Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canim benim esimde malesef varikosal var lökasit olsa dr soylerdi sanirim.. ameliyatta etmiyolar iyi sonuc diolar ama bebiste olmuo belki yillarca beklicez cok korkuorm
Canim simdi lokasite baktimda <1 yazio esimde varikosel var drlar normal diye ameliyat etmiolar test sonucunda bile normalosperm yazio ama bebis yok 12 aydir napacagimzi sasirdik

canım seninle yaşadıklarımız ne kdar birbirine benziyor. geçmişimi okursan bak. bende önümüzdeki ay aşılama deneyip olmazsa tüpe geçicem.

Canım sakin olmaya çalış,bak benim eşimin durumunu yazdım,sadece %14 toplam hareketliydi Şimdi ise %57. özelden sana neler yaptığımızı yazayım istersen belki faydası olur.

Canım sakin olmaya çalış,bak benim eşimin durumunu yazdım,sadece %14 toplam hareketliydi Şimdi ise %57. özelden sana neler yaptığımızı yazayım istersen belki faydası olur.
Keklik ciğim bana da yazar mısın gerçi proxeed ı zor içiriyorum artık ama bi denerim yine de

Keklik ciğim bana da yazar mısın gerçi proxeed ı zor içiriyorum artık ama bi denerim yine de
canım benim eşim de proxeed içerken zorlanıyor tadını hiç sevmiyor. ben takviye olarak keçi boynuzu kaynatıp içiriyorum. bir de keklik çakşır otu ve bal karışımı önerdi ama onu yapmadım henüz

canlarım aslında hepimizin bildiği şeyler ama yazayım. Biz ilk ay sonuçlarından sonra hemen keçi boynuzuna başladık,sabah akşam onu içti,ayrıca çakşır kökünü toz haline getirip bala katıp yedirdim.Sabah aç karnına akşam da yatarken 1 kivi ve muz yedi. Onun haricinde et,balık,yumurta,marul ve marul kökü bol yeşillik,çiğ kaju,badem ve ceviz yedi. testesteron düşüklüğü çıktı psikolojisi bozulduğu için,ondan sonra dr un sustanon iğnesi sonucunda sperm sayısı düştü ve likefaksiyon sorunu oluştu. Eşim şimdi proxeed,klomen ve pentoks kullanıyor.

taze sıkılmış mı yoksa kutudakiler de olur mu canım. mevsimi gelse protakal suyuna karıştırıcam.
canım benim eşim suyla içiyor ama ilacın kullanımında su veya meyve suyu diyor. Havuç suyu denediniz mi canım,ibrahim saraçoğlu hareket için havuç kürünü öneriyor. Aslında daha önce neden aklıma gelmedi ki yaaa proxeedi eşlerimize havuç suyuna katıp versek yaaaa

yok cnm benimki taddan dolayı değil umursamamazlıktan içmiyor. hazırlayıp eline verirsem itiraz etmiyor da bugünlerde pek bir üşengeçlik çöktü bana da benm de hiç uğraşasım gelmiyo

canım proxeed içemiyorsa neofertil içir,o kapsül onu daha rahat içer bence.
emodexi duydum ben de bu bitsin emodex düşünüyorum keçi boynuzu özütü de varmış onda ek olarak. hem de kapsul. alıp veririm eline içiyosa içsin içmiyosa da kendi bilir artık napayım

adama aylardır badem ceviz aldıramıyorum yaaa markete gidiyoruz tam buluyorum çiğ badem ceviz sepete atıyorum kasada sepetten çıkarıyo burda pahalı olur ben kuruyemişçiden alacağım diye!!! bu olayı 15 kez yaşadık ben de sıkıldım artık peşinden koşmaktan o benden çok istiyo çocuk kendimi geri çekersem biraz da o uğraşır belki. uğraşmazsa da aamaaaannnn

yok cnm benimki taddan dolayı değil umursamamazlıktan içmiyor. hazırlayıp eline verirsem itiraz etmiyor da bugünlerde pek bir üşengeçlik çöktü bana da benm de hiç uğraşasım gelmiyo
:) canım çocuktan beter bunlar. benim eşim sen iç diyor :) şımarıyor.geçen eczaneye gittik ilacı almaya gördün mü ilacın adını söyleyince adam bana nasıl baktı sanki küçümser gibi diyo:) dalga geçe geçe atlatmaya çalışıyoruz bu zamanları napalım

aynen daha etkili olur bence de canım. öyle yapalım. işten çıkar çıkmaz marketten alıcam.

amannnn bu erkeklerin hepsi böyle,benimki sonucu ilk öğrendiğimiz zaman benim hiç çocuğum olmaz boşanalım diyordu düşün,şimdi de ilacım az kaldı,inşallah bu kutu bitmeden hamile kalırsın diyor. Zorlu süreç ya erkekler daha hassas davranıyorlar,oysa ki biz daha zor şeyler yaşıyoruz,alttan muayene,rahim filmi falan ama bizi anlayıp yardımcı olmaları gerekirken daha da zorluyorlar.

Canım ben eski çalıştığım yerden getirtmiştim,çiğ kaju,badem ve ceviz.Bizimki çerez sevdiği için hiç zorlanmadı,yediği kabak cevizi sayesinde bim marketleri köşeyi döndü vallahi

Benim de ilk zamanlar morali düzelsin diye yapmadığım şebeklik kalmıyordu ama alıştı ve kabullendi durumu,ki benim eşimin akrabaları ve ailesinde normal yolla bebek sahibi olan yok denecek kadar azken durumu daha çabuk kabullendik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…