Sperm sayısı düşüklüğü

Lavinya2127

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2020
38
23
30
Merhabalar ekim ayında bebeğimin kalbi durması sonucunda kürtaj oldum sonraki 2 ay korunduk ve neredeyse 7 aydır hamile kalamıyordum. Ben de şükür sorun çıkmadı ama eşimin sonuçları böyle çıktı. Doktoru takviye verdi kullanmasını istedi tüp bebek düşünmenize gerek yok dedi ama ben daha fazla zaman kaybı yaşamak istemiyorum aslında.. sizce bu değerlerle hamile kalma şansım var mı? Yoksa zaman kaybetmemek en iyisi mi?

Bizimde 40 milyon spermle 2 yıl gebe kalmadım en son tüp bebekle oğlum oldu. Allah bilir tabiki olmaz değil ama biraz zor canım hem sayı düşük hem ileri hızlı

Bizimde 40 milyon spermle 2 yıl gebe kalmadım en son tüp bebekle oğlum oldu. Allah bilir tabiki olmaz değil ama biraz zor canım hem sayı düşük hem ileri hızlı
Çok sağolun biz de aynı düşünüyoruz, bir ay sonra bit daha bakalım değerlere değişme yoksa tüp bebeğe başlayalım istiyorum hemen zaman kaybetmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…