Erkek İnfertilitesi Sperm sayısı yüksek ileri harekelisi düşük

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Şifa olsun inşallah bende doktorun önerdiği promen K yı araştırıyorum şuan. Hem sperm sayısını hem hareketliliğini artırıyormuş olumlu yorumlarıda var baya. hem tıbbi hem bitkisel biraz deneyelim bakalım, 2 yıldır bende diye biliyordum ama şuan herkes sperm sıkıntılı demeye başladı birazcık ona yoğunlaşalım tüp bebek aşaması süreç ve maddiyat olarak gözümü korkutuyor çünkü. Az daha çabalayalım güzel sonuçlarla gelelim buraya inşallah

canım ml de 198 milyonsa yüzde 20 hareket az değil çünki sayı fazla yani şöle diyeyim tıp diyorki ml de 15 milyon sperm hareket yüzde 32 ve morfoloji yüzde 4 ise normal diyor yani mililitrede 15x3,2 eşittir 4,6 milyon spermin hareketli olması lazım diyor ama eşinizin eğer ml de 198 milyonsa yüzde 20 hareketlisi 40 milyon sperm yapıyor yani tıbbın normal dediği spermin 9 katı ama tabi hareket yüzde 20 değilde 60 olsa daha iyi olur tabiki

içerik olarak en zengini promotil men gibi geldi bana dediğim takviyeyide araştır kardeşim

Bizimde sperm sayisi iyi ama ileri hareketlilik %20 doktorumuz 3 aylik gıda takviyesi verdi esime ayni zamanda keci boynuzu pekmezi kullandik bu ay tekrar test vericez bakalim insallah faydasi olmustur diye umuyorum

Merhaba kızlar. L arginin, L carnitin, OMEGA 3, Coq10 Koenzim Q10 bu ları kullananlar var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…