Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Sperm miktarı volüm 1 ml en az 2 ml ile 6 ml arası normal değerler toplam 34 milyon sperm var sayınınız düşük hareket de düşük birde morfoloji sıkıntılı sizin %1 normali en az %4.
eşim ürolojiye gitti ilaç bile vermemiş problem yok demiş. ceviz badem ye demiş ne yapcağımızı şaşırdık. keçiboynuzu özü ve e vitamini alıyor bakalım sonra tekrar yaptırcaz

Arkadaşlar yorumlar mısınız? Biz anlamadık

Eklentiler

• Screenshot_2016-02-25-22-49-40.png
    120,4 KB · Görüntüleme: 72
kızlar benim eşimin sonuçları da bu şekilde. üroloji normal demiş kadın doğum sayı az ileri harekette sanki problem dedi arada kaldım. anlayan varsa bir yorumlar mısınız?
bu ürologları anlamıyorum neye göre böyle yorum yapıyorlar ...sayı az hareket yine iyi sayılır ama gördüğüm kadarıyla morfoloji %1 tamam allah ol dedikten sonra %1 lede hamile kalan var ama kruger en az4 olması lazım diyo ve 14 ün üzerini normal kabul ediyor ama ilk testinizse tekrarlayın bence testi çünkü az bir miktar üzerinden gözüküyor belki ürolog bunu göz önüne almıştır

teşekkür ederim doğru söylüyorsunuz belki de ondan bu şekilde değerlendirmiştir. tekrarlayıp başka bir ürologa da gitcek bakalım

Sizdeki problem eşinizde mi?
Ürolog lar diyorum çünkü birden fazla doktor a muayene oldu bi problem olmadığını söyledi. Jinekolog da ben de sorun olmadığını eşimin spermlerinin ileri Hızının düşük olduğunu söyledi diğer bir jinekolog ikinizde de problem yok 5-6 sene de olur çocuğunuz dedi.....Galiba bazı doktorlar üniversite de dersi ekmişler

Canım bende hasta olmayı bekliyorum jinekologa gitmek için hormon testi istediler pkoluyum adetim 4 5 aydır hep gecikiyor pko başlangıcı var rahşm duvatın kalınlaşmış bşrde yumurtan gözüküyor dedi eşin spermlerine bakalım dedi ürolojiye gitti eşim varikosel denn şüphelenmiş ultrasona gönderdi çok şükür yok dediler ama adam sonuçlarınn iyi sigara kullanma demiş ilaç vs önermemiş bir yıldır korunmuyoruz bizde

Cnm benimde aklimi bulandiran bu 1 sene oldu dusuk yapali 1 sene icinde sonucun bu kadar degismesi ne bilim garip geldi. Allahim fazla aratmasin insallah. En yakin zamanda isteyen herkese nasip etsin

5-6 senede olur ne demek yaaa çok ilginç valla bende bi jinekologa gittim yaşın küçük napıcaksın diyo sonra 30 oluncada doğuramazsın dicekler kime güveneceğimizi şaştık Allah doktorlaro eksik etmesin ama onların elinede düşürmesin:)

Haklısın valla ben de 28 den gün alıyorum tüp bebek yaptırdım tuttu diyene kadar 30 olurum

Kizlar esimin spermiyologram testinde normal morfoloji %16 yaziyo.sonuc iyi mi bu konuda pek bilgim yokk.bilgilendirirseniz sevinirimm...

Benm esmde test yaptirdi ve snclari dktora gosterdginde cocugun olur engel bisi yok demis
Sayi-20milyin
Hareket 1/2- %40
Hareket 1 saat- %35
Hareket 2 saat -%30
Canlilik -%40
Doktor caliligin biraz dusuk oldgnu ama senn kesnlkle cocugn olur bu onemli degl demis ama genede olesne baska test daha yapicaz demis ve esm yaptrnis testi ama yeni snclarni daha dktora gisteremedi vende nternetten arastrdgm kadaryla canlilik dusuk oldugu surece gebelik olmaz die yaziyor blgisi olan avrsa yazablrmi 3sme dktor bi skntimin olmadgni solems acaba dktor anlamamis olablrm dktoru degstirsekmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…