stanbul Bakrky bulumas

ben sımdık toplayım onların durun bakım

Ya canım bana farkmaz inan ama mayısta çok uzak beyaa değilmi sizce nisan başı yapsak yaa sengözlerimebaksanab zaten uzaklardan mandilin gelcek sanırım bugün forumda burcu özge ayarlayamadım dedi yaa

Bilmiom tabi ama gene çoğunluk fikir versin :içelim:

Mayısta bidaha yaparız madem yaa olmaz mı kızlar mandilin için ona başka tarih olmuyomuş,

Biz istanbuldakiler nisan da buluşalım yada uzaktakilere uyar sa onlarda gelsinler hem antreman olur bizlerede program yaparız ikinci için mayıs ta mandilini de alır tekrar gezeriz derim ben dert etmeyin beya bukaaa

sımdık ne desem bende şaştım benım ıcın hıc farketmez mandalıne bıdaha sorcam bakalım olmadı
nısan ve mayıs dıe ıkı kez yaparız

banada 10 nısan olmasın doğum gunumde
tmm bızden baska düşünen yok gıbı neysem
karar verdık 2 tur yapcaz sımdık nısanın kaçı onu dıyelım

Evet canım ya ön buluşma olur tanışma mahiyetinde mart sonu nisan başı. Diğer türlü imkanı yok ben gelemem (

kızlar burayı nerden buldum biliyormusunuz
pasminanın nickhe tıkladım şu an görüntülediği sayfayı buldum ve öyle geldim....:roflol:
çok çetrefilli yollardan geçtim:roflol:
evett burdayım sonunda....
nedür durum şakkıdı

burcu lınk verdıydım amme neyse

sımdık mayıs dedık kımse bısey demedı bızde nısanda olsun 1.buluşma hem sonra nerelere gıdebılırız dıe hemde tanısma olur ıkıncısıde mayısta olur dıyok nasıl gelen mı sen

vallahi mantıklı düşünmüşsünüz...
ilk buluşmaya bende gelirim belki... :1rolleyes:
beni bernardoya götürürsünüz... naniknanik
ben daha öncede söyledim böcük çok istiyorum ama bana göre ayarlamayın ben size göre ayarlamaya çalışıcam. istanbul 2 saat zaten şurda. gelecek olursam karşılayın beni derim. çünkü gelicem diyip tarihi bana göre ayarlatırsam birde gelemezsem çok üzülür vede utanırım canım...
aslında bana her tarih uyuyor sadece maddi durumlara bakmak lazım. mart ayında yemek takımımı alıcam nisanda ne olur bilemiyorum. son dönemlerde herkes biraz daha planlı hareket ediyor biliyorsunuz kızlar....
inşallah gelebilirim...

Kuşlarım canlarım benim nisanda da25-26.04.2009 tarihleri uymaz bana

O zaman 10 ve 25-26 nisanı eliyoruzmu?? :uhm:

kızlaaaar çook kıskanırım ama bitek benim yüzümden de mayıs olmasın tabi tabi napiyim :1no2:
siz nisanda buluşun , ama bidahakine beni unutmayın . nisanda çook cici almayın benimle de alın. senağlama senağlama senağlama

ben nisanada mayısada uyarım arkadaslar maddi anlamda belki bişeey alamam ama sizlerle tanısmıs olurum

sımdık herkesın zaten bellı durumu var ortada benım cok taksıtım var cokta ceyısım cok fazla sey almak ıcın deıl sızlerle tanısmak ceyıs mağazalarını gezdrmek ıcın gelıyorum
esracım uzulme balım nısanın en gec ortası olur
mandalın tmm alacaklarımızın hepsını almayız keşif yaparız sen gelnce almaya devam ederız:jeyyar:
burcu ınş sende gelırsın cnm bız tah ayarlayalım sımdık
nısan 10 doğum gunum 11de kutlarım
18 de avans almamış oluyoum 25ınde olmaz dıyorsunuz napsakkı

Durun bende tarih analizi yapayım :)

26 sı benim nikah tarihim 15 gün öncesindinden çeyiz serme işleri falan başlar. 10-11 zaten böcükümün doğum tarihi olmuyor. O zaman nisanın ilk haftası kalıyor.
Birde zaten bende alışveriş yapmayacağım çünkü o tarihe kadar herşeyim tamamlanmış olur belki ufak tefek şeyler alırım
as olan sizleri tanımak benim için ve sizleri tanımayıda çokkk istiyorum.

siz tabi tanıma maksatlıda buluşabilirsinizyerimseniben
ama ben bir taşla iki kuş vurarak anca gelebilirim. çünkü geliş 20 lira dönüş 20 etti 40 orda şehir içinde indi bindi bilmem neler olsa 10da öyle gitse 50 lira. ee açda gezilmez. nerden baksanız bu paraya ben bıçak setimi alıyorum kızlar... :çok üzgünüm: oun için hem çeyiz alışverişine hem sizi tanıma amacıyla anca gelebilirim belki belkidee gelemem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…