Su gibi akıntı amniyon sıvısı mı !!

Benim 34.haftada aynı bu şekilde akıntı gibi az az suyum geldi bende anlamadım tabi. Doktor suyun azalmış gibi dediğinde söyledim hemen hastaneye yatış yaptım turnusollu ped verdiler rengi değişince bebeğin suyuymuş ve benimde rengi değişti. Hemen acil sezeryana alındım. Yani su gelmesi illa şakır şakır durdurulamaz şekilde gelmez. Akıntı gibi gün içinde çok az az da gelebilir

Arkadasim oncelikle allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin hepimize.benimde camasirim surekli islak her ay doktoruma soyluyorum cok normal hamilelikte gorulen birsey diyor.

Benimde aynı haftalarda geldi daha fazlası pijamam battı acil doktora gittim ultrason da suyun normal dedi alttan muayne yaptı gelen suyun değil idralini kaçırıyon dedi böyle geçti 19. Haftamdı kontrole gittim suyun çok az bitmek üzere dedi duşuk yapabilirsin karnında olebilir dedi başka doktora gittik oda kandada idraldede iltahap var bizce alınması gerekiyor dedi karnında ölür dedi aldırmadık sık kontrole gittim 30. Haftada su bitti doğum oldu prematüre 1.400 gr doğdu şuan dört aylık gayet sağlıklı dikkatli olun

O bende de oluyor akıntı şeklinde bazen beyaz bazen sarı uzun ip gibi. Su olsa daha çok islanir çiş yapmış gibi

Benimde aynı haftalarda geldi daha fazlası pijamam battı acil doktora gittim ultrason da suyun normal dedi alttan muayne yaptı gelen suyun değil idralini kaçırıyon dedi böyle geçti 19. Haftamdı kontrole gittim suyun çok az bitmek üzere dedi duşuk yapabilirsin karnında olebilir dedi başka doktora gittik oda kandada idraldede iltahap var bizce alınması gerekiyor dedi karnında ölür dedi aldırmadık sık kontrole gittim 30. Haftada su bitti doğum oldu prematüre 1.400 gr doğdu şuan dört aylık gayet sağlıklı dikkatli olun
Hem geçmiş olsun hemde cok şükür yavrunuz doğmuş sağlıklıca dikkate Alıcam söylediklerinizi teşekkür ederim

Kaç haftalıktınız yani kese delindiği Zaman antibiyotikle falan düzeltebiliyormuş cok mu gelmişti suyunuz:KK61:
21 haftalıktım,sızıntı seklinde geldı az az,acıklıgımda vardı ıkızdı bırde 4 gun dayanabıldım hastanede yattım ,dogum yaptım malesef:KK43:

korkma canım bende aynı sorunu yaşıyorum
ama bunun olması normalmiş
günde 2 defa çamaşır değiştirioyrum

Öyledir inşallah Can'ım az kaldı doktora gitmeme bi göreyim zaten bebişi bütün endişem gidicek :emir_bebek:
psikolojik olarak takıyoruyz
bende belim çok ağrıdı gidenen kadar kafayı yedim
minik kalbini gördüm pıt pıt atıyordu içim rahatladı
bide poz verdi annesine kızım

psikolojik olarak takıyoruyz
bende belim çok ağrıdı gidenen kadar kafayı yedim
minik kalbini gördüm pıt pıt atıyordu içim rahatladı
bide poz verdi annesine kızım
Maşallah ne güzel bi duygu demi iyi olduğunu görmek bizimkide erkek cok erken gösterdi pipisini :KK48:

Bende de oluyo arada ya keşke geçen kontrolde bende sorsaydım dr ye. :KK42:

büyük ihtimal akıntıdır..
benimde oluyor hamileliğimin ilk başından beri var..
kokusuz açık sarı bir akıntı..
korkmayın ama tabii doktorada illaki görünün..

X