Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Doktor ameliyat için erken dedi bakalim bidahaki test güzel cikar insallah.

Sizdede sorun varikozel demeki o yüzden morfoloji 0% cıkmış bak hemen e vitamini al ama normal hap değil soya özünden o bire bir morfoloji icin

ilk sayfada degerlerler yok sadece son sayfada düşük kons. test sonuçları demiş ondanda bir şey anlamadık neden böyle olabilir

ilk sayfada degerlerler yok sadece son sayfada düşük kons. test sonuçları demiş ondanda bir şey anlamadık neden böyle olabilir
Bizim de öyle doktor makina okumamış demiş eşime bende merak ediyorum Nedenini bizim oradaki değerimiz 34 milyon 14 milyon hareketli 20 milyon hareketsiz sizin o bölümdeki değerler nasıl ?

Merhaba arkadaslar,
Eşim ve ben yaklaşık bir yıldır çocuk sahibi olmayı deniyoruz. Benim yaşım 24 eşimin ise 26. Eşim bugün sperm testi yaptırdı. Eğer testi yorumlarsaniz çok memnun oluruz. Hepinize simdiden tesekkurler.

Eklentiler

• received_10154598531298631.jpeg
    18,3 KB · Görüntüleme: 119
hareketli 23, hareketsiz 4, toplam 27 ne oldugu belli değil ama
Doktor eşime toplam sayının yarısı hareketli olmalı demiş sizin hareketli sayınız fazla bu açıklamaya göre ama ben bu testi çok beğenmedim eşime başka hastane de tekrarlatacam sana da tavsiye ederim bunu arkadaşım

diğer arkadaşlar gene yorumlasınlar referans değerlere göre gördüğüm kadarıyla
toplam ve 1cc deki sperm sayıları çok çok iyi
a+b toplamı %41 %50 olması isteniyor.
c+d toplamı %59 %50 olması isteniyor. hareket bence sıkıntı duyulacak gibi değil.

ilk tahliliniz mi herhangi birşey kullanmışmıydı.

arkadaşlar y mikrodelesyon testi denen şeyle tam olarak ne ölçülüyor? bir şeyler yazıyor bizimkinde ama hiçbir şey anlamadım. fikriniz var mı bu test ne işe yarar, neden yaptırılır?

Sizdede sorun varikozel demeki o yüzden morfoloji 0% cıkmış bak hemen e vitamini al ama normal hap değil soya özünden o bire bir morfoloji icin
Canim biz keçi boynuzu özü kullanmaya basladik Nasil saklanicagina dair bi şey solemediler dolaba koyarsam donar. Disarda bir akşam sknti olur mu sence.

Canim biz keçi boynuzu özü kullanmaya basladik Nasil saklanicagina dair bi şey solemediler dolaba koyarsam donar. Disarda bir akşam sknti olur mu sence.

eczanelerde normal tezgahta satılıyor keciboynuzu özü kavanozları dışarda sıkıntı olmaması lazım ambalajda yazardır belki oda sıcaklıgında saklayın diye

Eğer pekmezinin aldıysan puzdolabına koyma vitamini ölebilir serin ve güneş almayan bir dolaba koy ve her kapağını actıktan sonra sıkı kapalt hava almasın
Ama eğer keciboynuzunun kendisini aldıysan bir torbanın icinde ağzı kapalı bir şekilde serin bir yerde sakla buz dolabına koyma birde dikat et kırılmasın

Canım sizin sayınız filan çok iyi morfoloji de öyle sadece hareketlilikte problem var sanırım oda çok büyük bir problem değil gibi görünüyor,

S Swiny bencede sonuclar güzel en önemlisi morfoloji ve gayet iyi gözüküyor sperm hızını yükseltmek icin bir arkadaşın önerisini yazıyorum yumurtlama dönemi akşamları az şekerli türk kahvesi yanında kakao oranı yüksek olan bir iki dilim cikolata (bitter) icirin eşinize

Keçi boynuzu özü aldim soğuk pres.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…