Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
arkadaşlar merhaba, Eşim bugün test verdi yine,antibiyotik kullanımından dolayı sayı 15,7 milyona düşmüş toplam 47,1 milyon sperm var. İleri hareket artmış %47 toplam %70 hareketli morfoloji de aynı %11 amaaaaaaaaaa,lökosit ve likefaksiyon sorunu devam ediyor, Dr likefaksiyon sorunu çözülmeden aşılama da tüp de tutmaz demiş eşime. yani ben üzüntüden ölmek üzereyim...

Likefaksiyon ne demek arkadaşım ? Üzüntüden ölme canım niye ölüyorsun . Benim eşimdede lökosit çıktı doktor 2 antibiyotik verdi .

Likefaksiyon ne demek arkadaşım ? Üzüntüden ölme canım niye ölüyorsun . Benim eşimdede lökosit çıktı doktor 2 antibiyotik verdi .
canım yani sperm sıvılaşmıyor. Lökosit de var eşimde 1 milyon üzeri. Eşim 3 aydır antibiyotik kullanıyor.

canım yani sperm sıvılaşmıyor. Lökosit de var eşimde 1 milyon üzeri. Eşim 3 aydır antibiyotik kullanıyor.
Anladım bitanem . Lökosit için 2 farklı antibiyotik içti benim eşim 1 ay . Bunu iç hemen Çocuğun olur Demiş doktor . Hayal Satıyor :)

canim benim esime ozu
canim onu erkeyin af ederdin oransina iyne vurup 5 dakika bekletip sonra ultarsonla kontorl edirler sperm vermesine gerek yox ultarsonda anlasilir varikosle oldugu

canim benim esime ozu

canim onu erkeyin af ederdin oransina iyne vurup 5 dakika bekletip sonra ultarsonla kontorl edirler sperm vermesine gerek yox ultarsonda anlasilir varikosle oldugu
anladım canım eşime söyleyeyim .Teşekkür ederim

Kim satıyor canım? hangi ilaç??? Dr eşime yazmış ilaç,
Doktor hayal pompalıyor yani . 2 antibiyotki içince hemen olurmu çocuk . Bizde sıkıntı büyük ama doktorlar bulamıyor kimden kaynaklandığını .

merhaba arkadaşlar :)
bizde spermiogram test sonuçlarını bugün aldık doktorum izinliymiş haftaya kaldı
siz değerlendirirmisiniz acaba ilk kez yaptırdık umarım düşük değildir ..
hareket :
30........%55
60......%50
120......%45

sayı: 10.6 ml

Kızlar kocam bugün ultrasyona girdi doktor temiz demiş çok şükür.

hadi gozun aydin cok sukur dimek esinden oyle buyuk sorun yok bin sukur
Yok hayatım eşim neo fertil kullandı bir ay artık iyi çok şükür . Damar ve varikosel hastalıkları çıkarmış ultrasyonda baya incelemişler eşimde hiç hoşlanmaz öyle şeylerden ama katlanmış. Çok yalvardım git baktır başka bişey istemicem dedim . Adamda aylardır kan sperm ultrayon geziyor.Doktordan Çıkınca hemen aradı pozitif diyor yani herşey yolunda demekmiş pozitif demek eşim bir alem ya.

erkekler bir az utanirlar ben de zorla goturdm doktora bile soylemye utandi ben sonra alatdm ne yapaym artik kendimde saglik sektorunde calsitm 5 yil derdini doktora anlatmazsan adam nerden bilsin fala mi bakicak iste kocalar boyle amma bayan olunca hemen jinekoloji doktoru kapisinda az kala gorev tutyoruz

Slm kizlar benim esimde hipogonadizm teshisi kondu esim 9 aydir tedavi oluyo bu ay kantahlili yaptirdi degeri iyi dedi sperm testi yaptirdi 4 sperm cikti esim bidaha test yaptirmak istiyorum dedi simdi bidaha yaparsa sperm sayisi artarmi cok umut baglamiyorum da ne bileyim iste

Kızlar bu arada şunuda yazayım ben polikistik over im ve yıllardır bu böyle bazen 35 günde bazende 2 ay bile olmadığım olur. 35 ile 60 gün arasında döner durur reglim. Evli ve cocuk istediğim için korunma haplarıda içemiyorum. Gecen ay hayıt suyuna başladım tohumunu almış eşim ilk 20 gün felan. 1 tatlı kaşıgı bi cezve suda kaynattım 5 dk kadar az ılıyınca bi dikişte içtim ( tadı kokusu yiğrenc) sonra bi aktardan suyunu aldım ona devam ettim. Ve daha içmeye başladığım birinci haftasında kasıklarım şişkinlik oldu sonra on günü gecerken gögüslerimde şişme oldu acaip şekilde ve temmuzun 27 enson regliydi agustos 27 geldi olmadım. Ama eylül 7 de oldum. Yani on gün gecikti bu benşm için iyi bi sonuc son 8 aydır ben 2 ayda felan adet oluyordum. Onuda doktora gidip ilaçla oluyordum temmuz 27 de ilaçla olmuştum..Şimdi on gün gecti ama iyi bi sonuc. Birde acaip kanama oldu ilk iki üç gün sanki içimi komple temizledi. Şuan yine başladım içmeye regli nin ilk günleri içmemiştim. Bakalım bu ayda düzenli olacakmı. Velasıl bende hayıt etkisini gösterdiay bu gülüyomu ağlıyomu silemedim yanlışıkla oldu.

Ağlanacak halimize gülüyoruz artık bizde ne hissedeceğimizi şaşırdık .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…