Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ßir tane de benden göğüs büyütme yöntemi

perpin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
5
0
33

• 1 tutam şerbetçiotu,
• 1 tutam melek otu,
• 1 tatlı kaşığı çemen tohumu
Uygulama: Malzemeleri çay gibi demleyip öğünlerden sonra bir bardak için. Ayrıca hergün iki tane hurma yiyin. Kürü uygularken ayrıca elma suyu ile göğüslere masaj yapmak da etkili olacaktır.

Arkadaşlar bu yöntemi 1 sene önce filan bulmuştum sanırım internet sitelerinden birinde d deki dosyalarıma kaydetmişim hiç uygulamaya fırsatım olmad

Son düzenleme:
hurmanın büyüttüğünü bende duydum..
:kedi: bende senn durumundayım..arkadaşlarımla tatil turuna bile gidemiyorum..bizde bize uygun karışımı buluruz umarım.çünkü herkes kişiden kişiye fark edio diyor..

kizlar benimde ablam bir aydir normal kalip sabunla dus yaparken bastirarak gögüslerini sabunluyor
hem sertlesti hemde diklesti gögüsleri bende basliycam insallah bunu da deneyin

banyoda yıkanırken bastırarak we dairelerle yıkarın die duymuştum,,hatta büyüttüğünü arkadaşım söylemişti.ama o bence kilo almaya elwerişli insanlarda yarıyor..çünkü bende işe yaramadı..ama yine de tekrar yaparım..:eek:

bu tarif suna dumankaya'ya ait. uzun zamandır kullanıyorum ama bana mısın demedi

kızlar neden denize filan gidemiyorsunuz ki ... silikonlu bikiniler var onlardan kullanın...
ben öyle yapıyorum... :)

yok tatlım yaaa olmuyo o dediğin sonra bigün arkadaşların normal halini bi görüyolar fosssssssssss :KK43:(

ahhh bu küçük göğüs olayı bendede var aynen bikini mayo giymeye utanır oldum.evlenince büyür dediler tık yok 2 yıllık evliyim halen eşime acarken utanıyorum hele yatınca dümdüz oluyor ya gıcık oluyorum acaba diyorum gebe kalınca büyürmü bari bide bebeğimi emzirmekten mahrum olmayım ya.

yok canım bebişin olunca büyür..süt bezleri dolcak:)inş olsun da...
ya silikonlu bikini neye yarar ki dümdüzse:KK43:eğilsen belli bomboşdelikafadulden

zaten silikonlu giyince daha belli oluyor oturunca gögüs pırt diye çıkıyor sonra en önemlisi arasından dolgun olmadığı belli biri şama biri bagdata bakıyor bitişik değilki.

zaten silikonlu giyince daha belli oluyor oturunca gögüs pırt diye çıkıyor sonra en önemlisi arasından dolgun olmadığı belli biri şama biri bagdata bakıyor bitişik değilki.

kız allah kahretmesin seni amma güldüm heiiiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
yaaa varyaa banu alkana gidip sorsak mı ki acep onunkilerin sırrı ne o çok nar yermiş ama öle duydum var mı aranızda tanıyan banu ablamızı sırnaşık şeysırnaşık şey
delikafadulden

yaaa benimde ufakcık..şööle dolgun dursunlar istiyorum:)özellikle yaz aylarında dolgulu bikini kullanmaktanda sıkıldım...kuramak bilmiyorlar...artık bi çözüm aramak lazım..göğüs büyütücü sütyen ler yapılmış.araştırıp alıcam....

ben uyguluorum ve sonuç mukkemmel şiddetle tavsiye ederım suna dumankayanın tavsiyesi ..

X