncelikle suyu gelmiş bir anne olarak konuşuyorum belirteyim... hamileliğimin 16. haftasında amniosentez sonrası suyum geldi ... bildiğin idrar gibi aktı gitti duracak bişi deil bikaç damla falan olmadı ... sonrasnda bu ıslakla epey uğraştım sonuçta birkez suyum gelmişti ve ne dmek olduğunu biliodum ... pedler turnosollar bir yere kadar seni rahatlatır sonuçta minik sızıntıda olsa insan endişelenio aceba mı die ? bu anlamak için 90 tllik amniosure testine ihtiyacın var bir kere yapılınca sonuçta anlıosun bu sıvı o deilmiş die ben doğum katında yaptırdım bu testi dışardan aldım hamilelik testi tarzı bişi bilmem kaç kez yapıldı bana kontrol amaçlı... senin için bir kez yapılması kafi çünkü bir risk durumu şüphesiyle yapılmıo bu yzden sakin ol ...

İnsanın aklına herşey geliyor işte hiç olmasa ne güzel olur koyu kıvamlı akıntı olsa stres yapmıcam

Canim eczanelerde turnusol kağıtları var onlardan alıp bakabilirsin. Baktın mi bilmiyorum ama geçmiş olsun

Peki bu test eczanelerde rahatlıkla bulunabiliyor mu doktora gittiğimde bahsedicem bu testten teşekkür ederim birde siz naptınız bebeğinizi kaybettiniz mi

hayır canım Allahım onuda benide korudu doğdu tavşanım medikalcilerde oluyo canım sorun tabiki alttan yapılan bir test onu soyleyim de yani insanın kafasındakini götürüo ... şahsen suyum gelince pozitif çıkmıştı dunyam yıldı ... ne olursa olsun su içmeyi ihmal etme... bebek rahme baskı yapıo rahimde ıdrar torbasına idrar kaçırma sık yaşanan bişi bana herturlu sorunu sorabilirsin hamilelikle ilgili özelden ya da burdan sağlık diliorum...

Evet araştırdım şimdi netten bu daha kesin bi sonuç galiba turnusol kağıdı bulunmuyor peki senin kaçıncı haftada geldi

16. haftada canım ikili testim riskli çıınca amniosentez yaptrdım sonrasında suyum geldi hastane antibiyotik tedavisi oldum bebiş doğdu 40+1 de hamdolsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…