Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım sayı iyi bence en az 20 milyon olmalı hareket biraz yavaş benim eşimle benzer sonuçlar doktor bize ilaç verdi bizim morfolojide birz düşük keçi boynuzu kürüne başladım ben 2 ay sonra birdaha tahlil verecez

Slm kızlar bizim spermiogram testimize bakabilir msnz? Doktor biraz düşük dedi, ama 30 ila 120 milyon arasında olması gereken deger 18 milyon çıktı.. Eşim üzülmesin die onun yanındayken belli etmemeye çalşıyorm ama çok üzüldüm sabahtan beri Ağlıyorum. Normal yollarla çocuğumuz olmaz mı bizim ?

Eklentiler

• 20150407_164447.jpg
    87,8 KB · Görüntüleme: 88
canım hareketiniz felan iyi neden aglıyorsu bence hareket sayıdan daha iyi unutma gebe kalmak için 1 sperm gerekli üzme kendini ilaç vermedimi morfoloji yok mu?

canım hareketiniz felan iyi neden aglıyorsu bence hareket sayıdan daha iyi unutma gebe kalmak için 1 sperm gerekli üzme kendini ilaç vermedimi morfoloji yok mu?
Canım ilk kez gittik doktora bunu verdi sonuç olarak sayı düşük 3 hafta sonra tekrar gelin dedi.. Tekrar gidecez morfolojinin ne old bilmiyodum ama gidince sorarız onu da

neşeli hatun bu şekilde ayrıntılı bir spermiyogram olmalı cnm.

Biz henüz ayrıntılı bi tahlil yapmadık. Ama yapacağız inşallah sonuçlar çok kötü çıkmaz canm. Hakkımızda hayırlısı olsun. Seninde inşallah olur en kısa sürede

Cnm birde su var elimde ama doktor bize ilaç vermedi çok şaşırdım normal demiş eşime hrketsiz old. Yeni öğrendim ve burada paylastim . şimdi keciboynuzuna baslicaz

Eklentiler

• IMG-20150407-WA0000.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 100
merhaba arkadaşlar
eşim spermiyogram yaptırdı sonuca bakabilir misiniz.Anlamadım değerleri nasıl.
Yardımcı olursanız çook sevinirim.
hacim:1,5cc 4 gün
görünüm:normal
sperm konsnt.:135ml
total motilite:%71
hızlı hareketli:3
yavaş hareketli:59
yerinde har:9
hareketsiz:29
yuvarlak hücre :0,1ml
aglütinasyon:var

kuruger kullanılan boya
normal:12
baş onom:56
boyun:28
kuyruk:4

TPMSS :67,5 milyon
sperm konstr:62,5
hızlı hareketli:20
yavaş hareketli:52
yerinde hark:5
hareketsiz:23

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…