Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Arkadaşlar bizim sonuç için yorum yapabilecek var mı doktor sol varikosel ameliyatı dedi sadece sayı 12 milyon olduğu için sizce durum nasıl ?

Eklentiler

• IMG_8632.JPG
    IMG_8632.JPG
    89 KB · Görüntüleme: 128
kizlar yüzde 70 anormal morfoloji ne demek yardımcı olabilirmisiniz...

bi iki ay önce yapmistim ve evet tekrar yapmayi düşünüyorum insallah
sifa olur

Varikosel ultrasonda belli oluyordegilmi ?ultrasoncektirdibir sıkıntı çıkmadı onda.
Evet Can'ım ultrason ve elle muayenede belli olur eşine keçi boynuzu kürü uygula yanı sıra sağlıklı beslensin düzelir inşallah hepimiz elimizden geleni yapıp düzelmesi için dua edicez

keçi boynuzu kürü arkadaşım şaşmaz uygula eşine inan çok memnun kalıcaksınız

esim ameliyat olucak sanirim degeri 24milyon cikmisti yuzde 20ileri hareketli.doktor hafif duzeyde varikosel demis kendi kendine gecmez demis. :KK43:

esim ameliyat olucak sanirim degeri 24milyon cikmisti yuzde 20ileri hareketli.doktor hafif duzeyde varikosel demis kendi kendine gecmez demis. :KK43:
Biz de de var ml deki sayımız düşük sadece 12 milyon Benim yumurtaları büyütüp deneyeceğiz bir kaç ay olmazsa biz de ameliyat inşallah gerek kalmaz

Biz de de var ml deki sayımız düşük sadece 12 milyon Benim yumurtaları büyütüp deneyeceğiz bir kaç ay olmazsa biz de ameliyat inşallah gerek kalmaz
hareketlilik iyi mi sizde. eşim ameliyat olmak istiyor iyileşmez ilerde artar demis çünkü doktor. kac aydir korunmadik bnm prolaktin yuksekti gecen.ay tedavi.oldum bu ay esim baktirdi onda da bu cikti

ben dun arastirma yaptim çinko ve bazi vitaminler spermi yukseltip hareketlendrimis. burda.yaziyo almayi düşünüyorum acikcasi.

Eklentiler

• 2016-11-07-00-11-32.png
    2016-11-07-00-11-32.png
    217,8 KB · Görüntüleme: 75
hareketlilik iyi mi sizde. eşim ameliyat olmak istiyor iyileşmez ilerde artar demis çünkü doktor. kac aydir korunmadik bnm prolaktin yuksekti gecen.ay tedavi.oldum bu ay esim baktirdi onda da bu cikti
Çok şükür iyi onlar tek sıkıntı sayı onu da kürlerle ve proxeed plus la arttırırız inşallah ben 2 aydır keçi boynuzu yapıyorum eşime çok fayda gördük çok şükür

Çok şükür iyi onlar tek sıkıntı sayı onu da kürlerle ve proxeed plus la arttırırız inşallah ben 2 aydır keçi boynuzu yapıyorum eşime çok fayda gördük çok şükür
artar insallah inanıyorum Allah hayirli haberler gondersin.insallah :)
cinko spermeleri.cok arttirirmis zinco c alabilirsin vitamin olarak

artar insallah inanıyorum Allah hayirli haberler gondersin.insallah :)
cinko spermeleri.cok arttirirmis zinco c alabilirsin vitamin olarak
Klomen bile vermedi ya aşılama dedi yolladı amh değerim iyi çıktı progesteron düşük çıktı sperm sayınız zaten düşük direk aşılama dedi rahim filmi istedi bu mudur yani :mad:

Klomen bile vermedi ya aşılama dedi yolladı amh değerim iyi çıktı progesteron düşük çıktı sperm sayınız zaten düşük direk aşılama dedi rahim filmi istedi bu mudur yani :mad:
hadi yaa .. asilama mi yapcaksiniz.bu arada vitaminleri almayi ihmal etmeyin ayy hayirkisi olsun yaa belki böyle daha çabuk verir Rabbim... bizimki de ameliyat olucak bu hafta :KK43:

Rabbim yardımcımız olsun yaa
Yok Can'ım tek doktor ile kalmayacağim önce bi rahim filmi çektireyim sonra bi kaç doktor daha görsün bakalım sonuçları hiç demedi bile ameliyat olsun sayı yükselir biz de ilaç veririz yumurtalar büyür falan Yok direk aşılama 1 yıl olmadı evleneli sence normal mi ?

X