Sperm yıkama işleminden sonra değerlere bakar mısınız?

Mucizee35

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
744
283
Merhaba kızlar kafama takılan bir soru var eşim 2 ay önce verdiği sperm testine göre doktor hamileliğe engel bir durum olmadığını söylemişti ama sperm yıkama işleminden sonra çok az bir sperm sonucu var burda bakıyorum sperm 5 milyonun altında olunca tüp bebek yapılıyor diyenler var bilen biri yardımcı olabilir mi test sonuçlarını ekliyorum

Merhaba aşılamadan ya da tüp bebekten önce sperm yıkama işlemi yapılıp en iyi olan ve hareketli olan spermlerle aşılamayı spermi de solüsyonlarla en iyi hale sokup işlemi yapıyorlar

Merhaba geçen biri buraya 1 milyondan az sperm ile doğal yolla hamile kaldım yazmıştı bence 4 milyon iyi ama konu hakkında pek bilgim yok maalesef. Gönlünce olsun her şey

Ben hiç bilmiyorum sonucu rabbiö gönlünüze göre versin sperm ileri hareketliliktw sıkıntı var bizde henüz aşılama tüp bebek tedavisi görmedik siz de ki problem nedir ve özel de mi yaptırdınız acaba mikreçip işlemini aşılama veya tüp bebek için
Allahım gönlünüze göre versin sizinde bizimde. Tüm isteyenlerin..

Merhaba geçen biri buraya 1 milyondan az sperm ile doğal yolla hamile kaldım yazmıştı bence 4 milyon iyi ama konu hakkında pek bilgim yok maalesef. Gönlünce olsun her şey
Merhaba cevap verdiğin için teşekkür ederim yani normalde daha önce verdiğimiz sperm analizi çok yüksekti aşılamada daha az kısmı mı kullanıldı bilmiyorum gözüm korkmuştu o zaman açıkçası inşallah tutmuştur şimdi bekleme sürecindeyim. Umut verdiniz teşekkür ederim

Bizde bir problem yok sebepsiz olmama olarak geçiyor durumumuz. Eşimin ilk verdiği sperm testine göre de çocuğa engel bir durum yok demişti doktorumuz. Bir buçuk senedir uğraşıyoruz. Bu ay çipli aşılama yapıldı bize bi de bunu deneyelim dedik. Ben özele gidiyorum devlet hastanesinde bu süreçler çok daha yorucu zahmetli oluyor. Doktorundan randevu buldun bulamadın gibi. Bildiğim kadarıyla spermde sorun olduğu zaman aşılama tutma şansı daha yüksek özellikle çipli aşılama çünkü spermin en iyisini seçip ileri hızlı hale getiriyorlar solüsyonla. İsterseniz iyi bir kadın doğum doktoru araştırıp yolunuza onla devam edin eşinize de sperm için takviye ilaç verirler bu süreçte onlar işe yarıyor çevremde kullanıp ileri hareketi çoğalan çok arkadaşım var.Allah nerde isteyen varsa versin inşallah duam hep böyle

İnşallah canım sizin de gönlünüze göre olsun bizde başlayacağız bu sürece inşallah. Allahım isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Rica ederim ne demek ne kadar zor olsa da stres yapmamaya çalış canım hayırlısıyla güzel haberler vermeyi nasip etsin bize Allahım

Anladım teşekkür ederim, bizde de sperm sorunu var aşılama denemek istiyorum, umarım her şey gönlünüzce olur :)

Hangi hastanede yaptırdınız, ben bir kaç yerden fiyat aldım 25-35 bin arası dediler

Bende çipli aşılama deneyeceğim pazartesi ilk defa duydum ve ilk defa yaptıracağım birinci aşılamam normal aşılamaydı olumsuz sonuçlandı eşimde tedavi görüyordu en son sperm testi 40milyona yakındı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…