Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Dr bana bi tanesi tam sınırda takviye alsın demişti ay içim rahatladı resmen :)
Doktordan doktora değişir yorumlar. Normal alt sınırında Evet. Daha iyi olsun dersen takviye alsın keçiboynuzu kürü filan uygulayın canım.

Tüplerin durumu vajinal muayenede anlaşılmıyor canım inşallah bir sorun yoktur. Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba eşimin spermiyogram testini yorunlamistiniz bende rahim filmi çektirdim tüplerim açık çıktı. Bişi daha sormak istiyorum hani sperm sayıları milyon olarak söyleniyorya eşimin kaç milyon ben anlayamadim bu sonuçtan

Eklentiler

• index.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 86
Merhaba canım tüplerinin açık olmasına sevindim. Yanlış bilgi vermek istemiyorum ama milyondur heralde karşısında filan bişey yazmıyor mu? Lökosit binli olduğu için sıfırları yazılmış. Bu milyon olduğu için yazılmamış gibi geldi bana. Yani 1ml de 153 milyon 600 bin. Yine de testi yaptırdığınız hastaneye bir danışın.

Ya bi laboratuvarda yaptırdık ordanda mail yoluyla geldi henüz gösteremedik merak ediyorum 40 milyonun altında olmamasi gerekiyor diye duydum.

Ya bi laboratuvarda yaptırdık ordanda mail yoluyla geldi henüz gösteremedik merak ediyorum 40 milyonun altında olmamasi gerekiyor diye duydum.
40 milyon toplam Sperm sayısı için olması gerekiyor. Eğer benim dediğim gibiyse sayı çok iyi demektir. Laboratuvar ise orayı arayıp sorabilirsiniz.

40 milyon toplam Sperm sayısı için olması gerekiyor. Eğer benim dediğim gibiyse sayı çok iyi demektir. Laboratuvar ise orayı arayıp sorabilirsiniz.
Sanirim milyonmuş canım bak referans aralıklarıni da buldum

Eklentiler

• Screenshot_2016-08-15-23-28-22.png
    74,5 KB · Görüntüleme: 79
hem who hem kruger yöntemine göre testini gördüm genelde hastaneler birini yapıyorlar ya ondan sordum

Bu arada hayırlı olsun gebe kalmışsın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Gebe değilim tatlım .. Dua niyetine yaptım totem diyor kimi de ya öyle işte .. İnşaallah kaldırmam hiç.. Bu kadar erken anlaşılmaz ki gebelik ..
Canım oraya who nun değerlerini de yazmışlar ama kruger yöntemiyle ölçüldü bizimki.. Sen anlıyormusun?

yok canım ben de araştırma yapıyorum hala gene sperm testi vereceğiz bakalım ne çıkacak
Kruger genelde spermin yapı problemlerinde yapılıyormuş morfolojik sorunlar olunca

İnşallah hiç kaldırmazsın totem tutar...

Anladım canım.. Kruger daha güvenilir diye duydum ondan yaptırdım kuzum..
Hayırlısıyla kaldırmam inşaallah Rabbim hepimize nasip eder bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…