Su gibi akıntı amniyon sıvısı mı !!

Haber ver buraya yaz olur mu sabah
Dua edelim biz de
Mutlaka aramizdan birinin kalbi temizdir kabul olur
Yazıcam mutlaka testi arayan arkadaşta var zaten 12 saat durucak o pet rengi değişirse bebeğimin suyu inşallah değişmez Allah razı olsun mesaj atmanız bile rahatlatıyor insanı :KK66:

Beyaz degil degil mi akintin?
Bildiğiniz su yani normal bi vajinal akıntı gibi çamaşırın üstünde kalıntı bırakmıyor bi ıslaklık hissediyorum bakıyorum ıslanmış gün ışığında baktığımda hafif sarımsı bi renk tuvalette sadece ıslaklık kuruduğunda cok soluk bi sarılık kalmış çamaşırda kokmuyor da böyle bişey işte Can'ım

Bildiğiniz su yani normal bi vajinal akıntı gibi çamaşırın üstünde kalıntı bırakmıyor bi ıslaklık hissediyorum bakıyorum ıslanmış gün ışığında baktığımda hafif sarımsı bi renk tuvalette sadece ıslaklık kuruduğunda cok soluk bi sarılık kalmış çamaşırda kokmuyor da böyle bişey işte Can'ım
Ilk bebegime hamileyken basima boyle bisey gelmisti.ama benimki bildigin sut rengi gibiydi.yataktan kalkar kalmaz bacagimdan asagi bosalmisti.korkmustum suyum geldi diye.daha 5 aylik hamileydim cunku.apar topar acile gittik.beyaz kanama gecirmisim.sonrasinda bisey olmamisti cok sukur.bence arkadaslarin dedigi gibi idrar yada vajinal akintidir.rahat ol canim stres yapma.onemli bisey olsaydu anlardi doktor sanirim...

Ya gerçekten mi şuan o kadar Mutlu oldum ki böyle şeyler duymaya ihtiyacım var eşimde beni sakinleştirmek için dalga geciyor altına kaçırıyorsun bahane uyduruyorsun diye :21:
altına kacırsan nolur kı :) bunların hepsını guzel anı olarak hatırlıyorsun bence her anın keyfını cıkar :)
bı kere esımle bebıs ıcın alısverıse cıkarken ustelık evde wc ye ugramıs olmama ragmen tam araca ayagımı atıcam bırsey fışk ettı :KK70: dedımkı esıme ya suyum geldı ya altıma kacırdım bılmıyorum çiş gorunumlu bebıs :KK70: bırseyler oluyor eve cıkalım dedım
megerse sadece akıntıymıs :KK70: olabılıyor sıkıntı etme

Tatlım panik yapma bendede iki defa oldu doktorada gittim bişey çıkmadı..altıma kaçırıyorum sanıyordum..bildiğin su ne renk nede koku vardı çamaşırım resmen ıslanıyordu..üstelik hamile felanda değildim..

Ilk bebegime hamileyken basima boyle bisey gelmisti.ama benimki bildigin sut rengi gibiydi.yataktan kalkar kalmaz bacagimdan asagi bosalmisti.korkmustum suyum geldi diye.daha 5 aylik hamileydim cunku.apar topar acile gittik.beyaz kanama gecirmisim.sonrasinda bisey olmamisti cok sukur.bence arkadaslarin dedigi gibi idrar yada vajinal akintidir.rahat ol canim stres yapma.onemli bisey olsaydu anlardi doktor sanirim...
Evet haklısınız aslında Can'ım 24 yıllık doktor benim yaşım kadar tecrübesi var başına böyle bişey gelen bi hastası mutlaka olmuştur yani ona güvenmem lazım aslında ama benimde bu ilk gebeliğim cok pimpirikli bi anne olucam galiba :KK70:Allah hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin benimkide akıntıdır inşallah sadece :KK16:

altına kacırsan nolur kı :) bunların hepsını guzel anı olarak hatırlıyorsun bence her anın keyfını cıkar :)
bı kere esımle bebıs ıcın alısverıse cıkarken ustelık evde wc ye ugramıs olmama ragmen tam araca ayagımı atıcam bırsey fışk ettı :KK70: dedımkı esıme ya suyum geldı ya altıma kacırdım bılmıyorum çiş gorunumlu bebıs :KK70: bırseyler oluyor eve cıkalım dedım
megerse sadece akıntıymıs :KK70: olabılıyor sıkıntı etme
Daha rahatım şuan evet altıma kaçırırsam bez bağlarım valla işime de gelir habire tuvaletteyim çünkü :KK70: cok su içiyorum bide belki hepsini boşaltmıyorum kalanı sonra geliyor :KK57:

Evet haklısınız aslında Can'ım 24 yıllık doktor benim yaşım kadar tecrübesi var başına böyle bişey gelen bi hastası mutlaka olmuştur yani ona güvenmem lazım aslında ama benimde bu ilk gebeliğim cok pimpirikli bi anne olucam galiba :KK70:Allah hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin benimkide akıntıdır inşallah sadece :KK16:
Amiiin canim insallah.pimpiriklilik konusuna gelince tedbirli olmakta fayda var canim.tabi fazla abartmamak kaidesiyle :KK48::KK48::KK48:

Tatlım panik yapma bendede iki defa oldu doktorada gittim bişey çıkmadı..altıma kaçırıyorum sanıyordum..bildiğin su ne renk nede koku vardı çamaşırım resmen ıslanıyordu..üstelik hamile felanda değildim..
O zaman vajinamızın yaptığı olağan bi durum olarak karşılamamız lazım cok ilginç ama ay kadın olmak cok zor hamile olmak ta zor Allah kolaylık versin hepimize Can'ım sağol :KK16:

evet canım sıvı azalma riski var geçmiş olsun
böyle durumda sık muayene olmak gerek
Bol su içiyorum Can'ım biliyorum yatıyorum sürekli zaten ama doktorum iyi Dedi suyuna gecen hafta inşallah hala iyidir gidicem 2 gün sonra teşekkür ederim uyarın için

Olabilir benim de 2 haftadan fazla böyle az az geldi hep idarar sandım. Doğum zamanı geldi mesane ye baskı oluyor dur dedim en son suyum tamamen geldi.

Bence sakin ol panik yapma.
Böyle vajinal akıntıların artması gebelik boyunca normal.
2 gün sonra da kontrolün var zaten doktorun bir aksilik olsa söyler sana.

Hamilelikte olan genel bildiğimiz akıntı bazen senin dediğin kadar 1 lira büyüklüğünde ıslaklık yapabiliyor çamaşırda bence bu kadar stres yapma

hastanelerde bi sivi var,onu idrara dokunce yesile donuyor idrar,iste o zaman o bebegin suyu demek.
ben dogum oncesi akinti mi suyum mu geliyor oyle anlamistim.
testi yaptim aha dedim bu bebegin suyu,zaten 10 dk sonra fosur diye suyum geldi neye ugradigimi sasirdim.
bahsettigin testi bilmiyorum ama esimin arkadasi bize bi tupte vermisti o sividan.

Kızlar 13+4 günlük hamileyim gecen hafta çamaşırımda 1 lira büyüklüğünde bi ıslaklık oldu doktorumu aradım gel bakalım Dedi ultrasonda bebeğin suyu gayet iyi Dedi idrar testi yaptı iltihapta çıkmadı ama devam ediyor bu sıvı bugün yine geldi 1 yemek kaşığı su dökülmüş gibi cok acık sarı kokusuz dupduru bi sıvı nette araştırdım kesede ufak bi delik varsa sızıntı yaparmış ama doktorlar anlamazmış Al sense diye bi test var amniyon sıvısı olup olmadığını anlamak için onu arıyorum heryerde yarın eczane getirecek inşallah eğer bebeğin sıvısı değilse bu su ne başına böyle bişey gelen oldumu
Bende de olmuştu bebeğin suyunda azalmıştı o testi yaptırdım temiz çıktı. Hamilelikte olur böyle akintilar

Daha rahatım şuan evet altıma kaçırırsam bez bağlarım valla işime de gelir habire tuvaletteyim çünkü :KK70: cok su içiyorum bide belki hepsini boşaltmıyorum kalanı sonra geliyor :KK57:
mesane ne baskı yapıyor ya oyuzden
sen son ay gor :KK70: wc den kalktıgınan tekrar baslıyor gelmeye veya tam toparlanıp cıkarken kacıverıyor :KK70:

X