Sperm testi

Ama sen daha konuyu anlamamışsın, bitmeyen değil gayet de bitiyor hatta dün bitti, mevzu durup tekrar başlaması, randevu aldım kız noldu?
Neyse.. Bir tanıdığımın başına gelmişti buna benzer bir şey, rahminde ben varmış, ya da yara mı ne o yüzden devamlı kanaması oluyormuş regli denmiyor ona bilmeni istedim :)

Ben rahim filmi cektirdikten sonrski ay hamile kalmıştım

Darısı size inşallah

Aa evet garipmiş bu durum dediğimden farklı bir olay.. Neyse senin durumuna geleyim de az yazışalım, başka bir konuyu dağıtmayalım.

Neyse.. Bir tanıdığımın başına gelmişti buna benzer bir şey, rahminde ben varmış, ya da yara mı ne o yüzden devamlı kanaması oluyormuş regli denmiyor ona bilmeni istedim :)
yahu devamlı kanamam falan olmuyor neden anlamamakta ısrarcısın benimki normal dümdüz regl reglll

Aa evet garipmiş bu durum dediğimden farklı bir olay.. Neyse senin durumuna geleyim de az yazışalım, başka bir konuyu dağıtmayalım.
evet benimki cok farklı, kaldı ki problemli bi durum olacağını bile düşünmüyorum, aynen dağıtmak olmaz zaten kırıldı hanımefendi bi de şey etmeyelim

evet benimki cok farklı, kaldı ki problemli bi durum olacağını bile düşünmüyorum, aynen dağıtmak olmaz zaten kırıldı hanımefendi bi de şey etmeyelim
Evet evet bende problem olacağını sanmıyorum doktor normal bile diyebiliri, 2 aydır benimde başıma geliyor 1 gün durup ertesi gün tekrar başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…