Su faturanız ne kadar geliyor

valla sastım kaldım evdeyken 160 tı hadi ben kullandım diyicem evde yokken çalısırken 90 da neyin nesi hayret bişey yıldım vallahi kızlar
Valla bir tuhaflık var.. o kdar gelmemesi lazım.. benim karşı komşumda çok su kullanır.. maksimum 55-60 dır faturası.. 3 kişilik bir aileye göre fazlaca. Ama iskan falan yok tutanak demişsiniz bence onla alakalı olabilir..

hım anladım cnm belki fiyatı düşer ben öyle düşünüyorum
Fiyatı düşer derken anlamadım canım.. acaba faturaya yansıtırlarmı bizden alırlarmı bunun parasını yoksa belediye kendi kafasından yaptığı için almazlarmı?Geçen yılda doğalgaz saatimizi igdaş değiştirdi..Kalibrasyon yaptırdı vs.. ama bir ücret ödemedik onla ilgili:.

bende öyle titiz biriyim temizlik hafta sonları cumartesi günleri
çamaşır makinesi neredeyse hergün çalışır ama 22-25 geliyordu normalde ilk defa 32 geldi

benım bildiğim kadarıyla bir ücret ödemezsiniz. Sadece yeni bi sayaç belki faturanın düşüşünde etkili olur diye düşünüyorum

valla sastım kaldım evdeyken 160 tı hadi ben kullandım diyicem evde yokken çalısırken 90 da neyin nesi hayret bişey yıldım vallahi kızlar
evde kaç kişisiniz ben 2 kişiyim evde evde 5 kişi olursa durum değişir bunun çamaşırı bulaşığı duşu derken hepsi daha fazla su gerekiyor

yok canım biz 3 kişiyiz.. Hatta 4 ama büyük kızım yanımızda değil..Üniv. okuyor..ayda 2-3 kere geliyor 2 gün kalıp gidiyo.. ama ben dikkatli kullanmaya çalışyorum biraz..
Neeeeee sen kaç yaşındasındaki kızın üniv. gidiyor.
ben üni. okusaydım 3 te olcaktım şuan ama okumadım liseyi açıktan devam ediyorum hemde çalışıyorum .

Neeeeee sen kaç yaşındasındaki kızın üniv. gidiyor.
ben üni. okusaydım 3 te olcaktım şuan ama okumadım liseyi açıktan devam ediyorum hemde çalışıyorum .
:))41 yaşındayım canım):hayırlısı olsun canım.. bende açıköğretimden terkimkızım bu yıl birinci sınıfı bitirdi.. seneye 2 ye gidecek inş:)

bende öyle titiz biriyim temizlik hafta sonları cumartesi günleri
çamaşır makinesi neredeyse hergün çalışır ama 22-25 geliyordu normalde ilk defa 32 geldi
valla inan anlamadım bu işi 22 25 gelsin bana göbek atarım amuda kalkarım benim için sok olur.hadi bu binadan önce başka oturdugum dairelerdede 70 geliyordu en az.sorun bende desem bu ay o kadar dikkat ettim ve işe başladım evde yokum gün boyu aksam geliyoruz kızımda hafta sonları geliyor anneannesınde kalıyor.ben bu işe sastım

35-45 yaş arasının buraya girmediğini düşünüyordum da o yüzden cnm :)
CAnım ben baya eski bir üyeyim..2008 de üye olmuştum buraya. ikinci çocuk düşünmeye başladığımda araştımalar yaparken burada buldum kendimi):bir ara baya girmedim.. ama 2 yıldır tekrar takılmaya başladım:)

ya mesela ben bulaşık makinesinin bi gün çalıştırmasam diğer gün mutlaka çalıştırırım. yeri gelir günde 2 defa çalışır ama nadir
çamaşır makinesi hergün çalışır pazar hariç nadire ayda yılda bi çalışır
temizlik haftasonları yaparım balkon yıkanır en çok ona gider su zaten 2 kova yaklaşık büyük boyda.
sonra yerleri sildiğim su 2 kova şeklinde vs. başka da biliyorsun gün boyu evde değiliz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…