Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Miktar (ml) : 2.7 >= 1.5ml
pH : 7.0 >= 7.2
Likefikasyon Suresi(37C) : 15 dakika
Viskosite : Normal Normal
Gorunum : Gri-Opak
1. Saatte Toplam Hareketli Sperm Yuzdesi :% 50
1. Saatte Ileri Hareketli Sperm Yuzdesi :% 40 >= %32
Toplam Sperm Sayisi (milyon/ejekulat) : 27.0 >= 39 milyon
Sperm Yogunlugu (milyon/mL) : 10.0 >= 15 Milyon/ml
Normal Morfolojili Sperm Yuzdesi :% Ektedir >= %4
Yuvarlak Hucre (milyon/ml) : <1.0 <5 Milyon / ml
Lokosit (milyon/ml) : <1.0 <1 Milyon / ml
MORFOLOJİ %7
KIZLAR YORUMLARMISINIZ?

Merhaba bnde novaarta gidiyorm doktor banada asilama önerdi ama ben pek aşılamaya scak bakmiyorm asilama icin ücret ne kadar aliyorlar ?
Hayatım daha fiyatı konuşamadık . İğnelere 220 tl ödedim yumurta için . Yarın kontrolüm var . Ilk aşılamam bir özel hastanede oldu 1000 tl civarı tuttu ozaman ilaçlarım raporuydu. Bence tüp bebekten önce bir aşılama dene derim ben eğer sorunumuz yoksa . Bizde ikimizdede sıkıntı yok . Bu aşılamamdan sonra tüp bebek düşünüyorum.

Bnde pko var esimde gecen hafta sperm testi vermisti bgn mehmet hoca aradi sperm sayisi ve hareketlilik düsükms braz onlari felan söyledi bi geln görüselm dedi gidince test sonucuda isteyecegm ilaclar pahali ya lanet olasi gecen ay bz ne cok para verdk yumurta gelismesi icin gelsti catladi ama bu defada gebelk olsmadi bakalm vardr bundada bi hayr

Pko sıkıntılı bir durum Hayatım . Benimde 2. Aşılamam bu tutmazsa tüp bebek yapıcam .

Hayatım rahim filmi çektir temizse yaptır aşılamanı neden bekliyorsun ?
Evet bnde rahim filmi çektirmek istiyorm ama asilamada istemiyorm tüpe gecsek ee ondada zatn rahim filmine cok gerek yok caresz kalms durumdayım ne yapacagmla ilgili

Evet bnde rahim filmi çektirmek istiyorm ama asilamada istemiyorm tüpe gecsek ee ondada zatn rahim filmine cok gerek yok caresz kalms durumdayım ne yapacagmla ilgili
ben olsam rahim filmi ile başlarım belki yapışıklık vardır kendiliğinden gider film çekilirken .O ay hamile kalan çok

Kızlar bugün kontrole gittim herşey yolunda yumiler büyüyor. iğneye devam bugün bir kutu daha aldım menagon . Cuma tekrar kontrol . Dua edin bana .

üroloji doktoru artık neofertil içme demiş eşime .

Merhabalar, eşimin spermiyogram sonucunu yolluyorum, uzun süredir çocuk sahibi olmak istiyoruz olmayınca yaptırdık sonuç bu çıktı Bu sayı ile çocuk sahibi olunur mu ? Bu arada aşılama da denedik epey bir evrelerden geçtik, önce bunu yorumlayalım gerekirse tüm detayları yazarım...

Eklentiler

• doc20150911115527-page-001.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 144
  • doc20150911115527-page-002.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 114
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…