Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
ilacın içeriği e vitamin diyor. vitamin eksikliğinde kullanılır diyor. ilk testte ileri hızlı %5 ileri yavaş %10'du. ikinci testte ileri doğru %20 ileri yavaş %10'du. üçüncü test de yukardaki işte. rakam olarak farkındayım iyi ama hareketsiz sayısı çok.
ilacın kullanım alanında aynen şu yazıyor :E vitamini takviyesi ve antioksidan etkisinden dolayı genel sağlığın korunmasında kullanılır.

vitamin ilacı madem kullansın eşin iyi gelebilir..
hareketsiz sayısı çok %80 doğru diyorsun ama %10 hızlı ileri de iyi bence..
hem %10 a 2. saatte düşüyor..
üzülme bunun için ilaçta işe yarar belki hareket değeri de artar..
badem ceviz kabak çekirdeği iyi geliyor yesin eşin..
bal muz hatta çikolata..

ben baktım sitede de yazıyor evicap diye bir ilaç varmış içeriği aynı. ilacın üstünde infertilite sorunu yaşayan erkekler için de önerilir ve birkaç madde daha eklemişler bir kağıt yapıştırarak. bu çakşır kökünden aldım ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. bilen varsa bana da söyleyebilir mi

kızlar merhaba benimde eşimde varikosel elle saptanmadı ama sperm sayısı düşük morfoloji ve hız normal. biz de yarın teoman kadıoğluna gidicez. sanırım başka spermiyogram kabul etmyomuş. o zaman yarın sabah tüm labda yaptırıp sonucu alıp mı gitsek yanına randevumuz öğleden sonra o zamana çıkarmış test laboratuarla konuştum. kuru kuru bi testle gitmektense drun güvendiği bir yerden test yaptırıp gitmek daha dığru olur dimi? ya da dr la görüşüp istediği zaman mı yaptırsak? ay napıcamı bilemedim. teoman bey 3.5 gün perhiz istiyormuş. yarın eşim için tam vakti oluyor.bir fikir verin nolursunuz:)

çakşır kökünü burda başka bir forumda okuduğum kadarıyla öğütüp sıcak suya karıştırıp eşine içireceksin. ama dedimya dozu için diğer forum başlıklarında ara "eşine çakşır otu içiren bayanlar..." gibi bi başlıktı galiba.

yeshill yansıma elinizde sadece tek bir test varsa bir tane daha yaptırıp gitmek daha iyi olur..
zaten doktor da tek bir teste bakarak karar veremez..
kendisi de test isteyecektir..
gideceğiniz laboratuar doktor içinde uygunsa yaptırıp gidin..
sadece sayı düşük demişsin..
sayı ne kadar..
sayıdan çok morfoloji ve hareket önemli zaten..
çok düşük değilse takmayın bile..
keçi boynuzu kürü sayıya iyi geliyor..

yeteeeeer kullanıcısından alıntı
ARKADAŞLAR BıR KEZ DAHA SıZLERı YENı TOPĞıMıZE GÖZ ATMAK VE DESTEK ıÇıN ÇAĞIRIYORUM

ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRR
TÜP BEBEK TOPıĞıNDEN ARKADAŞLAR YENı BıR TOPK AÇTILAR
TÜPĞ BEBEK FıYATLARINDA ıNDıRıM ıSTıYORUZ DıYE BU TOPĞıE GELıP BıR ZıYARET EDERSENıZ ÇOK SEVıNECEĞıZ BıR LıSTE HAZIRLIYORUZ LıSTE YETERı KADAR KALABALIKLAŞINCA VE BELıRLEDıĞıMıZ BıR GÜNDE SESıMıZı DUYARACĞIMIZ YERLERE MAıL ATACAĞIZ TÜP BEBEK FıYATLARI VE RAPOR ÇIKARMADAKı ZORLUKLARLA ıLGıLı HEPıNıZı BEKLıYORUZ

Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

TOPıĞıMıZı BURASI

canım linkini yapıştırayım da arkadaşlar kolay bulsun....
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz)

arkadaşlar diyelimki sayı morfoloji gayet iyi buna rağmen varikosel olunabilir mi. yani iyibir spermiyogram sonucu varikosel olup olmadığını belirler mi. anlatabildim mi bilmiyorum. bizde son testte sayı morfoloji iyi çıktı yazmıştım zaten size. acaba diyorum buna rağmen varikosel olabilir mi.

aren varikoselin belirtilerinde spermde düşüş oluyor..
testislerin biri diğerine göre daha küçük ve aşağıda oluyor..
ağrı oluyor..
başlangıç seviyesindeyse renkli dopler usg çekilmeden doktorlarda anlamıyor..

volüm:1,5ml
konsantrasyon(ml'de milyon):58
Sperm sayısı(total):87
Molitite % :56
Progresyon + 4% :10
+ 3% :38
+2% : 8
Vitalite % : -
Aglütinasyon: +
Lökosit :-
TPMSS :8,7
Normal morfoloji %:1

teoman beye gittik bugün bi test daha yapıp tümlabda yaptırdık teoman bey onu baz aldı direk. ama sonuç felaket sayı 300.000/ml harekette kötüymüş.diğer dr varikosel yok demişti. ama teoman bey çift taraflı bariz var dedi. pztsi tekrar spermiyogram,ve hormon testi yaptırıp gidicez. ameliyat olsa bile artmazmış normal gebeliğe yetecek kadar. bu arada varikosel çoğu zaman ağrı yapmazmış. teşhiside sadece elle yapılmalıymış.ultrason yada doppler ile varikosel teşhisi konmazmış. elle veya gözle görülmeyen varikoseller spermlere etki etmezmiş başka zararı da olmazmış. bazen varikosel olmasada sperm sayısı kötü olabilirmiş. ah arkadaşım 3 aydır keçiboyuzu pekmezi ve multivitamin veriyodum zaten. hatta eşim diyoki garibim benim "bunları yemesem demekki 10.000lerde çıkcakmış" çok üzüldü,üzüldük ama herşey allahtan.

arkadaşlar benim eşiminde tahlil sonuçlarını yorumlarmısınız. konsatrasyon.13.milyon hızlı hareket.%0 yavaş hareket %30 yerinde hareket%4 hareket etmeyen%66 sizce bu tahlil sonucuna göre normal yolla hamile kalabilirmiyim?aşılama yapsam tutarmı?lütfen cevap

sayınız biraz sınırın altında...
hızlı hareket hiç yok...
aslında sperm olduktan sonra,normal yolla her zaman şans vardır,ama şans işte...
değerler düştükçe bu şansın bizi bulmasıda zorlanıyor

aşılamada spermlerde yıkama yapıldığı zaman hareket biraz artıyor bu yüzden aşılama deneyebilirsiniz...

ha birde morfolojiye bakılmamış mı...
buda çok önemli...

arkadaşlar şimdi doktordan geldik 7 ay önce eşim sperm tahlili yaptı cok düşük çıktı kesinlikle tüp bebek dendi bugün yaptı.gayet normal olur dedi bizde şaşırdık ve sevindik doktor bile şaşırdı az sonra yazarım sonuçları

teşekkür ederim cevabınız için morfolojiyi sormuşsunuz.normal morfoloji (strıct)%0 yazıyo bumu herhalde.

hızlı ileri hareketli%32, yavaş ileri hareketli%23yerinde hareketli%11 hareketsiz%34 birde eski sonuçları yazım hızlı ileri hareket %0 yavaşileri hareketli%19,4yerinde hareketli%38hareketsiz%41 kızlar sonuçlar böyle 3 ay keçi boynuzu kürü yaptım eşime sonuçları doktoruda bizide şaşırttı inşallah şimdi bebeğimiz olur allah herkese versin sizde deneyin keçi boynuzunu

sağol arkadaşım keçi boynuzu kürünü nasıl uyguladın onu yazarmısın sadece keçi boynuzumu içirdin

canım 6_7 tane keçi boynuzunu yarım litre kaynayan suya atıp 3_4 dakika kaynatıyom 20 dakika bekletip akşam sabah içti 1 ay sonra sadece akşam yatarken içti 3 ay oldu bukadar arttı ayrıca ceviz de çok faydalı bu haftada havuç suyu içiricem sonra yine keçi boynuzuna devam

birde ceviz ve bal yediricem ama 2 kür aynı anda uygulama bendoktordan yeni geldim bu kadar artmasına çok şaşırdık allah herkese gönlünce versin hepimize hayırlı evlatlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…